320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Blackburn Rovers

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sämm tahab just, et võimalikult paljud mängjad selle haiguse ära põeks, et saaks korraga asja kaelast ära ja see asi enam Roversit ei tüütaks nii, et las Diouf aga sülitab

    Kommentaar


      Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
      "Five two we got the fluu" kõlas tribüünidelt kui Kalinic penaltist 5-2 lõi
      The £6m flop finally has one..

      Kommentaar


        H1N1 annab täna tunda. Ausalt, ei oska alustavat meeskonda ennustada praegu. Dunn, Samba ja Chimbonda peaks mängukõlbulikud olema. Grellat ootaks pigem Portsmouthi vastu taas mängu. ilmselt 6 milli mees saab täna taas võimaluse. Palju tal enam neid järel pole...

        Kommentaar


          Against the Red Devils

          Natukene huvitavaid fakte

          * Rovers on kaotanud 11 mängu viieteistkümnest kui on Manul külas käidud.

          * Manu on löönud 11 väravat viimase kümne mänguga

          * 37,3 % kõigidest löökidest mis on Roversi värava poole teele saadetud on ka võrku lennand

          * Tänane kohtunik Phil Dowd on andnud Manu mängjatele kõige rohkem punaseid kaarte (5).

          * Manu on kaotanud viis mängu kaheteistkümnest kui härra Dowd on mängu vilistanud


          Kooseis selline: Robinson, Chimbonda, Samba, Nelsen (c), Givet, Emerton, Andrews, Nzonzi, Diouf, Dunn, Di Santo.

          Pingil: Brown (GK), McCarthy, Grella, Pedersen, Kalinic, Hoilett, Salgado

          Kommentaar


            man(net)u mäng...

            rovers ehk

            manu ehk

            Kommentaar


              hästi, suur säm, hästi...

              benni on suutnud temaga tülli keerata ning soovib klubi jaanuaris vahedada...

              põnev, faking põnev

              Kommentaar


                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                hästi, suur säm, hästi...

                benni on suutnud temaga tülli keerata ning soovib klubi jaanuaris vahedada...

                põnev, faking põnev
                Vaatame asja positiivsest küljest. Meil on ju veel Klainic ja Di Santo, Hoillett ja Roberts. Aga jällegi halb on see, et mitte ükski neist eriti suurt resultatiivsust ei näita.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                  Vaatame asja positiivsest küljest. Meil on ju veel Klainic ja Di Santo, Hoillett ja Roberts. Aga jällegi halb on see, et mitte ükski neist eriti suurt resultatiivsust ei näita.
                  Di Santot ei pruugi meil peale uut aastat enam olla. Hoilett on igati tore noor neeger, kes pigem sobib äärtele möllama. Midagi luksusauto sarnast võib temast oodata. Väljavaade, et 6 miljoniline horvaatia puujalg ja jason "kiirust mul enam pole juuuu..." roberts on hooaja lõpuni ainsad ründajad, pole just kõige meeldivam.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Di Santot ei pruugi meil peale uut aastat enam olla. Hoilett on igati tore noor neeger, kes pigem sobib äärtele möllama. Midagi luksusauto sarnast võib temast oodata. Väljavaade, et 6 miljoniline horvaatia puujalg ja jason "kiirust mul enam pole juuuu..." roberts on hooaja lõpuni ainsad ründajad, pole just kõige meeldivam.
                    Eks teil tuleb suvel siis jälle Bayernist mõni vigastustega kimpus olev allakäinud ründaja osta - Luca Toni tundub ideaalne variant järgmiseks Santa Cruziks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas laas Vaata postitust
                      Eks teil tuleb suvel siis jälle Bayernist mõni vigastustega kimpus olev allakäinud ründaja osta - Luca Toni tundub ideaalne variant järgmiseks Santa Cruziks.
                      Vaadates Sami ostupoliitikat ja seda, et Toni on Bayernis ebasoosingus ja seetõttu tema eest eriti palju ei küsita ei tundugi see väga ebareaalne, et Tonit Ewoodile tuua üritatakse aga ma siiralt kahtlen selles kas ta tulla tahab. Kasu oleks tast see hooaeg kindlasti aga pikemas perspektiivis tast suuremat tolku nagunii pole.
                      Kui võta keegi Bayerni unustatud mängjatest siis oleksin ma eelistanud Jose Ernesto Sosat.

                      Kommentaar


                        Täna kodusel Ewoodil ja vastaseks kaugelt lõunast Portsmouth

                        Mõningaid huvitavaid fakte

                        * Blackburn ja Portsmouth ei ole Premier leagues Ewood Parkil kordagi viiki mängind.

                        * Premier Leagues on nende kahe klubi vaheline mäng viigiga lõpend aind kaheteistkümnel korral

                        * Blackburn on lasknud viis väravat kauglöökidest. (Rohkem kui keegi teine) Samas Portsmouth pole kaugelt ühtki väravat löönud.

                        * Käesoleval hooajal on Blackburni vastu värava löönud viisteist erirahvusest mängjat.

                        *Blackburn on võitnud kuus ja viigistanud kaks, viimasest ühekast mängust mis on toimund Ewoodil. Üks on ka kaotatud

                        *Kõikidest löökidest mille on Portsmouthi mängjad sellel hooajal sooritanud on väravasse läinud ainult seitse protsenti. ( Madalaim kogu liigas).

                        Veidi ka teemast kõrvale. Kuna Chelsealt võeti Transfer ban maha ja nad võivad Jaanuaris uusi mängjaid soetada siis vähemalt praegu on lootust, et Di Santo on meil hooaja lõpuni.

                        Aga ma usun, et seagripp on juba taandumas ja Sam saadab platsile järgmised 11 mängjat.

                        Robinson; Jacobsen, Nelsen (C), Samba, Chimbonda; Diouf, Andrews, Nzonzi, Pedersen; Dunn, Di Santo.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                          jason "kiirust mul enam pole juuuu..." roberts


                          vähemalt portsmouthi vastu suudab veel kahel korral skoorida. hea seegi.

                          kapten lõi ka ühe. teine kord siis blackburni eest skoorida.

                          Kommentaar


                            Samba valiti mängu parimaks. Ma oleks valind kas Dunni või Robertsi.
                            Sämm pani vahetustega küll kümnesse. Roversile sobibki minu arust 4-4-2 rohkem kui 4-5-1. See on minu arvamus

                            Kommentaar


                              Kaks Levadia noort Blackburnis testimisel

                              Lauri Välja ja Hindrek Ojamaa viibivad kuni neljapäevani Roversi akadeemias

                              Kommentaar

                              Working...
                              X