320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neid erandeid võib iga suurema klubi kohta tuua ja neid tooma jäädagi. Võib-olla tema sõnastus oli nigel, aga mõttest peaks aru saama ikka?
    Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

    Hmm, that didn't really work.

    Kommentaar


      Barca - Ibra, Gudjohnsen.
      Real - Kaka, Canales, Snejider, Robben, Beckham.
      Chelsea - TORRES.
      Arsenal - Mingite mõttetute neegrilaste kokkuostmine.
      Tottenham - Young, Pavy, Keane.
      ManU - Forlan, Owen.
      Bayern - Gomez (kuidas võtta muidugi). Ei jälgi bundesligat, nii et ei ole väga objektiivne seda kommenteerima aga kommentaarides tambitakse küll Gomezt vahepeal maapõhja.
      EDIT:
      Milan - Kohati Pato, lihvimata teemant nagu Barcas Bojan, oota ja oota millal särama hakkab aga ainult üksikud sähvatused.
      Juve - Sama mis arsenal pmslt.
      Inter - peale mourinho lahkumist..wtfisthisshit?
      Ei jälgi väga Seria A'd ka.
      http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

      Kommentaar


        Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
        Barca - Ibra, Gudjohnsen.
        Real - Kaka, Canales, Snejider, Robben, Beckham.
        Chelsea - TORRES.
        Arsenal - Mingite mõttetute neegrilaste kokkuostmine.
        Tottenham - Young, Pavy, Keane.
        ManU - Forlan, Owen.
        Bayern - Gomez (kuidas võtta muidugi). Ei jälgi bundesligat, nii et ei ole väga objektiivne seda kommenteerima aga kommentaarides tambitakse küll Gomezt vahepeal maapõhja.
        EDIT:
        Milan - Kohati Pato, lihvimata teemant nagu Barcas Bojan, oota ja oota millal särama hakkab aga ainult üksikud sähvatused.
        Juve - Sama mis arsenal pmslt.
        Inter - peale mourinho lahkumist..wtfisthisshit?
        Ei jälgi väga Seria A'd ka.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Ma ei tea kui 6.9 miljoni naela ja tasuta saamine on sinu jaoks julm summa jalgpallis siis neid iga ost on jus elline siis põhimõtteliselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mis sulle siis arusaamtuks jäi?
            http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

            Kommentaar


              Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
              Mis sulle siis arusaamtuks jäi?
              Ilmselt Sinu eelnev postitus.
              Gomez ei kuulu minu jaoks küll kõige sümpaatsemate mängijate nimekirja, aga sellegipoolest on ülekohtune panna sellisesse nimekirja mees, kes lõi viimasel hooajal 45-s mängus 39 väravat ja oli Bundesliga top scorer.
              Ja nagu enne keegi juba mainis, siis Forlani ja Oweni tehingud olid tõesti meeletult suurte summade eest.

              EDIT: sorry, lugesin korra veel selle postituse läbi... Sa ei eksinudki ainult nende kahe klubi osas. Suht kõik oli bs.

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ilmselt Sinu eelnev postitus.
                Gomez ei kuulu minu jaoks küll kõige sümpaatsemate mängijate nimekirja, aga sellegipoolest on ülekohtune panna sellisesse nimekirja mees, kes lõi viimasel hooajal 45-s mängus 39 väravat ja oli Bundesliga top scorer.
                Ja nagu enne keegi juba mainis, siis Forlani ja Oweni tehingud olid tõesti meeletult suurte summade eest.

                EDIT: sorry, lugesin korra veel selle postituse läbi... Sa ei eksinudki ainult nende kahe klubi osas. Suht kõik oli bs.
                Sa siis nagu reaalselt arvad, et Arsenalil pole enamuses keskpäraseid mängijaid, Torresel oli suurepärane hooaeg ja Pato tase ongi selline..okei, läksin vist leidi liiga sarkastiliseks, kuidjah tunnistan - pmslt ei jälgi Seria A ja Bundesliga mänge ja ei tea sealsest olukordadest suurt rohkem, et kui Bayern vajab kahte keskkaitset ning üritavad Boatengi ja Neurit saada ning Rafinha krabasid endale. Seria A...jaaah..Juves mängib Buffon .
                http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                Kommentaar


                  Kõik ootavad

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
                    Sa siis nagu reaalselt arvad, et Arsenalil pole enamuses keskpäraseid mängijaid, Torresel oli suurepärane hooaeg ja Pato tase ongi selline..okei, läksin vist leidi liiga sarkastiliseks, kuidjah tunnistan - pmslt ei jälgi Seria A ja Bundesliga mänge ja ei tea sealsest olukordadest suurt rohkem, et kui Bayern vajab kahte keskkaitset ning üritavad Boatengi ja Neurit saada ning Rafinha krabasid endale. Seria A...jaaah..Juves mängib Buffon .
                    Ma siis reaalselt arvan, et Torrest ei saa veel meeletuks ebaõnnestumiseks lugeda, kuna tal alles pool hooaega mängitud C**lseas. Seni on see üleminek küll ebaõnnestunud ja sellega hea siniste klubi poolehoidjaid trollida, aga sellegipoolest tuleb talle veel aega anda. Arsenalis on küll keskpäraseid mängijaid, aga enne oli juttu kallilt muretsetud mängijatest. Aga need "keskpärased mehed" tulid ka keskpäraste hindade eest. Aga samas on vägagi keskpäraste hindade eest muretsetud ülisäravaid mängijaid (van Persie, Fabregas näiteks). Pato kohta ei oska midagi öelda, pole piisavalt tema mänge näinud viimasel ajal.

                    Aga ManU fännid võiks mind kurssi viia ja rääkida uuematest arengutest seoses kahe väga sümpaatse mängija - de Gea ja Sneijderiga.

                    Kommentaar


                      lähipäevil võib tekkida rohkem uudiseid de Gea'st, sest kuu alguses ta rääkis, et peale U-21 EMi hakkab otsuseid vastu võtma.

                      Kommentaar


                        De Gea vahetab agenti, see jõustub (või vähemalt peaks jõustuma) 1. juulil ja väidetavalt ta ei taha, et eelmine mees tehingu pealt pennigi teeniks. Seega enne seda kuupäeva ei toimu suure tõenäosusega mitte midagi. Samas kui mingit pommi ei kuku, siis kõigi märkide järgi on diil juba tehtud, seda ei saa lihtsalt veel välja kuulutada.

                        ja ehkki mul on ühelt poolt kiusatus küsida, kas Spursis flopanud kallihinnalise Youngina peeti silmas Williet, Luke'i või hoopis Pyo Leed, siis teisalt gtfo siit selle pläraga.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Pato lihtsalt natuke klaasist, aga muidu supermees. Ja ega Ibragi tegelikult flopp polnud.

                          Kommentaar


                            sellest idiootsest nimekirjast võib tõesti reaalselt flopiks lugeda ainult Gudjohnseni Barcas. ülejäänud kas a) osteti jalgpalli mõistes mitte väga märkimisväärsete summade eest, b) tegid nimetatud klubides vähemalt ühe igati soliidse hooaja, c) on vigastustega hädas olnud või d) lihtsalt täiesti jaburad näited (spetsiaalne lol@Robbie Keane Spursis).

                            nothing personal lollusele vastajate suhtes, aga äkki paneks selle möga lukku nüüd siin teemas, kui sobib?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              selge see. kuigi torres..jah. vahet pole.
                              kolasin veidi Manu foorumites ja leidsin, et Forlan polnud sugugi mitte flop. aga seda teavad kõik ManU fännid isegi, eksole.
                              siiski tekkis mul küsimus, millele ma vastust ei leidnud ja mille peale itsitaks pihku, kuna ma olen barca fänn - miks kuradi pärast lasi Saf käest Pique? tõesti ei näinud temas talenti, või millest asi oli?
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                Liiga head kaitsjad (Vidic ja Ferdinand) olid ees ja ei saanud peale, vist oli enam-vähem nii.
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X