320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Härra Grobbelaar ajab kuuma gossipit:

    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Mängujoonise puudujäägid ning liigne ettevaatlikkus on igaühele silmaga näha, muudatusi samas ei ole ega paista ka tulevat. Iga teine treener peale Dalglishi oleks selleks hetkeks verbaalselt juba ammu emmipidi lakke tõmmatud, ei?
      Minu jaoks pole keegi kriitikaülene. Muidugi on see tagantjärele tarkus, aga KD otsus Meirelesest loobuda ja panustada Hendersonile ning Adamile ei olnud ilmselgelt mõistlik. Kumbki ei ole (Hendo vanuse tõttu igaks juhuks esialgu lisades) Top4 tiimi materjal. Loomulikult - oleks Lucas terve, siis võib-olla julgeksid mainitud härrad ründavamalt mängida. Kes teab.
      Ka mulle paistab, et ründeost ilma mängujoonist kohendamata midagi ei muuda. Kuid vähemalt üks ründaja peab meeskonnal platsil olema. Muidu on tegemist komöödia, mitte jalgpalliga.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Muidugi on see tagantjärele tarkus, aga KD otsus Meirelesest loobuda ja panustada Hendersonile ning Adamile ei olnud ilmselgelt mõistlik.
        Kusjuures ma olen viimasel ajal tabanud end aina rohkem mõttelt, et äkki ei olnud Sammy Lee teenetest loobumine tark tegu. Samas ei oska ma ka Clarki ja Lee'd omavahel mitte kuidagi võrrelda. Eelmise hooaja teisel poolel mängiti taktikaliselt palju julgemalt ja kiiremalt. Et nagu peaks oskama küll.
        Sellest hooajast ma ei mäleta ühtegi korraliku kiirrünnakut mis lõppeks väravaga. Isegi kui neid on olnud siis need 20 löömata jäänud võimalust varjutavad selle. Vastase värava alla liigutakse liinidena, kuid mängijatest mööda üritatakse minna idividuaalselt. Kui mööda ei saa siis pall kiirelt Reinale tagasi ja alustame uuesti nullist. Võõrsil, kuskil finaalis või mõne raske vastasega saaks sellisest mängust veel aru, aga kodus vs keskpäraste meeskondadega sama taktikaga? Jääb arusaamatuks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Kusjuures ma olen viimasel ajal tabanud end aina rohkem mõttelt, et äkki ei olnud Sammy Lee teenetest loobumine tark tegu. Samas ei oska ma ka Clarki ja Lee'd omavahel mitte kuidagi võrrelda.
          Clarke on legend. Temas vaevalt asi on.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Meireleš tahtis ju ise ära minna? Kenny ei hoia kedagi kinni.
            kus see tõde nüüd on, aga mees ise
            on selgelt rahulolematu: Independent
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              ei viitsi praegu üldse guugeldama hakata, et kumb enne läks: meireles või aquaman. kas mitte polnud vahepeal seisu, kus meeskonnas olid järgnevad keskpoolikud: sg, meireles, lucas, adam, henderson, aqua pluss ottsepp ja jonjo. vahest kartis kennü, et see igivigane italiaano jääbki meeskonda elik keegi ei taha teda ja lükkas rauli enam-vähem talutava summa eest minema. sg ja lucas on nkn põhimehed, 451 puhul saabki kolmas keskpoolik pidevat roteerimist - äkki oli siuke plaan? minu jaoks mõistmatu on muidugi see, et kuidas saab top4 sihtivas meeskonnas olla 1 premmi kõrgema taseme äärepoolik/winger downingu näol ja sedagi teoreetiliselt, sest praktikas...jah. on muidugi ka bellars ja käut, aga üks on liiga õrn ja teine liiga sitt, et igapäevaselt mängida. seega peabki henderson, kes olevat kõva tuleviku vend, aga mina ei usu enne kui näen, kuskil parempoolikus ennast häbistama. kogu see plaan ja taktika ja juhis tundub kuidagi vildakas olema, igas mõttes: küll on üks äär palju ründavam ja ründaja liiga all ja keskpoolikud ei lähe kaasa ja sada muud häda. kui mäng toimib, siis on muidugi tore, aga kui on kohe hakk sees, siis sinna ta jääbki kõigiks 90ks minutiks. lucase puudumine on muidugi väga ränk põnts allapoole igasuguseid vöid, aga usun, et praeguse kaadriga on võimalik vähe pädevamalt sooritada. igatahes; kui selline sakelung jätkub, siis tahaks ma juba sportlikust huvist näha kas ja kuidas legendiga käituma hakatakse.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                ei viitsi praegu üldse guugeldama hakata, et kumb enne läks: meireles või aquaman. kas mitte polnud vahepeal seisu, kus meeskonnas olid järgnevad keskpoolikud: sg, meireles, lucas, adam, henderson, aqua pluss ottsepp ja jonjo.
                Ilma Joe Coleta pole see nimekiri täiuslik. Kui lisada veel äärtes mängivad Maxi ja Downing siis keskväli oli arusaadavalt ülerahvastatud. Ilmselt räägiti Meirelesega nii nagu ka Maxiga, et andke andeks poisid, aga iga mäng te mängida ei saa, kui kosilased õige hinnaga tulevad siis müüme teid ära. Ei saa seda neile pahaks panna. Reaalsus tagus näkku veel sellega, et SG ei saanud terveks septi alguseks nagu plaanitud vaid hoopis jaanuariks. Aga korraliku mantlipärijat nende ekstra kuude jooksul välja ei kujunenud. Ja nagu siin hooaja esimene pool on räägitud mängupilt SGst puudust ei tundnudki. See va ümmargune kera lihtsalt jonnis ja ei läinud väravasse. Puusalt tulistades tuleb meelde Spurs ja Swansea kus me võitu ehk ei väärinud. Ülejäänud 8 viiki ja mingi Fulhami sugused kaotused on karjuv ebaõiglus. Aga mis sa teed. Loeb skoor mitte midagi muud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Puusalt tulistades tuleb meelde Spurs ja Swansea kus me võitu ehk ei väärinud. Ülejäänud 8 viiki ja mingi Fulhami sugused kaotused on karjuv ebaõiglus. Aga mis sa teed. Loeb skoor mitte midagi muud.
                  Well played.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                    Puusalt tulistades tuleb meelde Spurs ja Swansea kus me võitu ehk ei väärinud. Ülejäänud 8 viiki ja mingi Fulhami sugused kaotused on karjuv ebaõiglus. Aga mis sa teed. Loeb skoor mitte midagi muud.
                    Miks siis ebaõiglus? Kui ei ole piisavalt loovust, et pall väravasse toimetada, siis ei ole see viik miski ebaõiglus. Täiesti õiglane tulemus on.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Targutajad ei meeldi mitte kellegile.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Eriti düsgraafikutele.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          ex ta nii ole, et rumal pea annab kätele ja jalgadele rohkem tööd
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Ja nagu siin hooaja esimene pool on räägitud mängupilt SGst puudust ei tundnudki. See va ümmargune kera lihtsalt jonnis ja ei läinud väravasse. Puusalt tulistades tuleb meelde Spurs ja Swansea kus me võitu ehk ei väärinud. Ülejäänud 8 viiki ja mingi Fulhami sugused kaotused on karjuv ebaõiglus. Aga mis sa teed. Loeb skoor mitte midagi muud.


                            Et siis Sinu nägemuse järgi peaks Pool olema "õiglaselt" Premmi liider 59 punkti ja 11 punktise eduga Shitty ees ?

                            Niipalju kui mina sellel hooajal Liverpooli mänge olen näinud, siis ma küll ei ütleks, et realiseerimine ainukene probleem oleks. Pigem on nii keskvälja kui rüdemäng tervikuna üsna impotentne. Näiteks äärtel keegi peale Enrique ja Johnsoni teravusi ju ei loogi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                              Et siis Sinu nägemuse järgi peaks Pool olema "õiglaselt" Premmi liider 59 punkti ja 11 punktise eduga Shitty ees ?
                              Nasfal. Ei... Darfur!?! Nasdaq??? Ei.. Dafuuuuq, just!

                              8x2, mitte 8x3.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                VSB-s täna endiste pooli meeste vaatlus. Lisaks superstaar Konchekyle kunagised reservid Lee Peltier ja Paul Anderson.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X