320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei midagi uut siin päikese all. Augustis sõlmitakse temaga taas leping ning varumeheks nagu see hooaegki. Kuigi oleks tahtnud näha rohkemmängimas teda, soliidne mängumees on.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Kommentaar


        according to Goal.com

        Kommentaar


          Kas homset mängu Illekas ka näeb?

          EDIT: Ise küsin, ise vastan. Näitavad Manchestere.

          Kommentaar


            Tänane võit tõstaks meid seitsmendaks ning ühtlasi ka Evertonist mööda. Ei ole eriti usku et nii linnarivaalid kui ka Fulham üle ühe punkti võtavad. Andy Suarezega alguses platsile ehk leitakse ka Sterlingule põhis kohta. Mis Kellyl viga on, treeningpilte vaadates nagu oleks kõik korras, mängu samas ei saa.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Kelly aeg alles tuleb.

              Andy Carroll has won more aerials than any other player in top 5 Europe Leagues with 147 balls won in the air - and more than Norwich's back four (131).
              Eks sellele statistikale aita muidugi kaasa ka rohked pikad pallid, kuid tähelepanuvääriv üleolek siiski.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Liverpool: Doni, Kelly, Carragher, Agger, Johnson, Maxi, Shelvey, Henderson, Downing, Suarez, Carroll SUBS: Jones, Enrique, Coates, Kuyt, Spearing, Sterling, Belllamy
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Linki???

                  Kommentaar




                    Ise vaatan sealt. kas Swansea on alati nii mänginud? Et söödavad oma väravavahi juures edasi-tagasi samal ajal, kui punased ohtlikult ligidal?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Sellise mänguga ei vääri m mitte sittagi. Pallivaldamine oli vahepeal vist 99%-1% meie vastu. Andy tahab vist hooaja viimasest mängust kõike võtta. Everton kaheväravalises edus. Sut raskeks läheb nendne edestamine
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Halb mäng. Carroll tegi ühe väga okei liigutuse, aga need maadlusvõtted võiks ära unustada.

                        Kommentaar


                          Loodame et Lucas tuleb tagasi samasugusena, nagu enne vigastust. Peale selle oleks ikka vaja mingit keskväljavõlurit, sest täna olid nagu peata kanad seal kõik. Suarezel ei saa ainult jaks otsa kunagi. Koguaeg pressib ja püüab olukordi tekitada. Andy käärid oleksid võinud väravasse palli lennutada
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Läbi see kohutav hooaeg ongi ning mõtlemisainet enne järgmist hooaeg on oi kui palju. Mina näen Liverpooli triivimas aina tugevamini tabeli keskosa poole. Carling Cupi võit ja FA Cupis finaali jõudmine pole see, mille jaoks omanikud kahes viimases üleminekuaknas 100M kulutada andsid. FSG seadis selle hooaja eesmärgiks jõuda esinelikusse ning olgem ausad, sellise hulga rahaga oleks pidanud me sinna ka jõudma võttes veel arvesse fakti, kuidas konkurendid nagu Spurs, Chelsea ja Arsenal pidevalt libastusid.

                            Hetkeseisul jääb selline mulje, et Kenny on ikkagi jäämas. Olgu, mul ei oleks midagi selle vastu, kui mees suudaks enda vigu tunnistada. Eelmisel hooajal ei süüdistanud ta pidevalt halba õnne ja väsimust kuid see hooaeg poeb ta pidevalt vabanduste taha peitu. Raske on enda vigadest õppida kui sa neid esmalt ei tunnista. Rumalad vabandused on vaid üks Dalglishi vigadest. Läbi hooaja mängitas ta jäärepäiselt mängijad, kes ilmselgelt ei oleks pidanud seda tegema: Downing, Carragher, Adam, Henderson. Viimased kaks näitasid küll aeg-ajalt ennast ka heast küljest kuid seda tegid nad kindlasti liiga vähe. Kenny proovis parandada seda, mis ei olnud katki. Ta asendas Maxi Downinguga, Kuyti Hendersoniga ning Meirelese Adamiga. Mis mõte on osta talendikaid noori mängijaid (vt Coates) kui sa mängitad nende asemele vanu mehi kelle parim enne on ilmselgelt ammu möödas (vt Carragher) ja seda tegi Dalglish ka meie viimastes mängudes kui enam midagi kaalul ei olnud!

                            Liverpool ei tohiks olla karikameeskond. Cardiff jõudis finaali, isegi kriisis Portsmouth on jõudnud FA karika finaali, see ei ole nii suur saavutus, et selle peale miljonites raha kulutada. Liverpool peaks olema meeskond võitlemas tiitli eest ning olema meeskond kes mängib Euroopa eliidiga. Seda, kui madalale on Liverpool langenud, näitab see milliste mängijate meid seostatakse. Victor Moses, Clint Dempsey, Matt Jarvis, Ryan Shawcross, Mohamed Diame, Junior Hoilett, Scott Sinclair? Kes? Täpselt. Mõni aasta tagasi võideldi Villa ja Silva allkirjade eest. Mõni aasta tagasi oli Henderson-Shelvey keskvälja duo asemel meil Alonso ja Mascherano. Carrolli asemel oli tippvormis Torres.

                            37 punkti kaugusel liiga võitnud Manchester City-st. 16 punkti kaugusel Championshipi kukkunud Boltonist. Liverpool on lähemal npowerile kui Meistrite Liigale. Omanikud peavad kiiresti reageerima, sest kui puudub korralik DoF ja Kenny saab vabad käed mängijate osas, siis saab asi veel hullemaks minna. Ei imestaks ka kui mõni parem poeg otsustaks edasi liikuda. Kohaga tabeli keskosas, keskpäraste mängijate ning vana ja väikese staadioniga on Liverpool aina enam teistest maha jäämas. Liverpoolist on saamas uus Aston Villa - kunagi oldi jah kõva sats kuid nüüd ollakse meeskond kes elab vaid enda rikka ajaloo arvelt.

                            37 punkti kaugusel esimesest kohast.
                            17 punkti kaugusel neljandast kohast.
                            16 punkti kaugusel Championshipist.

                            Unitedi 1-0 alistanud City algkoosseisu maksumus: 161M
                            Liverpooli kulutused mängijate peale viimases kahes üleminekuaknas: 100M+

                            Kommentaar


                              Assaraisk, parim post mida ma ever lugenud olen siin teemas, zip. Tabav.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                see on tõesti kõige tabavam asi mida hetke liverpooli kohta saab õelda.minuarust on eriti hea see osa kus on juttu mängijatest keda liverpooliga seostatakse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X