320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    friedel võttis kassi kaasa :d

    Kommentaar


      striimi ?

      tänan

      Kommentaar


        lshunter.tv

        Väga pingeline võrdne-võrdsega siiani. Mingi vahetus võib mängu otsustada.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Suht koht igav poolaeg. 'Pool veidi üle, kuid ei midagi üliohtlikku. Carroll on jube hea minu arust. Ees on täielik kunn ja toidab teistele edasi ja võidab peapalli ja võitleb ja värki, lust on vaadata teda mängimas. Üldiselt tuleks see võit siit ära võtta.
          FC Flora

          Kommentaar


            Ma täitsa nautisin esimest poolaega.Üldiselt ma arvan, et me mängisime ünsa hästi esimesed 45 min.Gerrardi puuted ja söödud on lihtsalt fantast!Carroll teeb ka head tööd, viitsib rügada ju vist pole pohmakat.Kuyt ja Johnson hoiavad Bale varjus, mis on hetkel vist kõige tähtsam?Teine poolaeg, lööme värava ja võidame!

            Kommentaar


              Kole ja ebakvaliteetne mäng mõlemalt poolelt.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Andy flop of the match, as usually

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                  Andy flop of the match, as usually
                  Mitte just aasta kommentaar... as usual from you...
                  Aga ka nürisid pliiatseid on vaja, muidu ei paistaks ju teravamad välja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                    Andy flop of the match, as usually
                    Nalja teed või vaatasid seda, et väravat ei löönud? Üldiselt hea mäng, kahju et võitu ei tulnud. Spurs oli ka suhteliselt saamatu, eesotsas Bale'ga.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Väga üllatunud olen, et me siit võitu ei saanud.Juba algusest peale domineerisime ja tekitasime häid võimalusi.Nagu ikka, lõpetamisega on meil probleeme.

                      Kommentaar


                        Ahjaa, Michael Oliver = MotM, nii kvaliteetset kohtunikutööd polegi pikka aega näinud.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Kole ja ebakvaliteetne mäng mõlemalt poolelt.
                          eks nii juhtub kui kaks parimat meeskonda kokku satuvad.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Järjekordne sitt viik. Kastis palliga midagi teha ei suudetud. Mõlemalt poolelt pask mäng. Kuradi kahju on, et võidetavaid mänge ei suudeta ära võtta. Karistuslöökidest mitte ükski müürist kaugemale ei jõua. Tsenderdused on enam kui kohutavad.. Ausalt öeldes ei imestaks kui sinna seitsmendale reale jäädaksegi. Ise ollakse jube suutmatud. Carroll oli muidugi hea nagu viimasel ajal tal kombeks on, Suarezel oli näha, et mänginud kaua ei olnud. Ma ei tea..pettumus on, persse kõik ja meistrite liiga unistus ongi ainult unistus.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Jube mäng oli. Kaua sai oodatud seda ning oleks vist parem olnud, kui udu poleks hajunud.
                              Väga vähe võimalusi, parim neist spursil.
                              Tottenhami kaitse oli liiga kõva täna, et sellest keskelt läbi joosta. Tsenderduste peale ka väga loota ei saanud, sest need olid kohutavad, va Kelly oma, mis leidis Carrolli, kuid viimane selle raiskas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Kole ja ebakvaliteetne mäng mõlemalt poolelt.
                                ? Võibolla kole neutraalsele, aga ebakvaliteetne... selles mõttes see oligi nii täie võitlemise peal, väga põnev mäng.
                                Spursi on lihtsalt liiga raske murda, kaitse oli väga tugev ja parker püherdas ka igalpool. Selle heitluse põhjal mõlemad väärivad top4 kohta, aga siis kui Suarez ja Carroll oma head võimalused mööda ja üle lõid tuli meelde miks me seal ei ole.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X