320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kena driblinbg jah aga ära ikka ei löö. Mitu väravat see rott üldse löönud on see hooaeg liigas ? 6 ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

      Liverpool üks- Arsenal kaks.
      Muu ei maksa midagi.
      Õppige kaotama, seda võite õppida Tottenhami teemas.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        õppige võitma

        e: arrogantsetele ilalõugadele - tegmist on super hästi mängitud olukorraga mõlemalt poolt. kahju, et sisse ei läinud. no biggie.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kogu selle jama kõrvalt tuleks mainida ka, et mina tahaks näha stiivi puudumisel adami asemel jonjot mängimas. Poisil peaks klassi olema küll ning adamist, tema viimase aja vormi arvesse võttes, on ikka päris raske halvemini mängida. Ja carra asemel Coatesi.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Kena driblinbg jah aga ära ikka ei löö. Mitu väravat see rott üldse löönud on see hooaeg liigas ? 6 ?
            Palju Sina oled löönud? 0? Mine hüppa Arsenali teemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Ma sain ka nagu aru, miks vahetusi ei tehtud. Lõpus peale Carrolli sisse toomist enam ühtegi ohtliku olukorda ei olnud.
              kuld.
              ändi on ja üks saamatu kolge, et nelja minutiga, mil arsenal juba bussi parkis ja skauserid pettunud+poolpaanikas olid, ta ühtegi teravust ei tekitanud.

              ja lisaks kõigele polnud ka päris regular ei-löönd-ära-vaid-paugutasime-5-korda-lattiposti keiss teil. selliseid clear cut võimalusi oligi pmst aint kelly see 2m pealt tehtud juurikas ju, seega ütlemine, et jälle jäi õnnest puudu, ei päde.

              tsekkisin statse ka:
              Liverpool Arsenal
              54% Possession 46%
              12 Shots On 10
              4 Shots Off 7
              12 Corners 0
              11 Fouls 9
              0 Yellow 1
              0 Red 0

              adamile võite küll paremsirge panna, et ta neid kornereid kuskile 16kasti taha nurka tagus.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                Palju Sina oled löönud? 0? Mine hüppa Arsenali teemas.
                Noh ma ei ole jalgpallur ka onju

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  12 Corners 0
                  ära saa nüüd valesti asjadest aru - kui palli võrku ei löö, siis pole midagi möliseda. õnnet võid keppida. kui sa tahad väita, et Mängupilt polnud meiepoolt suurepärane, siis polegi millestki rääkida. arsenal ei mänginud kehvalt - neil ei lastud mängida.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Noh ma ei ole jalgpallur ka onju
                    no shit sherlock
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      kokkuvõtlikult: mängupilt viimasel kolmandikul (eriti kastis ja selle lähiümbruses, sealt äkki ka korralike võimaluste vähesus) imes palle, aga keskväli oli absoluutse kontrolli all.
                      ja vahetus tehti, süsteemi lõhuti: bellars sisse. lihtsalt 15-20minutit liiga hilja.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        millepärast sa arvad, et Bellamy midagi oleks korda saatnud?

                        e: väikene tip - sprindikuningas
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru kuidas saab üldse väita, et Szczesnyl ei olnud kontakti Suarezega. Otsige omale korralik video või suurem ekraan. Selgelt oli ju näha, et peale kontakti Suareze säär korralikult "võdiseb".

                          Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                          Kogu selle jama kõrvalt tuleks mainida ka, et mina tahaks näha stiivi puudumisel adami asemel jonjot mängimas. Poisil peaks klassi olema küll ning adamist, tema viimase aja vormi arvesse võttes, on ikka päris raske halvemini mängida. Ja carra asemel Coatesi.
                          Ja nõustun 100% Shelvey sisse toomisega, sest Adam on ju lausa sitt ning Jonjo on ainult positiivsest küljest end näidanud. Coatest veel nii palju ei usaldaks.

                          Kommentaar


                            Võiks natuke ringi mängida ja panna põhirõhu tõesti FA karikale, mängida põhi 11 seal ja liigas (midagi eriti võita-kaotada pole) mängitada Shelveysid ja Maxisid. Squad on suur ja rotatsiooni võiks toimuda. Mis see Jonjo üldse siis B'poolist tagasi toodi? Umbes sellise mitte midagi kaotada ätituudiga võiks nüüd lõpuni lasta nagu eelmine hooaeg ja äkki hakkavadki väravad jälle tulema. Kuidagi selline munn back-to-league-business mäng oli, mitte midagi uut, see Kelly värava eest mööda võttis kõik ilusti kokku.
                            (ja mingid daivimis ja meelega molliandmis conspiracytheoristid võiks õue jalutama minna, ilus ilm)

                            Edit: ja palju õnne KD sünnipäevaks
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              millepärast sa arvad, et Bellamy midagi oleks korda saatnud?

                              e: väikene tip - sprindikuningas
                              ...või see, et ta on teie hooaja parim ründavasuunitlusega mängija. (et faktiliselt täpne olla, on imo selle aasta parimad/stabiilseimad agger, skrtel ja enrique)
                              tegelt mis ma siin ikka tuututan - lihtsalt geidor näha persenali teiste saamatuse tõttu enda CLi kandidatuuri kinnistamas. samas rvp absoluutne kunni-staatus sel hooajal peaaegu, et väärib seda.
                              liigume edasi ja palju õnne kennüle.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                tegelikult on Gabriel Liivimaa parim ratsutaja.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X