320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tra ja inimesed ütlevad, et 'pooli inimestel pole huumorimeelt

    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kenny olla seletuskirja ja hooajaaruande kohvrisse toppinud ja Bostoni lennanud. Eks siis peagi ole kuulda, mis edasi saab.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Xavi'le olla tehtud pakkumine. Puhake rahulikult. Tegemist siis meite endise vv treeneriga.
        Mõni nädal tagasi zip juba kribas ka, et Reina vorm hakkas Xavi Valero lahkumise järel langema ning poleks uueks hooajaks midagi paremat kui Reina we used to know.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tundub, et Kenny läks - kihlveokontorid ei võta enam bette, twitteri leakid.

          Kommentaar


            Ei imestaks. Sama nagu McLeish eile - oodati see perseläinud hooaeg lõpuni ja siis tehakse vastav liigutus?

            Üldiselt Martinez, AVB, Lambert, Rodgers - pange mõni noorem pukki, las hakkab oma käe järgi lõpuks ehitama ja äkki on veel võimalus allakäiku peatada. Isegi Rafa tagasi poleks halvem võrreldes dinosaurus KKK'ga.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Üldiselt Martinez, AVB, Lambert, Rodgers - pange mõni noorem pukki, las hakkab oma käe järgi lõpuks ehitama ja äkki on veel võimalus allakäiku peatada. Isegi Rafa tagasi poleks halvem võrreldes dinosaurus KKK'ga.
              sa ei tea mis sa räägid
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                sa ei tea mis sa räägid
                Kaugel nimetatud härred teie Kuningast olid tablis?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  sa ei tea mis sa räägid
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ärge vallandage Kennyt .... paluuuun !!!!

                    Kommentaar


                      sa ei tea mis sa räägid

                      Vallandage ikka, McLeish ju tasuta saadaval!

                      Kommentaar


                        Rafa tagasi on selline lühikese mälu jutt ja Martinez-Lambert-Rodgers oleks lihtsalt liiga risky. Einoh hea ju nalja teha, aga iga hooaeg managere vahetada oleks kõige hullem viis kuidas jätkata. Mingit stabiilsust on ka vahepeal vaja.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Naivistlik analüüs mängijatest.

                          1. Vahid. Jonesi ja Doni osas paha sõna ei ütle: mängisid oma vähesed minutid enam-vähem korralikult. Esiväravavahi ainest kummastki pole, aga pingil võivad vabalt jätkata. Pepe hooaeg teeb aga murelikuks. Minu meelest pole tema koostöö kaitseliiniga kiita ja ka endal on laisku päevi liiga palju ette tulnud. Hispaanialiku jalgpallikultuuri kadumine 'poolist võib siin oluline põhjus olla. Küllap seepärast ka vana treenerit tagasi tahetakse.
                          Täiendused? Tundub ebatõenäoline, et uus esivv hangitaks. Prioriteedid mujal. Pepe enda lahkumissoov paneks muidugi sundseisu.

                          2. Kaitseliin. Tihtipeale, eriti sügisel, tundus Johnson-Agger-Skrtel-Enrique super. Mida hooaeg edasi, seda kehvemaks läks. Ja eriti seoses äärekaitsjatega. Johnsoni korduvad vigastused, Enrique'i ootamatud apsakad. Päris terve ei püsi ka keskpaar - ehkki on selgelt klubi parim kombinatsioon.
                          Asendajatest on Carra aeglaseks jäänud, häid päevi kipub vähe sisse. Coates sai minu meelest liiga vähe proovida. Tõenäoliselt on sellest omajagu frustreeritud. Kelly tundus sügisel tõsiselt äge, kevadeks vajus kahjuks sohu. Flanaganil pole vajalikku taset, Robinson ei saanud võimalust. Aurelio on läinud. Wisdom kusagil reservides varitsemas ja oma aega ootamas. Wilson ilmselt ei kannata taset välja, kah laenul viibinud Darbyst rääkimata.
                          Täiendused? Ei ole ilmselt prioriteet.

                          3. Keskväli. Kenny suurim apsakas. Lucas ehk naaseb, kuid katastroofilist olukorda see veel ei päästa. Gerrard ei pea tervet hooaega kuidagi vastu ja kui mängibki, siis ebastabiilselt. Spearing ei ole Premieri mängija, Shelvey osas ka kahtlen sügavalt. Siiski neist kahest selgelt lootustandvam. Hendersoni hooaeg oli õudusunenägu, aga ma pole ikka veel valmis teda lõplikult maha kandma. Adamist ootasin palju enamat. Lõpus jättis meid veel vigasena hätta ka. Downing oli nii halb, et ei tahaks rääkida. Vanematest mängib Maxi korra kuus ja seega on temast vähe tolku. Kuytist jääb mulje, et tahab hirmsasti hea palga peal olla, aga kas ta paari-kolme aasta tagust taset enam taastada suudab? Kusagil on Joe Cole, Aquilani, Pacheco. Kenny on neist loobunud ja usun, et tagasi nad ei tule. Kui just uus luud teistpidi ei pühi. Noorematest ei jätnud Coady reservides tõsise tegija muljet, Sterling ja Suso võib-olla pigem.
                          Täiendused? Prioriteedid selged. Loov inner ja normaalne äär. Downingut, Spearingit ja Adamit mina enam näha ei tahaks.

                          4. Ründajad. Jube. Suarez käitus nagu käitus, jättis klubi kuudeks hätta, ja ka muidu ei löönud vajalikul määral väravaid. Andekas jalgpallur, aga Inglismaa pole tema koht. Carrollist saab vast vaikselt asja, kuid week-in-week-out väravahunti ma temas ei näe. Bellamy säras kuni jaksas, aga kevadeks oli toss väljas. Noorematest pole Ngoo, Eccleston etc reaalne alternatiiv.
                          Täiendused. Igal juhul on kedagi tarvis. Stabiilset meest, kes lööb oma võimalused ära.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              sa ei tea mis sa räägid

                              Vallandage ikka, McLeish ju tasuta saadaval!
                              Tõsi ta on - kui sellest küljet vaadata siis andke aga saabast ja kohe

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Carrollist saab vast vaikselt asja, kuid week-in-week-out väravahunti ma temas ei näe.
                                see kõlab küll ullu-pööra-originaalselt, kuid tema suurim tugevus (õhuvõitlus) on samas ka nõrkus. Raske on uskuda, et ta pikalt terve püsib - õhuvõitluses tasakaalu kaotamine on lihtne ja ohtlik. Ptui-ptui-ptui.
                                Loodetavasti tõmbab ta seda elementi natukene tagasi ja püüab ennem hüppamist mõelda - tihti võitis peapalle, kuid otsene kasu puudus, sest teised mängijad ei olnud valmis marju noppima - muidu ei pruugi me tema välja reklaamitud peakimist 2-3 aasta pärast näha.
                                Huvitav isend tema arsenalis on söödu tunnetus, täpsus (eriti veel tema kasvu puhul... v-o asi sellest, et ta näeb üle vastasmängija pea ) - kui ta ikka jalul püsib, siis meenutavad tema tsenderused ühe teise mängujänku omi.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X