320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    siis tänapäeva multikulti juures ei ole küll mingisugust religioonide põrkumist.
    Ma olen nõus. Mulle tõesti ei meeldi multikult. Mulle meeldivad traditsioonid.

    Kommentaar


      Religioonivaidlused ja oma kultuuriliste tõekspidamiste rõhutamine võiks toimuda off-topicus.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas tarry Vaata postitust
        Hmm,Nohiku jutu järgi Silva katki...
        See oleks liiga hea, et tõsi olla. Ilmselt tuleb mingi mängueelne fitness test ära oodata.

        Kommentaar


          Noh kui uudiseid lugeda siis kõik pasundavad jah et silva on katki. Räägitakse isegi 2-3 nädala pikkusest pausist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            See oleks liiga hea, et tõsi olla. Ilmselt tuleb mingi mängueelne fitness test ära oodata.
            samas, City raskuskese asetseb liigal ning sellest lähtuvalt poleks väga arukas half man half amazin' inimese tervisega riskida. Muidugi nõndapalju neil veab, et järgmine mäng on alles esmaspäeval.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Kuskilt Xtra pealt ka näeb seda mängu või?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Kuskilt Xtra pealt ka näeb seda mängu või?
                Canal+ Urheilu peaks näitama.
                Tänasest ei oskagi midagi loota. Muidugi tahaks võitu aga siiski alles esimene vaatus. Eks näis mis koosseisuga peale minnakse, kuid põhiline on taga null hoida ja siis Anfieldil koht finaalis kindlustada. Carrollilt ootan väravat. Mitte, et see suhteliselt ilus värav Oldhamile ootused tema suhtes eriti kõrgele oleks ajanud aga võiks ju lõpuks lööma hakata.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Andy Carroll's agent, Mark Curtis, tells BBC Sport there is "no truth" in reports today linking the player with a discounted move from Liverpool back to Newcastle United. Curtis adds "[Andy Carroll] is happy at Liverpool."

                  Vaat kus lops. Loomulikult me kõik uskusime ajalehti, et 'pool loobub oma ainsast jaanuaris kasutatavast tipuründajast.
                  alguses arvasin, et see on tavaline s*n'i luulu ja ei viitsinud isegi mitte BBC kirjateost lugeda, kuid tuleb välja, et... "I think yourselves [the media] have a bigger problem with Andy than anyone else."

                  Tuleb loota, et AC on vahepealsest klubitamisest kaineks saanud ja pea enam ei lõhu ning suudab rõhu võrku suunata.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Millegi pärast arvan mina, et kohutnik mängib väga suurt rolli täna.Võidame 2-1, Gerrard lööb ühe.Pakun, et mängime 4-3-3.

                    Kommentaar


                      Kas tõesti David Silva ei mängi täna ja isegi mitu kuud ?!

                      Kommentaar


                        Manu mäng 28.jaan kell 14:45 meite aja järgi.

                        Kommentaar


                          Liverpool team vs. Man City: Reina, Kelly, Skrtel, Agger, Johnson, Henderson, Spearing, Bellamy, Gerrard, Downing, Carroll.
                          Enrique asemel siis Kelly ning Gerrard teist mängu jutti algkoosseisus. Meeldiv. YNWA!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Kus on Maxi??

                            Kommentaar


                              Okei khmmhomo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                                Kus on Maxi??
                                Sama küsimus, kui täna Ändu jälle kiles on, siis vahetusest võiks ju vähemasti Maxi võtta olla .
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X