320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et siiski mõni kanal näitab mängu. Mingisugused striimid pannakse kindlasti üles ka.

    Kommentaar


      ma ei saa kennyst aru.

      pikad pallid - te olete premmis enim kasti tsenderdav meeskond: keskmiselt 30tk mängus (1 per 3min). kellele? suarez ei ole ju see vend. või mängitaksegi selle peale, et kaitse palli ära klaariks, et adam siis 20ne vajutada saaks? mkm. lisaks on nende tsenderduste (räägin otsajoone juures tehtavatest, mitte neist sügavates, mis adamilt tulevad) kvaliteet samuti tihti cristiano 2004nda aasta tasemel. jep, ma vaatan eelkõige sinu otsa, stuart.

      kauglöögid - veits palju lahmimist on. sealt ka premmi nr1 pealelöökide arv, aga sitt tootlikus. samuti on nende samade 16+meetri vikatitega üksjagu numbreid sellesse maagilisse raamilöökide tabelisse kirjutatud. mehi, kellel vasor jalas, muidugi jätkub, aga seega valitaksegi tihtipeale see, lihtsam variant.

      ändi mitte-kasutamine ehk taktikaline pool, eriti vaadates esimest punkti - ma lihtsalt ei saa aru, miks kenny vanakool mehena ei kasuta carroll-suarezt sarnaselt sir Bobby shearer-bellamyle, kasvõi prooviks. on põhjuseks meeskonnas olevate mängijate puudulik oskus täita äärepooliku - mitte wingeri! - rolli? võimailik, aga ega see kööbakas...eee...433/451 või mis iganes taktika ei toimi ka tihti nii nagu võiks või peaks. ühesõnaga kuidas iganes, ändile tuleb võimalus anda. ja downinguga midagi ette võtta, küüditata näiteks. see hinna-kvaliteedi suhe läheb tal ikka aina sitemaks.

      õnn - kui kasvõi neljandik/viiendik raamis maandunud löögid võrgus lõpetaksid, siis peaaegu et ei olekski teil millegi üle vinguda.

      ps. kui teil bellarsit poleks, oi blääd...
      ps2. see pole siit veel läbi käind, aga ändil on täna sünnipäev. põhjani!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Teadmamehed teadsid rääkida, et tänast ja veel kuut järgnevat mängu netis ei näidata.Karistuseks või nii.rubilnik tõmmatakse seinast välja ja jääb üle ainult Maalehe uudiseid oodata/vaadata.On ikka pätt see Suarez.
        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

        Kommentaar


          Andyle siis palju õnne ning väravaterohkemat uut eluaastat.
          Ehk saab tänagi mängida, kes teab.

          Kommentaar


            Ega Ändi sünnipäeva kuskil netis ei näidata?pidi kõva pidu tulema,de gea pidi pontšikuid tooma ja balotelli pürotehnika eest vastutama,evra pidi ka läbi astuma ja kontrollima keelekasutust....loodame muidugi parimat ja pöidlat pihku, et ändi silma siniseks ei saa,vaid värviks pigem jala valgeks.
            How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

            Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              ma ei saa kennyst aru.
              pikkade pallidega on nii, et need on lihtsalt kehva kvaliteediga (võib olla lähtutakse mõttest, et kui tampida, siis küll hakkab täpsust tulema... tlgt palli löömisega nii ka on, muide), sest ideepoolest (kui ründes oleks kasvõi Kenneth ise) peab tsenderdus olema vastasele ebamugav... .

              kauglöökidega ja üldse väravavõimalustega on see asi, et olukorrad jäävad tihtilugu korralikult lahti mängimata, puudu meil juan, mata.

              AC puhul on teemaks see, et ta pole enda vigastuspausist veel korralikult välja tulnud. Ei saanud teda mängu panna, kuna meeskond peab võitma ja kui üks mees ansamblist välja jääb, siis teeb see võitmise raskemaks. Nüüd on suur lootus, et järgmise seitsme mäguga suudab AC varbad sirgeks ajada ja vahelduseks mõne palli lati asemel võrku toimetada ning seeläbi enesekindlust boostida.

              kui Bellamy't poleks, saaks Maxxxi rohkem mänguaega - oi bljaad, tark ei torma.


              ja mis puutub kokkuvõtvalt nendesse esindusrindlikesse numbritesse, siis need on lihtsalt sellepärast nii suured, et me suudame neid olukordi tekitada, kuid... sai siin mainutud veitsa aega tagasi, et oskused/loovus veavad alt, et neist head nahka saaks. SG aitab seda tühimikku kindlasti täita, kuid... ütleme nii, et ei Adam ega ka Hendo (suudelgu SG teda kui palju tahes) pole Alonso.

              kui kasvõi mõned palli Oleks kunagi-kusagil-mingis-mängus sisse läinud, siis võib olla peaks millestki muust rääkima
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                evra pidi ka läbi astuma...
                "probably"
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Tund ennem mängu ilmub siia palju striime: http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...50&part=sports

                  Kommentaar


                    The Reds line-up like this: Reina, Kelly, Carragher, Coates, Aurelio, Spearing, Maxi, Gerrard, Shelvey, Kuyt, Bellamy. Subs: Doni, Carroll, Henderson, Downing, Adam, Skrtel, Flanagan.

                    Gerrard alustab! supper. carrollit pole platsil. supper!

                    Kommentaar


                      Mina just ootasin, et Carrollile surutakse siin mängus see 90 minti peale, et ole ja askelda ja saa veidigi enesekindlust. Koosseis on tugev, tahaks väravaid palju näha aga noh, nendega on meil nagu on. YNWA!
                      FC Flora

                      Kommentaar



                        palun poisid, loodan et ei jama !
                        mõnusat vaatamist
                        LIVERPOOL!

                        Kommentaar


                          Kas Bellamy ja Kuyt mängivad mõlemad täitsa ees, või on kumbki ääres vms ?

                          Kommentaar


                            MIDA perser!
                            0:1 ??????

                            Kommentaar


                              Ja kohe ka 1:1!!!!!!!! Shelvey

                              Kommentaar


                                Bellamy ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X