320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu, panin striimi tööle ja kohe sellinne supervärav. Õnneks viigistasime kohe. No ja ilus ristnurk
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kuqi demonstreeris näitlikult, miks Coates ja Carra keskkaitses mänguaega ei saa. Uruguailane kõigele lisaks magas Simpsoni avavärava totaalselt maha, jättes mehe täiesti vabale löögipositsioonile.
      Lisaks on hämmastav, et Gerrardi mängitades jäetakse nüüd Carroll pingile.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Hea et ma ära ei minestanud pendla realiseerimisel.Oleks maestro ka latti vajutanud, siis oleks tore olnud.
        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

        Kommentaar


          ma arvan, et väravaid on natsa suuremaks venitatud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kuqi demonstreeris näitlikult, miks Coates ja Carra keskkaitses mänguaega ei saa. Uruguailane kõigele lisaks magas Simpsoni avavärava totaalselt maha, jättes mehe täiesti vabale löögipositsioonile.
            Lisaks on hämmastav, et Gerrardi mängitades jäetakse nüüd Carroll pingile.
            Täiesti uus kaitseliin andis tunda, muidugi on oodata prohmakaid kui selline nelik pole veel kordagi koos ühe mängus mänginud.

            Kommentaar


              Carroll vähemalt saab raamistikule pihta.. Kuyt kahjuks mitte..
              Üldiselt siuke mahe alahindamine tundub mulle, selline mulje jääb küll. Eks näis mis teine poolaeg toob. Aga peab ütlema, et Bellamy on ikka väga hea ja väravaid lööb ka igast kandist iga kehaosaga.
              FC Flora

              Kommentaar


                Väga igav mäng, üks ei viitsi, teine ei oska. Pärast 1-0 löömist sai 30 sekundit vaadata, kuidas liverpool tegelikult mängida oskab, enne ja pärast seda on räigelt igav ikka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kuqi demonstreeris näitlikult, miks Coates ja Carra keskkaitses mänguaega ei saa. Uruguailane kõigele lisaks magas Simpsoni avavärava totaalselt maha, jättes mehe täiesti vabale löögipositsioonile.
                  Lisaks on hämmastav, et Gerrardi mängitades jäetakse nüüd Carroll pingile.
                  Me võiks vabalt olla rohkem taga, aga see on ka samas arusaadav, kui järsku kogu kaitseliin korraga välja vahetatakse kui nad pole pea üldse mänguaega saanud. Hea et nad kõik platsile said, kuid ehk näitabki, et seda kuldsed taga-nelja peaks üldise heaolu pärast aeg-ajalt (ka premis) segama.
                  Ja Carrolli kõrvalejätmisest küll aru ei saa, just see hetk, et sul on vaja kindlustunned - korja seda Oldhami vastuplatsil, enne kui õhtul ennast peol niikuinii kinni tõmbad.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    kauglöögid - veits palju lahmimist on. sealt ka premmi nr1 pealelöökide arv, aga sitt tootlikus. samuti on nende samade 16+meetri vikatitega üksjagu numbreid sellesse maagilisse raamilöökide tabelisse kirjutatud. mehi, kellel vasor jalas, muidugi jätkub, aga seega valitaksegi tihtipeale see, lihtsam variant.
                    Väikse statistikapedena palun linki selle kohta. Ma ise ei ole seda teps mitte tähele pannud ja ise ei viitsi reede õdakul mööda internetsi ringi luusida.

                    Ja Coates peab trenni minema. Sest muidu need fish&chips&ale dieedil olevad vennad jooksevadki ta pikali nagu väikse tüdruku.

                    Kommentaar


                      Õhtul peab värske olema,ikkagi sünnipäev ja seda ei juhtu iga päev.Keegi ei taha ju, et Carroll õhtul pidevalt pikali kukub suurest väsimusest.
                      How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                      Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                      Kommentaar


                        sealt kus ma vaatan nõkutab, kellelgi on mingit head, mis ei jama?:P

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            hahahaa, It's my birthday for fucks sake!
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Liverpool lööb 5 väravat ja kaks neist löövad Carroll ja Downing? Midagi on vist väga valesti.

                              Kommentaar


                                Nauditav mäng. Meeldis, kui Andy värava lõi taaskord Bellamy super. Gerrardilt ilusad söödud. Kelly on väga enesekindel, Shelvey samuti. Tubli esitus.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X