320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas JanK
    Ah piimamees. Ei pannud tähelegi.
    Eks ole jah, et mittemidagiütleval meeskonnal on mittemidagiütlev fänn...

    Asjast ka. Paula tahab meeskonda tuua Carlo Cudicini, kellest siis peaks saama "tulevikus" esinumber Brad Friedeli loobumise järel (kuigi vanust temalgi juba üpris palju..),West Hami Hayden Mullins on sammuti sihikule võetud ja rünnakule tahetakse Hannoverist Mike Hanket. Bentley jäämine on praegult 50%-50%. Liverpool ja Tottenham tõsisemad tema tahtjad. Viimane olevat nõus Bentley andma lisaks hunniku raha ka Aaron Lennon, mis minu meelest on ikka väga suur ajakirjanduse jama. Isegi Tottenham ei suudaks niiiii lolle tehinguid teha

    Kommentaar


      #77
      kust sa seda kuulsid, et nad hanket tahavad...ma küll kahtlen selles. Blackburn otsib selliseid mängjaid kelle eest võimalikult väike summa välja käia aga kes kindlasti hästi mängivad.....nt Santa cruz ja Mc Carthey on olnd väga head ostud... Hanked nad küll odavalt ei saaks

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
        kust sa seda kuulsid, et nad hanket tahavad...ma küll kahtlen selles. Blackburn otsib selliseid mängjaid kelle eest võimalikult väike summa välja käia aga kes kindlasti hästi mängivad.....nt Santa cruz ja Mc Carthey on olnd väga head ostud... Hanked nad küll odavalt ei saaks
        Hanke nimi on foorumitest läbikäinud, nii et võib väga vale infiga tegu olla. Kuid arvestades, et ilusale poisile olevat palju kosilasi saabunud (eesotsas Arsenali ja ManUga), siis sealt cõib saabuda väga kena kopikas, mille eest saaks lubada mõne kallima mängija ostmist. Iseasi on muidugi, kas Hanke seda väärt on

        Kommentaar


          #79
          Arsenal ja Manu küll Hanket ei taha. ta ei ole nii palju väravaid löönud eelmine hooaeg. See, et Manu Santa Cruzi jahib seda ma juba usuksin kuigi loodan, et ta jääb ikka Roversisse

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
            Arsenal ja Manu küll Hanket ei taha. ta ei ole nii palju väravaid löönud eelmine hooaeg. See, et Manu Santa Cruzi jahib seda ma juba usuksin kuigi loodan, et ta jääb ikka Roversisse
            Ilus poiss= Santa. Hanke on kole kui öö ja tema nimi on lipsanud läbi, kui ühe võimaliku Santa asendaja. Samas paul on kursis alamate liigadega ja leiab sealt kedagi odavata

            Kommentaar


              #81
              Hankest nüüd küll Santa asendajat ei saa.....ennem proovigu Chelseast Pizarro kätte saada.....olen kindel, et tema on ka mõttekam ost

              Kommentaar


                #82
                Robbie tuleb taas?
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #83
                  järgmisena steve mcmanamanaman, jamie redknapp ja teised

                  Kommentaar


                    #84
                    John Barnes Pidi Trenni Tegema Jälle!
                    mc jünger.Anus Äärits.

                    Kommentaar


                      #85
                      Macclesfield 1:2 Blackburn võeti vist suht rahulikult
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        #86
                        lahkunud siis vahepeal noor itaalane Raffaele De Vita. Ning olulisem on pigem meie esimene ost. Tsiili klubist Audax Italiano toodi Tsiili koondislane Carlos Villanueva. 22 aastane ründav poolkaitsja on meil algselt laenul, kuid leping sisaldab ka võimalikku ülemineku summat 4 miljonit naela. Lisaks oleme veel huvitatud Ricardo Osorioist, kes mängib paremal äärekaitses. hoopis kurvem on tõsiasi, et Brad Friedel tahab meid hüljata. Aston Villa ja City siis on temast vägagi huvitatud. Hea uudis on see, et saame vanakese eest ikka päris kena kopika. 2,5 milli 37 aastase eest pole üldse mitte paha. Aga samas uue nr 1 otsimine võib raskeks minna. Räägitud on, et Manu annab kas poolaka või Fosteri meile laenule. Lisaks veel on huvi näidatud Cudicini vastu. Brett Emerton aga samas pikendas oma lepingut nelja aasta võrra ning ilus poiss väitis, et ta ei taha Blackburnist lahkuda. Elu on natuke ilus ka

                        Kommentaar


                          #87
                          järjekordne lõuna-ameeriklane siis saabunud. Seda korda Ecuadori koondislane Segundo Castillo. 26 aastane keskvälja mees saabus meile tasuta Belgradi Red Starist (Crvena Zvezda).

                          Kommentaar


                            #88
                            Paul Robinson seda korda siis... Noh ega ma siin õnnest lakke hüppama ei hakka. Ei ole just päris kindel, et ta suudab Friedeli väga kõrgele asetatud latini küündida. Minu jaoks on Brad ikka võrreldav Cechi, Ervini ja Pepe Reinaga. Aga loodame parimat. Lähipäevadel on oodata veel ka siis Pennantit ja Mark Brescianot. Bentley osas pole endiselt mingeid olulisi uudiseid olnud, kuid ilmselt minemas ta ikka on....

                            Kommentaar


                              #89
                              tsau Brad!

                              Kommentaar


                                #90
                                Kahju , IMO oli viimaste hooaegade Premieri parim väravvaht, kahju, et ta nii vana juba on...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X