320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
    ma pigem häbeneks seda. Selline jube mäng lpooli esituses. Miller oleks pidanud juba 92 minutil 1-2 tegema ja bb. Ja keda kotib nurgalöögid ja pealelöögid kui nendest pole sittagi kasu
    Päris karmi vigastusega on sinu puhul ikka tegu. No kas tõesti on tähelepanuvajadus NII suur? Sest nii loll, kui su jutt on, ikka ilma pingutamata ei anna olla. Või annab?

    Jajah, ignoreerime trolle, ärme toida neid ...
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Päris karmi vigastusega on sinu puhul ikka tegu. No kas tõesti on tähelepanuvajadus NII suur? Sest nii loll, kui su jutt on, ikka ilma pingutamata ei anna olla. Või annab?

      Jajah, ignoreerime trolle, ärme toida neid ...
      Saan aru, et sinu jaoks on ka see suur saavutus, kuna Arsenal pole 7,8,9? hooaega võitnud midagi.

      Kuigi jah, tegelt on see lpooli jaoks norm1k tulemus, kuna permieris jälle lõpetatakse kuskil 6-8 koha peal ja FA cupis lootust ka eriti pole

      Kommentaar


        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
        Saan aru, et sinu jaoks on ka see suur saavutus, kuna Arsenal pole 7,8,9? hooaega võitnud midagi.

        Kuigi jah, tegelt on see lpooli jaoks norm1k tulemus, kuna permieris jälle lõpetatakse kuskil 6-8 koha peal ja FA cupis lootust ka eriti pole
        FA Cupis pole lootust?Nagu Chelseal oleks...
        Adiós amigos

        Kommentaar


          Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
          Saan aru, et sinu jaoks on ka see suur saavutus, kuna Arsenal pole 7,8,9? hooaega võitnud midagi.

          Kuigi jah, tegelt on see lpooli jaoks norm1k tulemus, kuna permieris jälle lõpetatakse kuskil 6-8 koha peal ja FA cupis lootust ka eriti pole



          Aga mäng oli täitsa põnev. Lõpp hea, kõik hea
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            miks te mingi idioodi peale üldse reageerite?

            credit where credit's due, kui meeskond paneb ikka 39 korda peale ja 19 raami + 19 nurgalööki, siis ei saa küll öelda, et poleks ära teeninud.
            kahju vaid, et keegi täna kaotama pidi - tore andmine.
            Aitähh.
            Ega mul muud lisada olegi, kui vaid, et miks see võidu vormistamine nii kaua aega võttis.

            PS. Kui kaineks saan siis räägin rohkem.

            Kommentaar


              Fantast ja ikka muidu ei saa kui viimase närvirakuni! tõesti lõpp hea kõik hea.

              Me väärisime seda aga Cardiff andis ühe kuradi hea mängu vastu. Seda oli ka väga vaja, uued poisid koos veteranidega karikat tõstmas, ehk annab edaspidiseks seda kindlustunnet mida muidu puudu. Ja ehk kõige mõnusam tunne oli Kuyti pärast, tuli, tegi, sai ja pidi ka kaua ootama. Õnne kõigile kaas-punastele.
              (PS - Agger suffered a broken rib)
              ★★★★★★

              Kommentaar



                Kommentaar


                  Skrtl oleks peaaegu 2 löönd. MOM.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zip Vaata postitust


                    Ahh käi...

                    Kommentaar


                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ma ei saa tollest esimesest gifist kellagi aru, expleinige
                        Õnnitlused kopsiku puhul
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          adrenaliin
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas M1kker Vaata postitust
                            Ma ei saa tollest esimesest gifist kellagi aru, expleinige
                            loomulik reaktsioon enda ees charlie adami nägu nähes.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Jah, kainelt vaadates oli Henderson äärel vist vale otsus. Igal juhul jäi ta praktiliselt pealtvaatajaks ja oma vähesed võimalused luhtas ise. Ma ei tea päris täpselt, mis tüüpi mängijat poisist koolitada tahetakse, aga äärt temast küll ei saa.
                              Teine ebaõnnestuja oli minu silmis Suarez. Koostöö Carrolliga kastis lonkab endiselt ning üksi kahe kaitsja vastu igas olukorras imet ei tee. Cardiff muidugi kaitses ka nii sügaval oma karistusalas, et vabaks jooksmine oli peaaegu võimatu.
                              Valmis meeskond päris kindlasti pole ja kardan väga, et kevadel läheb väravate löömisega taaskord raskeks. Neljas koht libises neil päevil taas kaugemale ja eksida suhteliselt talutav hooajalõpu kalender peaaegu enam ei luba.
                              Karika üle muidugi hea meel. Olgu ta pisike, aga vähemalt annaalidesse midagi ka sellelt kümnendilt. Dalglishi sõnad, et nüüd hakkab neid riburada tulema...ei usu hästi. Loodetavasti viit-kuut aastat siiski nüüd ootama ei pea.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Et Arse Spursi võitis oli valus jh

                                Kopsiku üle muidugi hea meel ))))))))))))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X