320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reservide mäng Arsenaliga jäi siis 1-1. Meie värav kohe alguses Sterlingult, Arsenal viigistas kohe teise poolaja algul Diaby kaudu. Esimene poolaeg oli mängupilt päris hea, teine poolaeg vajuti väga ära ning Arsenal hakkas domineerima. Kindlasti standout mängija punastest oli Sterling, kes vääriks võimalust ka põhimeeskonnas. Brad Jones tegi ka hea mängu. Ning Wisdom oli teisel poolajal tore. Susost on ka palju räägitud, tema nagu üritas liiga palju. Ei tulnud välja eriti. Vedas ka, et esimesel poolajal punast kaarti ei saanud.

    Kommentaar


      The team in full is: Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique, Gerrard, Adam, Spearing, Kuyt, Downing, Suarez.
      Subs: Doni, Flanagan, Shelvey, Carroll, Henderson, Coates, Aurelio.

      Adam saab üle kahe mängu taas platsile ning Hendo teistkordselt varus koos Carrolliga.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        is good. Dirk ka kohe platsil. Vahetuspingil näeme ka sellist nime nagu Aurelio.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          wtf Coates :O

          E. esimene?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Hello, I'm Coates
            ★★★★★★

            Kommentaar


              täna on (kesk)kaitsjatel päevad
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Rooney värav City vastu oli aasta värav? Step aside, son.

                http://www.101greatgoals.com/gvideos...verpool-v-qpr/

                Kommentaar


                  Viimane liigamäng mida ma see aasta vaatan, täiesti masendav lihtsalt.

                  Kommentaar


                    Tase.
                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      liigaga on kõik, seda ma enam ei vaata see hoaeg.

                      Kommentaar


                        Putsi nahh

                        Kommentaar


                          Häbi peaks meestel olema. 2-0 eduseis niimoodi käest ära anda kui ainult 18 minutit on mängida. Ei ole mõtet neid Premieri mänge enam vaadata.

                          Kommentaar


                            Seekord ületasime isegi iseennast. 93 minutit maha visatud aega.

                            Kommentaar


                              Kuidas on võimalik näiliselt kindlat võitu selliselt käest lasta? Teine poolaeg näidati head mängu ning 2-0 peal arvasin, et võit meil käes. Häving ega muud ei saa öelda. Tooks esile Downingu ja Suareze, ülejäänud olid kes vähem kes rohkem pussy. Tuleb kiita QPR, head mängu näitasid. Mis Kellyl juhtus, eelmisest mängust? Ja miks Stevie kaugelt peale ei löö, oli ju päris mitu võimalust. Head ööd minu poolt, loodan et edastate Boltonit ning jääte püsima (QPR'ile siis)
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Aplaus! Eriti suurepärasele kaitseliinile. Sellest ma ka aru ei saa, et nahhui on vaja palliga väravasse joosta. Miljon löögikohta aga isegi Stevie, kes kolm aastat tagasi oleks tuimalt nurka selle palli pannud otsib mingit idiootset söötu. Carra on vana ja teda näha enam ei taha.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X