320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Kahju KDst, kuidas ta post-matchis selle lambakarja eest pidi vabandama.
    KD peaks endal märkmikusse väikesed reminder'id panema (ca 4 tk hooaja peale) ja kasvõi profülaktika mõttes avalikult mängijatega mölisema - rutiin tapab.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      they can't take it anymore
      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      KD peaks endal märkmikusse väikesed reminder'id panema (ca 4 tk hooaja peale) ja kasvõi profülaktika mõttes avalikult mängijatega mölisema - rutiin tapab.
      edit: ei tea, mis viga...
      link ise siin siis: http://soccernet.espn.go.com/feature...itives?cc=5739
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        mingi enesetapjate inside joke?
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Jajah. Kõik tahavad Londonisse.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            No nüüd ju võiks ometi anda Sterlingule liigamängudes minuteid. Kaotada pole midagi.

            Kommentaar


              Algselt postitas KingK Vaata postitust
              Kaotada pole midagi.
              Teoreetiline #2 koht on veel saadaval Nagu ka #20.

              Kommentaar


                Tundub, et Adamit see hooaeg enam ei näe. Allikas on RAWK. Võib seda vist uskuda küll, sest kokkupõrkest tundus juba, et võib olla põlvesidemete vigastus.

                Nüüd näeme rohkem Shelveyt?

                Kommentaar


                  See Sterlingu jutt on juba pisut aega vaikselt sahisend. Algul et ta ise soovind minna, sest ei saa mänguaega, aga ausalt öeldes alles poisike ja palju tahab. Ma saan täiesti aru miks ta veel esimesse ei saa, sealt on enne palju matuursemaid poisse võtta nagu Coady ja Wisdom. Tal on veel vaja kasvada, ka mõtlemiselt. Loodetavasti emme laseb tal LFCs jätkata, sest lootust annab palju ja parimal juhul saaksime mõne aasta pärast uue John Barnesi
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                    Nüüd näeme rohkem Shelveyt?
                    ei usu, et twitteris enda väljaelamine sellele kaasa aitab.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Liverpool: Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Suarez, Kuyt.
                      Subs: Doni, Coates, Carroll, Eccleston, Sterling, Shelvey, Aurelio.

                      Huvitavad mehed pingil.

                      Edit: Nii s***a poolaega pole Anfieldil tükk aega näinud, masendav vaadata, kui halvasti mängitakse championshipi klubide vastu ja siis ainult üheks juhuks Evertoni vastu võetakse jalad perse alt välja. Ei tea, miks seda paska ikka vaatan veel...

                      Kommentaar


                        Milleks üldse proovida kui kõik läheb perse.

                        Kommentaar


                          Võimas.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            Häbi on.

                            Kommentaar


                              Tra nagu mängida ei tahaks, tõmmake neilt amatööridelt palgad maha, niimoodi jätkata ei saa ju. ********

                              Kommentaar


                                Naljakas on.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X