320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on teil Cheslea vastu???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

    Algselt postitas bluesoccer
    Rohkem põhjuseid ei tule meelde.Ma loodan,et sa said aru miks mulle Chelsea meeldib ja miks ma neid pooldan.
    Sain aru küll - sest nad võidavad.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

      Algselt postitas malagar


      Lampard parim maailmas - ilmselt pirukasöömises .
      Ei ole ka selles parim. Mingi 3-4 kuud tagasi FHM kirjutas maailma parimast/kiiremast sööjast.

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

        Algselt postitas Martin


        Sain aru küll - sest nad võidavad.
        Miks sa Leedsi pooldad? Sest sa oled Leedsist?

        Mille muu järgi peaks lemmik meeskonda \'valima\' kui kui head/sümpaatsed nad on?

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

          Mina suudaks vast kõigis positsioonides sulle vastu vaielda, aga kui sulle sellepärast klubi meeldib, siis mul ükskõik. Toeta, keda iganes tahad ja mis põhjustel - mul nagunii suva.
          sigpic

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

            Algselt postitas Tanel


            Mina suudaks vast kõigis positsioonides sulle vastu vaielda, aga kui sulle sellepärast klubi meeldib, siis mul ükskõik. Toeta, keda iganes tahad ja mis põhjustel - mul nagunii suva.
            Ma suudaks lennukeid süüa.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

              Algselt postitas Jyrka
              Algselt postitas Martin
              Sain aru küll - sest nad võidavad.
              Miks sa Leedsi pooldad? Sest sa oled Leedsist?
              Mille muu järgi peaks lemmik meeskonda \'valima\' kui kui head/sümpaatsed nad on?
              Jah.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                mis minul chelsea vastu on...

                Esiteks tahaks ma teada, kui palju noortest Chelsea fännidest saabusid koos naftamagnaadi rahadega? Minu teada ei olnud siin ennem peaaegu ühtegi Chelsea fänni ja olen kindel, et sarnaseks oleks see olukord ka ilma hiigelkahjumita jäänud. See ei puudutanud küll klubi, aga ikkagi... selline meeskond lihtsalt kogub gloryhunter-eid ning tegelikult selles ei olegi midagi halba, sest väikestele poistele ikka meelidvad multimiljonärid, kellel on kiired autod ja maailma pikimad jahid. Kunagi saavad kõik natuke vanemaks.

                Teiseks, ei meeldi mulle Chelsea eksisteerimise poliitika \"kõige pealt oleme meie\" ning seda mitte ainult ostmiste puhul, see isegi annab värvi juurde, aga just see Jose krääkusmine, et meile tehakse liiga ja meid ei austata... pidev meedia mull.

                Aga muidu vahet ju pole Chelsea on Chelsea ja Arsenali pole nad liigas juba ammu võitnud.aga ikkagi meeldis mulle väga Liverpool\'i fännide hüüatus/kirjutis League Cup\'i finaalis:

                \"Respect is earned not bought!\"

                muidu olge sama nummid edasi...

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                  Algselt postitas malagar


                  Lampard parim maailmas - ilmselt pirukasöömises .
                  Unista edasi! R9-le selles vastast pole.
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                    Vihale ajab jah see Jose mölisemine peale igat kaotatud mängu, et parim meeskond kaotas. Alati ei saa sina võita. Chelsea seebiks!
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                      Algselt postitas gnat


                      mis minul chelsea vastu on...
                      Tegelikult tahaks ma ilma mingi halvustava tagamõtteta teada, kuidas on tekkinud siinsed Arsenali fännid? Klubi on suht-koht edukas olnud viimased paarkümmend aastat. Kas põhjuseks oli see, et klubi oli valdavalt \"pildil\" ja seal pallisid kuulsad mängijad või oli mingi muu põhjus? Osade lugu ma juba tean ja kui põhjuseks oli eelpoolmainitu, siis pole postitama mõtet hakata.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vast

                        Algselt postitas Jyrka


                        Algselt postitas Martin


                        Sain aru küll - sest nad võidavad.
                        Miks sa Leedsi pooldad? Sest sa oled Leedsist?

                        Mille muu järgi peaks lemmik meeskonda \'valima\' kui kui head/sümpaatsed nad on?
                        Peale glooryhunterluse (ehk siis meeskonna \'valimise\' selle järgi, kui head nad PRAEGU on) jääb seesamune sinu pakutud sümpaatsuse variant. On tugevuse järgi valimisest siiski veidi erinev.

                        Aga mõni inimene valib meeskonna ajaloo järgi, kuigi meeskond PRAEGU sipleb kusagil mudaliigas; mõni valib selle meeskonna, millega ta praegu CM-is mängib; mõni on konkreetses linnas elanud või õppinud või on tal seal sõbrad-sugulased-tuttavad; või lihtsalt head mälestused; mõni sattus äkki kogemata mingit mängu nägema (kas siis staadionile või TV-st) ja armus esimesest silmapilgust, teadmata isegi, mis liigas meeskond mängib; mõnel on konkreetse meeskonna fännamine perekondlikuks traditsiooniks (jah, juba ka meie vabariigis); mõni valib meeskonna vihkamisest mõne teise meeskonna vastu (vähetõenäoline). Ja mõni paneb lihtsalt silmad kinni ja torkab sõrme umbes meeskondade loetelule.

                        On ju küll variante. Raha/tugevuse järgi meeskonna valimine on minu arvates üks magedamaid variante. Kahjuks jõudsin ka mina Leedsi juurde kuldsetel Euroaastatel. Õnneks olid nad lihtsalt sümpaatsed :P
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vast

                          kuule Oku, ära nüüd lasku konstruktiivsesse mõtisklusse. selle teema põhiidee on ikkagi oma pimeda viha väljaelamine rahvustevahelise vaenu õhutamise ja ropu sõimu näol.


                          CHELSEA AHJU!
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                            minul ei ole Chelsea vastu midagi, vastupidi hoian neile hoopis pöialt ja seda mitte viimased kaks aastat.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                              tahtsin siia lisada ka veel ühe nüansi... ilmselt \"lemmikmeeskonna valimisel\" saab otsustavaks ka see, millised mängijad tiimis on... nii ka chelski fännide puhul. eks ole ka nn kloorihantereid aga võibolla mõnele meeldib näiteks chelsea seetõttu et talle meeldib mõni selle klubi mängijatest: Drogba, Lampard või kes iganes... seega ärge vanimad olijad kohe eeldage et kui noormees chelseat fännab, siis teeb ta seda selle klubi hetke üleoleku (see on muidugi vaieldav, aga see on minu arvamus) tõttu teistest: mänjudest ja arsedest, vaid ehk hoopis seetõttu et talle meeldib Terry rohkem kui Rio, Maka rohkem kui Vieira jne

                              mida ma tahan öelda on see et so what, ühed on rikkamad kui teised, aga see neist kohe sitajunne ei tee... põlised manu fännid ju ei pööra oma klubile selga, pärast glazeri tulekut ja samamoodi ei teeks arse fännid kui mingi rikkur tuleks ja oma rahakoti wengerile pihku pistaks...

                              rohkem sallivust, siinsed autoriteedid!

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                                Täitsa kompu jutt, erts. Tegelikult oli minu Leedsi-saagas süüdi ka Härry Who.

                                Kas tõelised ManU fännid pärast Glazerit ka edasi ManU fännid on, või toetavad nüüd FCUM-i, ei ole minule aga sugugi selge. See aga pole ka selle konkreetse threadi teema.

                                Aga jah, tsiteerides konna - CHELSEA AHJU!
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X