320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Võiks ju hooaja jooksul ennast esimest korda kokku võtta!Kui täna ka võita ei suuda siis on teil suur raskus isegi top 10 püsima jääda
    proovi uuesti
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Järjekordne rõve giff, mis arvuti seisma paneb.
        Arse surematu geenius pole muidugi kunagi kohtunikega pahandanud ega selle eest karistada saanud.

        PS Mis mulle foorumis kõige vähem meeldib võrreldes kümne aasta taguse ajaga, siis asjaliku arutelu asemel on siin peamiselt kõiksugu vaimuvälgatajad.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          (Kahe)kümne aastaga on ikka väga palju muutunud.



          Blackburni (viimased) tulemused pole kiita, kuid nüüd alahinnata neid ei saa, sest kasvõi manu vastu (ja ka eelnevad mängud tegelikult) oli nende mängupilt päris hea ning parema õnne ja kehvema puuriluku korral võinuks city olukord olla roosilisem - kontratega suudavad Hoiletti ja Yakubu näol olla väga ohtlikud.
          Ehk siis võttes arvesse meite senist käekäiku, siis valdame kokkuvõttes 60% palli, sooritusi väravale 15, 3 raamidesse, 0 väravat. Vastastel viis lööki ja kaks väravat.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Arse surematu geenius pole muidugi kunagi kohtunikega pahandanud ega selle eest karistada saanud.

            PS Mis mulle foorumis kõige vähem meeldib võrreldes kümne aasta taguse ajaga, siis asjaliku arutelu asemel on siin peamiselt kõiksugu vaimuvälgatajad.
            See, et sul on mingi isiklik probleem gifidega pole teiste süü. See, et sulle meeldib kõik mis on vanem kui 10 aastat pole samuti uudis. Ning "asjalik arutelu" siin threadis teiste klubi fännidega ongi täpselt sellisel tasemel nagu su esimene lause - "aga teil omal on ...".

            Aga kui vaja kõik lahti kirjutada, siis palju Kenny saldo parem on võrreldes Woy või Rafa lõpuga? Selge miks härra vabandusi ja süüdistusi teiste suunas pillub päris tihti viimasel ajal. Kirss tordil oleks muidugi Evertonist tahapoole jäämine lõpptabelis. Või on ikka mängijad süüdi, mitte treener?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              are you fucking kidding me?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Päev läheb aina hullemaks kui peab säärast saasta lugema. Henderson, Spearing, Carroll etc on divari tasemel mängijad ja süüdi selles on Gerrard?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Aga kui vaja kõik lahti kirjutada, siis palju Kenny saldo parem on võrreldes Woy või Rafa lõpuga? Selge miks härra vabandusi ja süüdistusi teiste suunas pillub päris tihti viimasel ajal.
                  Defineeri Rafa lõpuga? Võrreldes Royga on siiski veel Kennyl parem võiduprotsent.
                  Ja mida ta selles lingis seal nii väga lahmib? Seda, et kohtunikud on pimedad? Ei eksi ju eriti. Ilmselt siunaksid sa ka ise kohtunike, kui MCity oleks teid võitnud. Sest selle mängu vilepartii oli sama halb, kui meil või veel paaris teises mängus.

                  Kommentaar


                    Viimasel ajal palju kurdetud otsuste üle, viimati Martinez (kes võib vist ka FAlt saada), nüüd KD. Muidugi on lihtne öelda 'vabandamine' kui vorm on pask. Aga kõik need lugemata jäänud pendlad kõrvuti panna samal ajal OTl toimuvaga jätab ikka pead kratsima. (no conspiracy theory here)
                    See Gerrardi tükk Guardianis on küll üks mõnusamaid eksempare kuidas statistikaga vägistada.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Defineeri Rafa lõpuga? Võrreldes Royga on siiski veel Kennyl parem võiduprotsent.
                      Ja mida ta selles lingis seal nii väga lahmib? Seda, et kohtunikud on pimedad? Ei eksi ju eriti. Ilmselt siunaksid sa ka ise kohtunike, kui MCity oleks teid võitnud. Sest selle mängu vilepartii oli sama halb, kui meil või veel paaris teises mängus.
                      Ma ei ütle, et kohtunikud poleks pimedad loomad viimasel ajal aga hakata vihjama mingisugusele 'conspiracyle' ... või noh õigemini siis öelda, et inimesed ei hakkaks arvama, et on conspiracy - kuigi ainuke kellel seda üldse on tulnud mõttesse mainida ongi paranoilisel Kennyl endal. Kenny erinevate sõnavõttude kohta hooaja jooksul mu kommentaar (ja algselt gif) üldiselt oligi. Kõik teised on süüdi - ametnikud, kohtunikud, postid, halb õnn ... teised treenerid pole kambapeale ka nii palju kokku vingunud väliste faktorite suunas kui Kenny sel aastal ja ometi ei näe ma suurt draamat ja kriisi meedias (seriously, Chelsea, Arsenali või City 2-3 võiduta mängu puhul tõmmatakse alati purjed üles) või sarnast pahameelt nagu Woy suunas oli siin foorumis.

                      Ja ma ei ütle, et kõiki neid halbu faktoreid pole mingis koguses olnud, aga Kenny on üldisele kriitikale ikka suht immuunne nii siin kui meedias võrreldes mõne teise mehe või teiste klubidega. Kuningas ikkagi, noh.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ma ei ütle, et kohtunikud poleks pimedad loomad viimasel ajal aga hakata vihjama mingisugusele 'conspiracyle' ... või noh õigemini siis öelda, et inimesed ei hakkaks arvama, et on conspiracy - kuigi ainuke kellel seda üldse on tulnud mõttesse mainida ongi paranoilisel Kennyl endal.
                        Kõik teised managerid on tõesti kohtunikega erakordselt hästi rahule jäänud sel hooajal.
                        Mis aga foorumis mängujärgset hala puudutab, siis on 'pooli fännid selle vältimise alal tõepoolest arse omadest veidi mõistlikumad.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Reservid võitsid WBA 2:1. Väravad Ngoolt ja Susolt. Sterlingut koosseisus polnud, nii et tõenäoliselt sõitis Blackburni pinki nühkima.
                          'pool: Ward, Mendy, Robinson, Sama, Wisdom, Coady, Suso, Roberts, Eccleston (Morgan), Adorjan, Ngoo.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kõik teised managerid on tõesti kohtunikega erakordselt hästi rahule jäänud sel hooajal.
                            Mis aga foorumis mängujärgset hala puudutab, siis on 'pooli fännid selle vältimise alal tõepoolest arse omadest veidi mõistlikumad.
                            Ei saa aru mismoodi see 'mõistlikum' olemine meid nõelama või teid meist paremaks peaks tegema. Aga kuna me oleme ikkagi tagasi seal kui iga lits hakkab oma vittu kiitma ja teise oma maha tegema siis tõmbame ehk kriipsu alla teemale tänaseks. Varsti mäng ju niikuinii.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              siis tõmbame ehk kriipsu alla teemale tänaseks.
                              Jah kuna see sinu gif jooksutas mu Safari nüüd juba neljandat korda kinni, siis ilmselt peab siit teemast eemale hoidma.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Jah kuna see sinu gif jooksutas mu Safari nüüd juba neljandat korda kinni, siis ilmselt peab siit teemast eemale hoidma.
                                No kohe algav matš ehk toob mõned uued postid ja see leht vajub unustusse.

                                (hihi, 5x ehk nüüd?)
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X