320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
    järjekordne lõuna-ameeriklane siis saabunud. Seda korda Ecuadori koondislane Segundo Castillo. 26 aastane keskvälja mees saabus meile tasuta Belgradi Red Starist (Crvena Zvezda).
    Siiski kiirustasin ette natuke, mees osutus parajaks sitakotiks, ning saadeti tagasi Belgradi. Aga hea on see, et Duff võib teha comebacki Ewoodi. See oleks küll tore ju.

    Kommentaar


      #92
      jälle tuleb mõnele võtmemängijale tsau-pläu-ole-tubli öelda! David, ole tubli edasi siis..


      ja loodan, et arsenal on 7.5 milli eest tänulik. Ehk mõni noor wannabe aafrika konnasööja pääseb nüüd londoni vihmade kätte...

      Kommentaar


        #93
        Bentley müümisest on küll kahju. Loodetavasti saame selle raha eest mis alles jäi mõne väga hea mängja asemele. Loodetavasti Santa ära ei lähe

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
          Siiski kiirustasin ette natuke, mees osutus parajaks sitakotiks, ning saadeti tagasi Belgradi. Aga hea on see, et Duff võib teha comebacki Ewoodi. See oleks küll tore ju.
          Või siiski:

          Meanwhile, Equador's Segundo Castillo, 26, will link up with the Blackburn squad ahead of Monday's pre-season game with Hoffenheim in Germany.

          The Red Star Belgrade midfielder is set to complete his move to Ewood Park in time for the start of the season.

          Kommentaar


            #95
            Kõigest Julio Santa Cruz...
            Ootaks ikka keskväljale mõnd mõtlevat mängijat ka...

            Kommentaar


              #96
              Vahepeal oleme saanud ManUlt laenule Danny Simpsoni. Asi seegi. Ja tulemas veel Anthony Annan,Vince Grella ja Paul Konchesky. Minna tahab aga Ooijer.
              Pre-season on möödunud vägagi ebastabiilselt. Macclesfeld pandi kotti 2:1. Väravad Dunnilt ja Gallagherilt. Siis pani 3:1 meid kotti Hoffenheim. Ainsa värava eest hoolitses Benni. Kõige parem mäng oli Portugalis Benficaga, kus tuli 3:2 võit! Aga kiiresti toodi meid maapeale tagasi ja Sporting võitis 2:1 meid. Ja siis muidugi 4:2! alla jäämine Wolverhampton Wanderersile. Ning viimane mäng enne hooaja algust oli Nac Bredaga, mis jäi 1:1 viiki. Laupäeval siis Everton ootamas. Esimene kodumäng on õnneks lihtsam-Hull City 23dal. Mida ootan uuelt hooajalt? Eks eelmise hooaja tulemust on üpris raske korrata ja meeskond on pigem nõrgenenud, kui tugevnenud. Kuigi materjali on. Villanueva on väga talendikas mängija, kuid küsimus jääb, kuidas ta suudab kohaneda inglise liigaga.. Olen rahul kohaga esikümne sees, kuid lõpkoht tuleb arvatavasti 11-15. Midagi sinnakanti. Mingid lehmad jamuudloomas on arvanud isegi väljakukumist, kuid eks lehmad ole natuke rumalad ka....

              Kommentaar


                #97
                Mõnussssssssss!!
                Täiesti teenitud võit Roversile. Keskväli oli üllatavalt hea ka ilma Bentleyita. Dunn ja Morten olid ülikõvad. Ning positiivse mulje jättis ka Keith Treacy. Hetkel on veel kõik hästi.

                Kommentaar


                  #98
                  aga kus te üldse Roversi mänge vaadate....

                  Kommentaar


                    #99
                    www.myp2p.eu aitab alati.
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      suur suur aitähh

                      Kommentaar


                        kui juba Jason Roberts väravasse lööb, siis peaks ikka ju võidu ära võtma, aga... Hea uudis on see, et ilus poiss sai palka juurde ja paberi järgi on meil veel 4 aastat.

                        Kommentaar


                          see on hea uudis jah....koos santaga on nad väga hea ründeduo....ega derbyshire nii hea ründaja veel ka ei ole ja benni hakkab vist veidi vanaks jääma

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                            see on hea uudis jah....koos santaga on nad väga hea ründeduo....ega derbyshire nii hea ründaja veel ka ei ole ja benni hakkab vist veidi vanaks jääma
                            noh paremat ründeduot meil võtta pole jah, kuid mina ootan ammu juba uudist, et Roberts on maha müüdud. Paistab küll mõistlik ja tore mees olevat, kuid platsil jätab sageli oma liigse tõmblemisega häid võimalusi kasutamata. Benni on väga hea vahtusmees, kes võib pingilt tulles asja ära teha, kuid päris põhikooseisu meest temas enam pole. Põhikooseisu mees pole ka Derbyshire. Ilmselt temast ei tule ka seda kunagi. Aga mina sa tea, ehk suudab Robertsi pingile istuda. Mulle isiklikult meeldiks see. Muidugi kõige rohkem meeldiks näha Pauli ostmas uut mees rünnakule. Fakk, mingi Robbie Fowler on nüüd küll mõttetu kohatäide. Ehk saab platsile FA cupi mängus, kuid seal peaksid särama nooremad. Ehk isegi poiss nimega John Kennedy. Mitte et mul oleks õrna aimugi poisi võimetest, aga nimi on igatahes vägev . Muidu eelmine aasta suurte lootustega tulnud Maceo Rigters pole veel oma võimalust saanud, kuid ma kahtlen, et kas ta seda saabki... Kokkuvõtteks ma ei tea, mis jama ma siia kirjutasin kokku, aga mina sooviksin näha uut ründajat. Kahju muidugi, et Cisse rong meile läinud on...

                            Kommentaar


                              Mis Derbyshire'ga üldse juhtunud on? Üleeelmisel hooajal jättis küll lootustandva mulje. Väravaid tuli nagu oavarrest, isegi Old Traffordil sai väravaga hakkama. Viimasel ajal pole aga enam temast eriti kuulnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                                Mis Derbyshire'ga üldse juhtunud on? Üleeelmisel hooajal jättis küll lootustandva mulje. Väravaid tuli nagu oavarrest, isegi Old Traffordil sai väravaga hakkama. Viimasel ajal pole aga enam temast eriti kuulnud.
                                Midagi pole juhtunud. Selles see jama ongi. Arengut pole toimunud. Eelmine hooaeg mängis 23 liigamängus, kuid suutis lüüa 3 väravat. Siiski ainult 3 väravat ütleksin selle peale. Noh sellest 23 alustas ta mängu ainult 4, kuid siiski oleks lootnud juba enam väravaid. Aga samas ehk suudab ta teha loodetud läbimurde sellel aastal. Ausalt, mulle meeldiks see väga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X