320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle näivad ka Enrique ja Alonso ning Spearing ja Ott Sepp lihtsalt nii sarnased
    A äkki kellelgi on mingit linki, kus on mängijad kes kellegagi sarnased on vms?
    Cavani-Suarez oleks ülim!

    Kommentaar


      Aa,ise sain ka midagi: http://thefootballasylum.com/feature...ir-lookalikes/

      Kommentaar


        Reina-
        Johnson-Agger-Skrtel-Enrique
        Bellamy-Lucas-Gerrard-Downing
        Suarez-Cavani


        Vot see oleks alles koosseis.

        Kommentaar


          Head Liverpool-Manu vaatamist homme kõigile, kellel viasat sport baltic,kaasa arvatud mina
          Loodame, et pettuma ei pea ja keegi punast ei saa ega vigastada meil.
          Manul pidavat Nani kahtluse all olema jne, palju jama on neil.

          Kommentaar


            Väike näide, et Henderson täiesti lootusetu ei olegi:



            Ja natukene nalja kah:

            sigpic

            Kommentaar


              Mulle tundub, et homme on selline mäng, kus mul poleks kahju Carrollit põhis näha.
              Sest premmis väikeste vastu üldse ei taha.

              PS. Cavani on juba natuke aega olnud märg unenägu, tema või Higuain oleks idekas laks ju.

              Kommentaar


                See on ikka põhjendatud, et KD Jordanit nädalast nädalasse põhikasse 90miniks paneb. Ja nii peabki, sest tasapisist sulandumist ja arengut on tema puhul näha.

                Täna peaks kindlasti hollandlane mängima, City vastu hakkas taas näitama mida kunagi suutis ja pahade vastu on ta alati terav olnud. Kui onu Bellamy mängida ei saa on meil suur tühimiks ees täita, khmm.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Täna on mul kuidagi hea tunne, suudame sama hästi mängida nagu City vastu mängisime, 4-0 tuleb ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jose Vaata postitust
                    Täna on mul kuidagi hea tunne, suudame sama hästi mängida nagu City vastu mängisime, 4-0 tuleb ära.
                    Ma ei tea, miks ma alati pean vastupidisel seisukohal olema enne mängu, aga minu bettingtip oleks küll, et ärge Pooli peale panustage .

                    Kommentaar


                      Õnne Õnne - tänasest juba 34

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Ma ei tea, miks ma alati pean vastupidisel seisukohal olema enne mängu, aga minu bettingtip oleks küll, et ärge Pooli peale panustage .
                        +1
                        Lemmikmeeskonna vastu on ju alati targem panustada. Kui meeskond ei võida, siis vähemalt raha saab ikka.
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          The Reds team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Agger, Skrtel, Carragher, Henderson, Gerrard, Downing, Maxi, Carroll.
                          Subs: Doni, Johnson, Coates, Kuyt, Adam, Shelvey, Bellamy.

                          Viie kaitsjaga või Carra kaitsva poolikuna? Igatahes pole väga julgustav vaatepilt. Carroll üksi ees oli aimatav.

                          Kommentaar


                            Viie kaitsjaga ? :O





                            Loodame, et Kenny valik õigustab ennast
                            sigpic

                            Kommentaar


                              lõhnab horrori järgi,kuidagi täiesti lampi valitakse koosseise.
                              How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                              Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                              Kommentaar


                                Kas livescorehunter ei jagagi enam striime? Ehk on kellelgi mingit head sopcast vms striimi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X