320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    See kolm mängijat juurde on muidugi absoluutne miinimum. Ja pigem vast Kenny visioon. Uus treener võib tahta märksa enam muutusi. Iseasi, kas see praeguses finantsseisus üldse võimalik. Kusagil räägiti midagi 30 miljonist, mida Henry on valmis suvel mängijatele kulutama. See ei ole võrreldav Hendersoni, Carrolli, Adami ja Downingu eest makstuga.
    Ehk millega eelmine režiim põhja läks ja tervikuna nelja tuule poole lasti? Kaotustest hullemgi oli kehv skautimine.
    Kahjuks keegi ei selgita meile antud ostude tagamaid ja jääb üle vaid oletada ning tugevamad argumendid on statistikute/pankurite/omanike käes. Samas Roy valik mõneti peegeldas, et mängijad kehvad ei ole (ning nendest annab pikaajalise tuumiku moodustada - kunagi siin käisin välja mõtte, et kodumaine kaup ei jookse nõnda kergelt laiali kui välismaine). Ning teada-tuntud tõde on, et kohalik kaup maksab sisuliselt pea topelt välismaisega võrreldes.
    Omaette küsimus muidugi on, kas tollel hetkel oli arukas kohalike peale raha kulutada... arutlemiseks (vaata mida see ja see vend seal ja seal tegid ei päde) ainet on.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      See kolm mängijat juurde on muidugi absoluutne miinimum. Ja pigem vast Kenny visioon. Uus treener võib tahta märksa enam muutusi. Iseasi, kas see praeguses finantsseisus üldse võimalik. Kusagil räägiti midagi 30 miljonist, mida Henry on valmis suvel mängijatele kulutama. See ei ole võrreldav Hendersoni, Carrolli, Adami ja Downingu eest makstuga.
      Ehk millega eelmine režiim põhja läks ja tervikuna nelja tuule poole lasti? Kaotustest hullemgi oli kehv skautimine.
      40M + müügitulud.

      Kommentaar


        Üks töötaja on Liverpoolis lahti laskmata jäänud!
        Liverpool's managing director, Ian Ayre, insists they had to sack Kenny Dalglish because results did not match up to longer-term expectations.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          Koosolek võis siiski otsustav olla. Anti ju vanamehele võimalus hooajast kokkuvõte teha ja tulemusi seletada- ju siis ei jäädut seletustega rahule.
          kusjuures Carra olevat küsinud KDlt enne lennule minekut "is it gaffer or Kenny now?" - "it's Kenny now"

          Steve Clarke olevat alles jäänud esialgu.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            sinna minnes või tagasi tulles?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              No ja tuli ära: Wigan give Liverpool permission to speak to Roberto Martinez.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                piss tuli püksi?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  piss tuli püksi?
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    boy-girl, you got some freaky eyes.

                    ma juba mõtlesin, et meil on uus manager või rvp saatsi arsenali pikalt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      No ja tuli ära: Wigan give Liverpool permission to speak to Roberto Martinez.
                      Kas see tähendab siis nüüd midagi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Kas see tähendab siis nüüd midagi?
                        Guardian pakub, et värbamisnimekirjas on veel igasugu karvalisi ja sulelisi. Mõni nimi lausa fantastika vallast. Aga küllap me Martinezi või Rodgersiga leppima peame.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Guardian pakub, et värbamisnimekirjas on veel igasugu karvalisi ja sulelisi. Mõni nimi lausa fantastika vallast. Aga küllap me Martinezi või Rodgersiga leppima peame.
                          Huvitav kas Martinez vastab jänkide silmis sabermetricsi standarditele? Mitte just priiskava eelarvega on suudetud klubi EPLis hoida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Huvitav kas Martinez vastab jänkide silmis sabermetricsi standarditele? Mitte just priiskava eelarvega on suudetud klubi EPLis hoida.
                            Ma ei tea, kas on eriti mõttekas treeneri pealt kokku hoida kui mängijate ostudesse ja palkadesse õige priiskavalt suhtutakse. Ja minu meelest peaks ikka kogu Wigani hooajale otsa vaatama, mitte ainult kahele viimasele kuule. Aga kes teab: mina olen küll nõus, et kellelegi nooremale võimaluse antakse. Nagu siin keegi õieti märkis - väga palju hullemaks ei saa olukorda ikka muuta. Peaasi, et uuel mehel on selge plaan rohkem kui üheks hooajaks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Peaasi, et uuel mehel on selge plaan rohkem kui üheks hooajaks.
                              Ja aega antakse - nii omanike kui fännide poolt.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Ja aega antakse - nii omanike kui fännide poolt.
                                Ning siis kui tulemused viivad teid peale 15t vooru väljalangemistsooni siis nõutakse ikka pead. Ja ka peaks, või ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X