320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetkel on Hart veel üks parimatest kinnastest, kuid peale suvis EMi ta seda enam vaevalt on - tänu lahedale füüritööstusele, kes kõigepealt saadab Carrolli tagasi Newcastle'isse ja nüüd Tevezi asemel City'sse.
    Tazmania pole kehva ja kindlasti annaks ta käesolevale aastale lisakäigu, kuid need tiilid sisaldavad erinevaid nüansse, millest isegi vandersell saab aru.
    Ei tea, kas Mancini Bellamy saadavust juba on uurinud?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Mingid jutud levisid ka et peale mängu olevat 3 mancude fänni arreteeritud Hillsborough mälestusmärgi peale sülitamise eest. Keeping up appearences.
      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Ja 59 aastane ´pooli fänn ahvi mängimise eest. 59 aastane.
      Eks neid lolle ole kõigil fännidel mõni.

      Kommentaar


        äran'd sellepärast rikkuma hakka
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Oleks ma Chelsea peatreener/Abramovitš ma vahetaks küll teie Carolli enda Torresse vastu

          Kommentaar


            Oleks su mõistusega kõik korras siis sa ei teeks seda.

            Kommentaar


              FA Cupi 5. voorus peaks Liverpooli vastaseks olema Brighton Hove & Albion kes mäletavasti Newcastle´i välja lülitas eelmises voorus.
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Kodus ka, üllatavalt palju mänge kodus meil.

                Kommentaar


                  Ma mõtlengi, et sellepärast üllatav, et Carlingus polnd üldse kodus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                    FA Cupi 5. voorus peaks Liverpooli vastaseks olema Brighton Hove & Albion kes mäletavasti Newcastle´i välja lülitas eelmises voorus.
                    Loosiga võib rahule jääda.

                    Ma tahaks teada, kas see Tevez vs Andy lool on ka mingi tõepõhi all või imeti see mingist superpastakast välja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust

                      Ma tahaks teada, kas see Tevez vs Andy lool on ka mingi tõepõhi all või imeti see mingist superpastakast välja.
                      See võib ju mingil määral tõsi olla aga eriti ei tahaks uskuda, et Liverpool tahab endale vahetuskaubana meest, kes pole ligi 4 kuud mänginud(v.a golfi)
                      Pigem tahaks uskuda, et see reedene 3h pikkune kuulujutt Cavanist saab hiljemalt suvel tõeks.
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        Pärast hailaitide veelkordset vaatamist: come on, Enrique, kuis siis nüüd nii.
                        Brightoni suhtes ei tea praegu veel mida arvata. Kolme nädalaga võib paljugi muutuda. Pealegi pole me saldo FA karikas nende vastu sugugi meeldiv. Ja umbkaitse Anfieldil teatavasti sel hooajal toimib.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          KD kodulehe andmeil: "There'll be nothing happening here in the transfer window, in or out. There's no need to ask any questions about transfers or speculation or anything else."
                          Uskuda või mitte: eks homme hilisõhtuks on kõik selge.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Selge pilt siis, transfer gossipi järgi ei olnudki nagu kedagi pidevalt radaril ja keegi kes tõesti arvas et sellisel pühapäeva hommikusel luuletusel nimega Andy ja Carlos võib mingi tõepõhi all olla, hinga korraks sügavalt sisse... ja siis välja.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Meie endine ründaja Djibril Cisse läkski siis vist QPR-i.
                              QPR on üsnagi kõvad vennad endale saanud,Onuoha,Taiwo,Macheda ja Cisse,keegi oli veel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Meie endine ründaja Djibril Cisse läkski siis vist QPR-i.
                                QPR on üsnagi kõvad vennad endale saanud,Onuoha,Taiwo,Macheda ja Cisse,keegi oli veel
                                Samba Diakite Nancy klubist tuli ka.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X