320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei tea, kas on mõtet aiaaugust ja kesisest hooajast nõnna pikalt kirjutada. eks suvi anna vast mingit infot suure plaani osas - kas tiksutakse vana rasva peal edasi või püütakse maksimumi võtta.

    pealegi Mosese võtaks iga kell vastu ning nimi ise ei mängi.

    silmailu:
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      pealegi Mosese võtaks iga kell vastu ning nimi ise ei mängi.
      Duubeldan. Vaatame 3 aasta pärast, kuhu need nimed jõudnud on.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        downing ja adam pidid ka hea kvaliteediga olema.mis sest,et nimi pole kuulus.aga liverpoolis on nende panus jäänud võrdlemisi väikseks.nii need tippmeeskonnad langevadki.ostetakse hea statistikaga mängijaid nõrgematest meeskondadest,aga suures meeskonnas vajutakse ära.millegipärast on just liverpooli selliseid sattunud.nt ashley young saab manus kenasti hakkama.

        natuke statistikat:
        Steward Downing 2010/11 aston villa--------Ashley Young 2010/11 aston villa
        games:38,goals:7,assists:9------------------games:34,goals:7,assists:11

        Steward Downing 2011/12 Liverpool------Ashley Young 2011/12 ManU
        games:36,goals:0,assists:1------------ --Games:25,goals:6,assists:11

        Kommentaar


          kui nüüd puhtalt statistikat panna ja võrrelda näiteks Adami esimest hooaega Alonso omaga, siis saime päris hea venna. kes tahab, see võib numbreid otsida. eks. ja kui ta ühel päeval suudab jällegi tsenderdama hakata, siis saab ülejäänud viis puudust andeks. las see värk olla tegelt. pole väga teema.

          küsimus peaks olema, et millepärast hooaja teises pooles taoline tagant poolt the 2nd best tulemus saavutati? millest säherdune vajumine?
          eks põhjuseid ole mitmeid, kuid suurim probleem tundub olevat lühis mängijate kuplis. siit tekib jällegi küsimus, et mida tehti meeleoluhäirete likvideerimiseks?

          lühidalt - omanikud on okei, manager on okei, mängijad on okei (isegi AC on endale numbri asemel nime tagasi saanud) - kõik on näidanud, et suudavad. kusagil on nüüd lühis (ilmselgelt vastutab manager - peab vastuseid ja lahendusi andma). kus kohas ja millepärast see olukord on tekkinud... bla-bla-bla ja huia-bella napoli. kahjuks ei tea, mis klubis sees toimub ning ei jää muud üle kui loota ja toetada ning foorumis kunni-munni mängida.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            FA karikas minu mäletamist mööda värava või 2 lõi ikka ning kas tal liigas ka mitte ei olnud assiste kirjas?
            Ma ei ürita teda kaitsta, impotentselt mänginud sel hooajal ikkagi

            Kommentaar


              Punktivahesid võib arvestada, aga ajaloolised numbrid on ikkagi 14-10-14. Sealt peale kui ca 50 aastat tagasi kõrgemale tagasi tõusti, on olnud ilmvõimatu, et Liverpooli nime kandev meeskond ei saa kokku rohkem võite kui kaotusi. Hale kesktabeli sats, ei muud.
              Täpsemalt jõuab veel mees mehe haaval analüüsida. Aga kiiret teed allakäigutrepist üles on väga raske näha.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Aga kiiret teed allakäigutrepist üles on väga raske näha.
                Seega jargmine hooaeg on maksabassein suundumas aste madalamele, kus ta koht on nagunii?

                Kommentaar


                  Puhastustuli alaku. Jätkem need noored "tuleviku tegijad" inkubaatorisse arenema ja asendagem nendega kes juba midagi teevad.

                  Kommentaar


                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      FA karikas minu mäletamist mööda värava või 2 lõi ikka ning kas tal liigas ka mitte ei olnud assiste kirjas?
                      Ma ei ürita teda kaitsta, impotentselt mänginud sel hooajal ikkagi
                      FA karikas 2 väravat ja 2 väravasöötu. Liigas väravaid ega väravasööte kirja ei saanud, märkimisväärne on siinkohal veel see, et Downing tegi liigas 72 lööki väravale.

                      Kommentaar


                        ma arvestasin ainult premieri statistikat

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kris866 Vaata postitust
                          ma arvestasin ainult premieri statistikat
                          Aga premmis tal ei tohiks olla ühtegi väravat, ega söötu. Tegi 'invincible' hooaja - 0/0. Sul on 1 sööt talle ekslikult kirjas seal.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar




                            playa of da seasone
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Kas varasematel aastatel anti purk carlsbergi?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Igati teenitult. Huvitav on, aga see, et Skrtel valiti ainult korra MotMiks terve hooaja jooksul:
                                The official Liverpool FC website. The only place to visit for all your LFC news, videos, history and match information. Full stats on LFC players, club products, official partners and lots more.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X