320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis on teil Cheslea vastu???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

    minule ei meeldi samsungi logo nende särgi peal... võinuks olla mingi hustler vms
    samas ei meeldi ka see, et seal on nii palju koledaid inimesi, keda siis veel üritatakse ilusaks teha.

    nii... cech on umme hää, lamps ka (kuid teda kiputakse juba liialt kuldama) ning carvalho ja tundub, et de horno teeb veel heinzet.

    njah, aitab siis sedakord spämmist ja glämmist
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vast

      carvalho on hea!

      AGA CHELSEA ON PASK!

      rahaga ostnud omale fame-i(nagu ka carvalho:P)...
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

        Imelik lugu jah selle Chelseaga: sulli on täiega, fame`i kah, aga näe respekti ei tule kuidagi :P

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

          Algselt postitas eika


          Imelik lugu jah selle Chelseaga: sulli on täiega, fame`i kah, aga näe respekti ei tule kuidagi :P
          respekti kohta olevat hinnapäring tehtud:P
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

            samas mida teha, kui SInu lemmikklubi ostab ära maailma rikkamaid mehi ning hakkab pappi pilduma igasse prakku, et koorekiht oma klubisse kraapida, dilemma?
            Jätame kuulsusejahtijad hetkel eemale.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

              Algselt postitas dreyd


              samas mida teha, kui SInu lemmikklubi ostab ära maailma rikkamaid mehi ning hakkab pappi pilduma igasse prakku, et koorekiht oma klubisse kraapida, dilemma?
              Jätame kuulsusejahtijad hetkel eemale.
              Hetkes elada, sest üks kord lõppeb kõik hea. Selles mõttes on ju Chelsea tõsimeelne fänn keeruline olla, sest tead et kui Romaniga midagi juhtub või ta ära tüdib, ongi kõik. Klubiga, mille fänn sa oled võib-olla kümneid aastaid olnud. Seda võlga ikka administratsiooni alla ei pane...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                Mulle see klubi enam-vähem meeldis, aga peale Jose Mourinho tulekut on kaalukauss napilt negatiivse peale langenud. Saaks Huthi sealt kätte, oleks mul neist üldse suht suva. Aga no vihkamiseni asi küll ei läheks - ma ei kujuta ette, mis nad selleks peaksid tegema. Raha raiskamine on kurjast, aga vähemalt püüavad nad tihti osta endale just inglasi ja on positiivne, et meeskonna liidrid Terryd ja Lampardid on koondises ka juhtivad kujud.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                  Miks ei meeldi Chelsea...?

                  Eks selle pärast et mulle ei meeldi kui 1 klubi on teistest rahakoti poolest suuremad. Muidugi on see asi vaieldav, kuna mina ei pööraks ka oma lemmikule selga kui klubi tuleks aitama 1 naftaärikas. Iseenesest Lampard ja Terry meeldivad mulle väga ja eks nemad hoiavadki hetkel Chelsea mainet - vähemalt minu silmis.
                  LiverpoolFC

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                    miks ei meeldi...

                    lihtsalt osad võistkonnad on sümpaatsema stiiliga kui Chelsea...ära nuta, sest kõigile ei saagi Chelsea meeldida

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                      essieni ostmine 35 milli eurode eest on üks põhjus vihata meeskonda. õieti siis seda mentaliteeti. tsuktsi teeb kõik, et inglise liigast saaks hamburgerite paradiis.
                      ja iga tselski fänn, kes ei mööna, et asi on keeranud hapuks on lihtsalt mage konjukturist.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                        jep,see chelsea on ikka nuhtlus.muidu oli inglismaal kord majas.viimased 15 aastat oli asi selge kes võidab ja kes on teine või oli see siis vastupidi.aga siis tuli ei tea kust \"see igavene juut\" ja ajas kõik selged asjad sassi.nii ikka ei tohi.triumviraati ei ole kellelegi vaja.
                        aga lohutuseks niipalju - küll nad(jõustruktuurid) ta kinni panevad.

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                          Pljud ajavad siin sonad viha ja kadedud sassi ma vaatan.90-ndatel oli sellise viha/kadeduse ohvriks Manu.Uued noored jalgpallihuvilised kes hakkavd Chelseat fannama ristitakse kohe gloryhunteriteks.Aga moelge nuud Chelsea voidab palju,sumpaatsed mangijad,kova meeskonnavaim jne.Vaevalt siin nii palju Manu fanne oleks kui Manu poleks nii edukas olnud.(no offence Manu fannid ma toin ainult naite
                          Minul isiklikult pole Chelsea ega Romani vastu midagi ja oleks tore ka kui need paljud uued Chelsea fannid ka 10 aasta parast samat tiimi toetaksid.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                            Kui nüüd niisama norida, siis ehk oskab teemaalgataja ka öelda millal Lamps viimati mõnest liiga/CL mängust vigastuse või milleiganes tõttu puudus. Tõid ju nii julgelt välja, et neil on kõigile asendaja ja Cole oleks just see õige mees. Kui ma ei eksi siis vähemalt Mourinho ajal polnud sellist mängu, kus Lampardile olnuks tarvis asendajat leida. Julgen väita, et ilma temata olnuks Chelski CLs või EPLs mõne vähe suurema tiimi vastu tõsistes raskustes.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                              Algselt postitas olegtoivo


                              Kui nüüd niisama norida, siis ehk oskab teemaalgataja ka öelda millal Lamps viimati mõnest liiga/CL mängust vigastuse või milleiganes tõttu puudus. Tõid ju nii julgelt välja, et neil on kõigile asendaja ja Cole oleks just see õige mees. Kui ma ei eksi siis vähemalt Mourinho ajal polnud sellist mängu, kus Lampardile olnuks tarvis asendajat leida. Julgen väita, et ilma temata olnuks Chelski CLs või EPLs mõne vähe suurema tiimi vastu tõsistes raskustes.
                              Nii, Toits - jutu mõte oli kus? ET Lampard on neil asendamatu ja ilma temata saaksid nad tugeva vastase käest ära? Võibolla...võibolla mitte. Arvan, et siiski mitte - kes ei alista neid Lampardiga ei saa hakkama ka ilma Lampardita koosseisuga. Aga fakt on see, et nad alistatkse.

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Mis on teil Cheslea vastu???\'

                                Jah tõin välja, et Lampard on neil tõepoolest võtmemängijaks ning ei tahaks uskuda, et Josel talle võrdväärset asemikku olnuks leida. Essieni liitumisel võib see asendaja vajadusel olemas olla (mitte et Essien oleks asendaja, aga Essien Lampsi positsiooni jne). Mõtle kui palju madalaskoorilisi võite tuli Chelseal eelmine hooaeg ja kuigi mänguliselt oldi tavaliselt peajagu üle, siis palju jäi realiseerimata. (seda ka just suurte tiimide vastu ning sõna suurtes raskustes olema ei tähenda vastase käest ära saama) Samas kui lõviosa olulisi väravaid löödi kas Lampardi või mõnikord ka Terry ja täie tervise juures Robbeni poolt. Täiesti mõttetu spekulatsioon muidugi, võimalik et ilma temata poleks raskustes oldud. Mees on oma klubile sama oluline nagu oma hiilgeaegadel Keane ManUle, Zidane Juvele, Ronnie praegu Barcale jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X