320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile pandi põhi karikaks puhkama ja tõestati et meil pole teist koosseisu. Ei tea küll kuidas kümnekesi Roversite vastu nii hästi tehti, aga ikkagi 'depth' - njetu. This' gonna be a looong rebuilding process...
    (Kristen mainis midagi Aureliost - tõesti tema tsenderdused olid kõvasti paremad kui Enriquel. Aga vast on spaanlane kaitsemadistamises peajagu üle)
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Mulle ei meeldi Enrique.
      Mulle meeldib Aurelio.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Eile pandi põhi karikaks puhkama ja tõestati et meil pole teist koosseisu. Ei tea küll kuidas kümnekesi Roversite vastu nii hästi tehti, aga ikkagi 'depth' - njetu. This' gonna be a looong rebuilding process...
        (Kristen mainis midagi Aureliost - tõesti tema tsenderdused olid kõvasti paremad kui Enriquel. Aga vast on spaanlane kaitsemadistamises peajagu üle)
        Vb on see teine koosseis olemas, kuid Ott+Shelvey olid keset väljakut nagu üks suur auk kuhu pall sisse kukkus, aga välja enam ei tulnud. Mida tegid platsil härrased Maxi, Kuyt ja Aurelio. Mehed, kes sellises mängus peaks meeskonda vedama. Kenny võiks Hendersoniga natuke rääkida, et ta julgeks edasi värava suunda rohkem liikuda. Kõik on olemas peale julguse. Pole mune, pole mängu.
        Coates ja Skrtel said lisaks Carrollile ja Donile ka hakkama oma asjaga.

        Otist vist meie klubis ikka päris mängumeest ei saagi. Arvatavasti sinna positsiooni ongi see hooaeg läinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
          Vb on see teine koosseis olemas, kuid Ott+Shelvey olid keset väljakut nagu üks suur auk kuhu pall sisse kukkus, aga välja enam ei tulnud. Mida tegid platsil härrased Maxi, Kuyt ja Aurelio. Mehed, kes sellises mängus peaks meeskonda vedama. Kenny võiks Hendersoniga natuke rääkida, et ta julgeks edasi värava suunda rohkem liikuda. Kõik on olemas peale julguse. Pole mune, pole mängu.
          Coates ja Skrtel said lisaks Carrollile ja Donile ka hakkama oma asjaga.


          Otist vist meie klubis ikka päris mängumeest ei saagi. Arvatavasti sinna positsiooni ongi see hooaeg läinud.
          Ei ütleks küll, et Coates ja Skrtel eile hea mängu tegid.. mõlemad tegid lohakaid vigu. Ühe korra päästis õnneks Doni selle Sktrteli sita ära.

          Kommentaar


            Liverpool FC accounts show £50m loss including £35m on Hicks & Gillett's 'new Anfield'

            link

            jutt siiski statkast, mitte AC-st
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Liverpool FC accounts show £50m loss including £35m on Hicks & Gillett's 'new Anfield'

              link

              jutt siiski statkast, mitte AC-st
              AC kohapeal meie aruandes +15 milli, Chelseal on selle kohapeal -50 milli.

              Kui asja proovida positiivse külje pealt vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Carroll teenib nädalas x raha palka, Torres 5x.
                Ei usu. Tõenäoliselt Torres teenib rohkem, aga kindlasti mitte kordades.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  tglt on AC särke müüdud 6 tk.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    põhipalkade vahe peaks umbes kahekordne olema, Torresel väidetavalt 200k ja Carlolil 90k nädalas.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      tglt on AC särke müüdud 6 tk.
                      aiii, tunnistasid üles. Huvitav mitu Hendersoni särki tegelikult müüdud on.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        See on nüüd küll natukene naljakas, et peale 36 vooru käibib mõne meelest veel argument et "aga me oleme nii palju latti löönud, ebaõnne pärast ei lähe sisse". Okei, paari-kolme vooru järel võiks see ju täitsa nii olla. Aga kui juba hooaeg hakkab lõppema ja ikka sama trummi taotakse, siis on vist sellega tsipakene vint üle keeratud, kas pole ? Pall tuleb LÜÜA sisse mitte oodata, et ta LÄHEKS sisse.

                        Latt ja post ei ole väravad.
                        Mis oleks järgmine samm? Panna värava taha mingid hiiglaslikud joonlauad ja pärast videokorduste põhjal hinnata mitu cm jäi lati ülemise serva riivamisest puudu ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jim Beam Vaata postitust
                          Kenny võiks Hendersoniga natuke rääkida, et ta julgeks edasi värava suunda rohkem liikuda. Kõik on olemas peale julguse. Pole mune, pole mängu.
                          see võib ka üks põhjus olla, millepärast Hendo on out of position ehk äärel palju mänguaega saanud - äärel mängides oled tihtilugu sunnitud palliga edasi liikuma.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vahepeal meiejaoks häid uudiseid ehk "Luiz, Cahill set to miss final". Cahill'i osas eriti.

                            Kommentaar


                              Loodame, et Torres lõõb ka värava ning Chelsea võidaks
                              (Enda lemmikklubi pm. Liverpool, kuid arvestades mis suurepärasel positsioonil liigatabelis Liverpool on, siis on suht pohhhui nendest see mäng kahjuks).

                              Kommentaar


                                fire in the hole
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X