320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Watford

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Watford\'

    Ma küll ei ütleks et vicarage road väga ilus staadion on. Juhtumisi olin seal kui Watford mängis Inter Milaniga. Staadion jääb kõivasti alla meie endi A le Coq arenale. Ka Watford ise on Londoni äärelinn, kuhu kesklinnast on rongiga ca. 40 minutit. Mängust, mida vaatasin oli ainult see hea, et nägin mitmeid tuntuid mängijaid(Adriano, Cambiasso, Zanetti jne.)

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Watford\'

      Algselt postitas chelseafan112


      Ma küll ei ütleks et vicarage road väga ilus staadion on. Juhtumisi olin seal kui Watford mängis Inter Milaniga. Staadion jääb kõivasti alla meie endi A le Coq arenale. Ka Watford ise on Londoni äärelinn, kuhu kesklinnast on rongiga ca. 40 minutit. Mängust, mida vaatasin oli ainult see hea, et nägin mitmeid tuntuid mängijaid(Adriano, Cambiasso, Zanetti jne.)
      Kujutan ette, kui õudne võis see ühele tublile Chelsea fännile tunduda.

      Watford = pisike staadion ja tundmatud mängijad = saast.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Watford\'

        Nojah, eks me kõik lähe mängule maailmanimede pärast. Väravad ja muu - neist pohhui.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Watford\'

          Reservid alustasid hooaega 1:0 võiduga West Hami üle. Ainsa värava lõi Albert Jarrett, kes liitus klubiga suvel. West Hami eest mängisid muuseas Robert Green ja Jonathan Spector. Ka Watford andis mänguaega esinduskooseisu mängijatele. Väljakul käisid näiteks Malky Mackay, James Chambers(sahistas Leedsi väravat Cardiffis) ning Matt Spring, kes mängis nädalavahetusel Manchester Unitedi vastu.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Watford\'

            Algselt postitas mcnamara


            Algselt postitas chelseafan112


            Ma küll ei ütleks et vicarage road väga ilus staadion on. Juhtumisi olin seal kui Watford mängis Inter Milaniga. Staadion jääb kõivasti alla meie endi A le Coq arenale. Ka Watford ise on Londoni äärelinn, kuhu kesklinnast on rongiga ca. 40 minutit. Mängust, mida vaatasin oli ainult see hea, et nägin mitmeid tuntuid mängijaid(Adriano, Cambiasso, Zanetti jne.)
            Kujutan ette, kui õudne võis see ühele tublile Chelsea fännile tunduda.

            Watford = pisike staadion ja tundmatud mängijad = saast.
            Kuule, katsu olla mitte nii ülbe. ma lihtsalt mainisin, et staadion, kus ma viibisin polnud väga ilus. ja mängulises mõttes polnud seal tõesti midagi vaadata peale kuulsuste. Watford mängis nagu elu-surma peale. see- eest Interimehed tegid vahest lihtsalt seal väljakul pulli. Seetõttu ei tasu seda 1-1 viiki väga kõrgelthinnata. Ja vabandage, et kellegi tundeid riivan, aga Watford jättis ses mängus mulle suht halva mulje. Lõhuti mängu ning oldi suhteliselt passivsed. Ma ei poolda Watfordi eriti ning see ei ole mingil juhul tungitud sellest, et seal on vähe tuntud mängijad. Kaugel sellest. On päris mitu klubi kes ei ole staaridega üle kuhjatud, aga ometi nende mängujoonis mulle meeldib. Selliseks meeskonnaks on näiteks West Ham United. Ja Chelsea fänn olen ma juba pea 10 aastat olnud nii et ma ei ole suuremasi gloryhunter. lihtsalt see kujunes lapsepõlves nii välja.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Watford\'

              Home sweet home

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Watford\'

                Väheke juttu ka Watfordi mängijatest, kes mängisid koondiste eest nädalavahetusel ja kolmapäeval.
                Ashley Young pääses väljakule 78.minutil ning aitas Inglismaa U21-l alistada Šveitsi eakaaslased 3:2.
                Ungarlane Tamas Priskin mängis samuti U21 eest, kuid Venemaale kaotati võõrsil 1:3. Priskin alustas mängu ründes, kuid 62.minutil vahetati ta välja. Ungari noored olid selleks ajaks 0:2 taga.
                Inglismaa koondise väravavaht Ben Foster mängus Makedooniaga väljakule aga ei saanud.

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Watford\'

                  Watford kaotas viimase minuti penaltist vöörsil Boltonile 0:1.

                  Kommentaar


                    #69
                    Hooaja teine punkt tuli kodumängus Villa vastu. 0:0. Supermäng nii Fosterilt kui ka Villa väravavahilt Sörensenilt.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                      Hooaja teine punkt tuli kodumängus Villa vastu. 0:0. Supermäng nii Fosterilt kui ka Villa väravavahilt Sörensenilt.
                      sama arvamus, kui Foster esimesel poolajal mõne palli sisse oleks lasknud, siis teisel poolaajal vaevalt Watford nii innukalt oleks mänginud
                      Proud to wear Claret & Blue!

                      Kommentaar


                        #71
                        Pöörane mäng esmaspäeval Fulhami vastu. 2:0 edu mängiti küll maha, kuid Youngi teine värav seadis jalule 3:3 viigi. Kaheväravalises eduseisus tekkis paanika. Francise omavärav oli valus laks. Watford jääb esimest võitu endiselt ootama.

                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                        Kommentaar


                          #72
                          enam ei olegi meie?

                          Kommentaar


                            #73
                            Watford alistas Carling Cupi 3.ringi mängus Hull City 2:1.
                            3.minutil avas skoori Ashley Young, kes lõi ka liigamängus Fulhamiga kaks väravat(3:3). 54.minutil tegi ungarlane Tamas Priskin seisuks 2:0 ning vaatamata sellele et mingi Barmby lõi ühe värava tagasi, oli hooaja esimene võit tõsiasi.
                            Järgmine vastane on alavormis Newcastle United, kes küll võitis 3:0 Portsmouthi, kuid Premiershipis on nende seis nukker. Harakad tulevad siis Vicarage Roadile, kus loodetavasti neil puur palle täis lüüakse ning vaesed linnud peavad tühja kõhuga kaugele põhja tagasi lendama.

                            Kommentaar


                              #74
                              Watford jätkab viigilainel. Tabelis tõusti koha võrra kuna sinised kuivikud Londonist alistasid Sheffieldi. Viimase kolme seas on nüüd hoopis Charlton, West Ham ja SU.

                              Kommentaar


                                #75
                                Olemas!!!
                                Esimene võit liigas. Boro läks kotti 2:0. Reali heidik Woodgate jäi Bouazza löögile õnnetult ette juba esimestel minutitel. Bouazza löök oleks mööda läinud aga Woodgate on ju tuntud valel ajal vales kohas olemise poolest. Ma mõtlen sellega nii vigastusi kui omaväravaid. Bouazza'le oli see juba teiseks väravaks sel hooajal. Nimelt sahistas ta ka Wigani väravavõrku 1:1 viigimängus. 60.minutil tegi Ashley Young 2:0 ning ka tema on heas hoos. Kui arvestada väravat Hulli vastu Carlin Cupis, siis on tema arvel juba neli väravat.
                                Paraku pole head ilma halvata. Marlon King on audis hooaja lõpuni. Tundub et ründekoorem jääb Bouazza ja Darius Hendersoni kanda. Muidugi võib ette nihutada ka Tommy Smithi.
                                Järgmiseks siis reis Stanford Bridge'le, kus mängitakse teisel kohal paikneva Chelseaga.
                                Ahjaa...hüvasti relegatsiooni tsoon!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X