320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige olulisem on siiski see, et me saime liiga liidrile kolm punkti lähemale!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Jestas küll, mis sul häda on
      Oh ei ole häda midagi, me ju lausa võitsime täna. Mis siis, et AV mehed olid suure tõenäosusega mängule otse pubist tulnud, kus nad 3 päeva jutti alkoholi olid kuritarvitanud. Tuumapohmelliga on tõepoolest raske isegi hetke Liverpooli vastu mängida. Muud loogilist seletust ma tänasele AV poolsele mängule välja ei suuda mõelda.

      Tänane mäng oli justkui autoralli, kus üks meeskond sõitis mossega ja teisele anti uut turbomootoriga Fordi näppida. Ja turbomootoriks oli ei miski muu kui Coutinho.

      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Laiba mõnitamine. 6-0 up ja siis tood veel Benteke ka sisse.
      Vaadake nüüd kuidas me 3:0, 4:0, 5:0 väravaid tähistasime, justkui oleks viimase sekundi väravaga terve mängu võitnud. Kas see ongi legendaarne Liverpool!?
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Saver Vaata postitust
        Vaadake nüüd kuidas me 3:0, 4:0, 5:0 väravaid tähistasime, justkui oleks viimase sekundi väravaga terve mängu võitnud. Kas see ongi legendaarne Liverpool!?
        Keri põrgu, tõesti. Ammu pole ükski Liverpooli poolehoidja nii närvide peale käinud kui see tüüp siin.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Emotsioonide väljendamine väikese lapse puhul on väga tähtis. Kui seda keelata, siis see muudab ta kinniseks ja ebakindlaks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Keri põrgu, tõesti. Ammu pole ükski Liverpooli poolehoidja nii närvide peale käinud kui see tüüp siin.
            Ütle siis juba otse, et mine toeta Manchester Unitedit.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Saver Vaata postitust
              Oh ei ole häda midagi, me ju lausa võitsime täna. Mis siis, et AV mehed olid suure tõenäosusega mängule otse pubist tulnud, kus nad 3 päeva jutti alkoholi olid kuritarvitanud. Tuumapohmelliga on tõepoolest raske isegi hetke Liverpooli vastu mängida. Muud loogilist seletust ma tänasele AV poolsele mängule välja ei suuda mõelda.

              Tänane mäng oli justkui autoralli, kus üks meeskond sõitis mossega ja teisele anti uut turbomootoriga Fordi näppida. Ja turbomootoriks oli ei miski muu kui Coutinho.



              Vaadake nüüd kuidas me 3:0, 4:0, 5:0 väravaid tähistasime, justkui oleks viimase sekundi väravaga terve mängu võitnud. Kas see ongi legendaarne Liverpool!?
              Sa kunagi millegagi rahul ka oled? Tule välja minevikust ja ela olevikus. Kaua sa jaksad seda plaati keerutada kui sitasti kõik on? Usu mind su vigin peale ükskõik kui head/halba mängu ei muuda mitte midagi. Kuna su jutus puudub konstruktiivsus siis solgid teemat ja muudad Liverpooli siin mõne muu teema sarnaseks peldikuks.
              FC Flora

              Kommentaar





                Vähemalt kellegil oli hea sõbrapäev
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Haha väga hea, Origi enam rahva sekka ei jookse ma arvan
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Sa kunagi millegagi rahul ka oled? Tule välja minevikust ja ela olevikus.
                    Liverpooli olevikuga ei saa mitte kuidagi rahul olla. Vastasel juhul sa pole lihtsalt õige Liverpooli poolehoidja.


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Kaua sa jaksad seda plaati keerutada kui sitasti kõik on? Usu mind su vigin peale ükskõik kui head/halba mängu ei muuda mitte midagi.
                    Igal foorumlasel on õigus oma arvamust avaldada, s.t k.a ka minul.


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Kuna su jutus puudub konstruktiivsus siis solgid teemat ja muudad Liverpooli siin mõne muu teema sarnaseks peldikuks.
                    Konstruktiivne ei pea olema mina, vaid meeskonna treener. Viie kuu möödudes pole seda veel märgata olnud.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saver Vaata postitust
                      Konstruktiivne ei pea olema mina, vaid meeskonna treener. Viie kuu möödudes pole seda veel märgata olnud.
                      ütleb ta peale 6-0 võõrsil võitu
                      tundub trolli moodi rohkem tbh
                      Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saver Vaata postitust
                        Liverpooli olevikuga ei saa mitte kuidagi rahul olla. Vastasel juhul sa pole lihtsalt õige Liverpooli poolehoidja.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saver Vaata postitust
                          Liverpooli olevikuga ei saa mitte kuidagi rahul olla. Vastasel juhul sa pole lihtsalt õige Liverpooli poolehoidja.
                          Ajad on muutunud.
                          Liverpool ei ole enam Top 4 meeskond, 2013/14 hooaeg oli anomaalia ja 'pool ongi viienda või kuuenda koha meeskond mängijate kvaliteedi ja majandusliku poole pealt.

                          Mul on raske aru saada, miks sul sellised kummaliselt kõrged ootused on? Mis sind üldse rahuldaks, kas karikavõit, liigavõit või hoopiski treble?
                          Kardan, et isegi sextuple ei ole piisav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saver Vaata postitust
                            Konstruktiivne ei pea olema mina, vaid meeskonna treener. Viie kuu möödudes pole seda veel märgata olnud.
                            Kui sa oled kokk, kelle parimaks oskuseks on homaar, siis on sul raske enda oskusi näidata, kui sul on külmkapis purk aedubasid, peekon ja vahukoor. Ehk see asi ei käi nii, et pannakse uus treener pukki ja ta paneb suvalised jorsid mängima nii, nagu tema seda tahab. Ehk Klopp peaks saama paar korralikku osturetke, et homaar ja korralikud maitseained ära tuua. Seejärel saab alles tema oskusi hindama hakata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kui sa oled kokk, kelle parimaks oskuseks on homaar, siis on sul raske enda oskusi näidata, kui sul on külmkapis purk aedubasid, peekon ja vahukoor. Ehk see asi ei käi nii, et pannakse uus treener pukki ja ta paneb suvalised jorsid mängima nii, nagu tema seda tahab. Ehk Klopp peaks saama paar korralikku osturetke, et homaar ja korralikud maitseained ära tuua. Seejärel saab alles tema oskusi hindama hakata.
                              +1
                              The truth has been spoken!!!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X