320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Roy on selgelt öelnud, et kõik muu on vägagi teisejärguline premmi järel, seega väsinuid/poolkatkiseid mehi ta Euro mängudele ei saada. Tõestuseks mcnamara viimane post siin.

    FA Cup'i võiks küll aga see aasta teps tõsisemalt proovida. Vähemalt mingigi trofee võitmise võimalus lisaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      aga selle peale pole mõelnud, et äkki oleks lihtsam Euroopa Liiga võita, kui inglise liigas 4 hulka tulla ? nagu näha siis te "suurele" cityle vastu ei saanud, ja ka teistegagi võib raskeks minna, või ei ?
      Jah, sul on vist õigus, enam 4 hulka ei tule, liiga palju mänge on käest lastud. Kuidas sa üldse Euroopa Liiga võitmist ja 4 hulka tulemist võrrelda saad? Kuidas see parem oleks? Raskeks läheb muidugi, liiga läheb aina tugevamaks, klubil raha ei ole et uusi korralike mängijaid osta, keegi ei ütlenudki, et see hooaeg kergem saab olema.

      Kommentaar


        Kõrvaltvaataja pilgu läbi - aga selle pundiga ei võida Euroopa liigat ju unes ka. Kõrgema kullaprooviga mehed on Reina, Stiivi, Torres ja Kuyt, edasi tuleb kogum halli värvi ja siis ei tule praktiliselt üldse mitte midagi. Et te ei jääkski sinna praegusele materjalile vastava kuuenda kuni üheksanda koha kanti tiksuma, tunduvad Stoki poolt välja käidud (ja ilmselt Woy omadega suuresti kattuvad) sihid küll igati mõistlikena.

        mis seda Carrat ja MoM'i puudutab, siis inglastele on ju alati meeldinud jorss, kes jookseb vaatamata oma puuhobuse tasemel tehnikale alati sokid jalast, seega pole antud hinnangus midagi üllatavat. tõelevastavus on vähe teine teema.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Kõrvaltvaataja pilgu läbi - aga selle pundiga ei võida Euroopa liigat ju unes ka. Kõrgema kullaprooviga mehed on Reina, Stiivi, Torres ja Kuyt, edasi tuleb kogum halli värvi ja siis ei tule praktiliselt üldse mitte midagi.
          Ei ole nõus. Meeskonnal potensiaali kui palju. Iseasi, mis neist välja pigistada õnnestub. See, et mõne miljardärikamba vastu kohe välja ei tule, ei tähenda, et pikemas perspektiivis tiitlid võimatud.
          Samuti ei meeldi mulle see Euroopast vägisi välja kukkumise mentaliteet siin. Kui see rafalik nahahoidmise jura ka Hodgsoni nakkab, on kuri karjas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Täiesti siiralt ja ilma norimata, kui viitsid - milles või õigemini kelles see avamata potentsiaal sinu hinnangul väljendub?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Täiesti siiralt ja ilma norimata, kui viitsid - milles või õigemini kelles see avamata potentsiaal sinu hinnangul väljendub?
              Agger, Insua, Kelly, Pacheco, Ngog, Babel. Ei hakka verinoori mainima.

              PS Sorry, õigekirjapolitseinik.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                mina liverpooli asemel panustaks kõik curling cupile, sest midagi muud nad järgmise 5 aasta jooksul küll võimelised võitma ei ole

                Kommentaar


                  Algselt postitas reio Vaata postitust
                  mina liverpooli asemel panustaks kõik curling cupile, sest midagi muud nad järgmise 5 aasta jooksul küll võimelised võitma ei ole
                  Mina reio asemel jällegi panustaksin mõnele muule teemale, sest siia ta järgmise 5 aasta jooksul küll tagasi pole oodatud.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Ma võidaks parema meelega Euroopa Liiga ja jääks nelja hulgast välja Siis on vähemalt mingigi karikas võidetud Muidu kui saame 4 hulka ja ei võida Euroopa Liigat, siis on jälle järjekordne aasta ilma karikata. Ja ega järgmine aasta siis hakab ju kõik samamoodi otsast peale. Siis on umbes selline jutt " Champions League ? Forget it, we need to concentrate on qualifying for Champions League next year" ja nii see läheb edasi ja edasi ja lõpuks ei võidagi karikat. Kui keskendume Champions Leaguele ja meil ei õnnestu seda võita, siis arvatavasti oleme jälle 4 hulgat väljas ja järgmine aasta peame hakkama jälle Euroopa Liigast peale
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                      Ma võidaks parema meelega Euroopa Liiga ja jääks nelja hulgast välja Siis on vähemalt mingigi karikas võidetud


                      Edu teile selles püüdluses. Usun et saate homme hakkama, vaatamata sellele, et mõned olulised mängijad puuduvad.

                      Kommentaar


                        Official - Aquilani Juve'sse laenule, klausliga et hooaja lõpus võib 16milku euro eest venna päriseks osta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Official - Aquilani Juve'sse laenule, klausliga et hooaja lõpus võib 16milku euro eest venna päriseks osta.
                          kas mina olen ainuke kes luges "klausliga" asemel "klaasiga"
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            kas mina olen ainuke kes luges "klausliga" asemel "klaasiga"
                            jah.

                            101010

                            Kommentaar


                              Kuulge rääkige midagi tarka ka vahepeal, öelge kas ngog on teil põhivend, et kas tasub fantasysisse tüüp osta?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                kas mina olen ainuke kes luges "klausliga" asemel "klaasiga"
                                Mnjaa, meie jaoks parim võimalik stsenaarium ka siis siia :

                                Mees lammutab Juves põhis nii mis vähe ja siis Mai kuus, pisut enne hooaja lõppu saab major vigastuse, mis tähendab, et meile naaseb invaliid ja raha näeme unenägudes edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X