320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Head edasist tegutsemist poistele, ongi põnevam vs sunderalndi mänge vaadata
    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

    Kommentaar










      ja muidugi

      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar








        Ega niisugust suve polegi ju ammu olnud - sestsaadik, kui läksid korraga Ince, Hughes, Kanchelskis. Viisik van der Sar - Neville - Scholes - O'Shea - Brown jõudis kamba peale mängida Unitedi eest üpris ulmelisena tunduvad 2299 mängu. Ja legendid on nad kõik. Igaüks omal moel, eeskätt aga tänu täielikule pühendumisele, kus klubi käis tingimusteta ja alati oma egost eespool. Ja seetõttu jääb neist ilmselt palju suurem auk kui hetkel keegi üldse suudab ette kujutada. Allesjäänutel on samas võimalus ja kohustus see täita. Nagu juhtus juba mainitud '95 suvel - keegi ei uskunud, kuid tulid noored ja lõid ukse pärani. Ning tipptasemel materjali jagub ju nüüdki. Põnevad aastad seisavad ees, ei ole kahtlust.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Selle inglise meediga on ainult jamad, küll kuulatakse pealt, küll jooksevad kuulsustel perses kinni.
          Järjekordne ohver:


          Samas ma olen ammu selle peale mõelnud, et Rio oli alati nendest vanemate generatsiooni vendadest see suurim peoloom, et huvitav, et tema äpardustest ei ole kuskil kirjutada.

          Kommentaar


            Kas fitti nüüd joob suve lõpuni või valmistab mingit mega tribuutposti ette?

            Kommentaar


              O'Shea-O'Kuusepuu tehing on ka kõrvaleseisjale mõnevõrra arusaamatu. Ma ei ole eriline OS-OK fänn olnud, aga listis Rafael, Fabio, Evans, Smalling, Jones, ma pigem paigutaks ta 2-3. kohale. Ainuke põhjendus tundub olema, et valemis "utility man kes kunagi ei kurda" teine lauseosa enam ei kehti.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Kas fitti nüüd joob suve lõpuni või valmistab mingit mega tribuutposti ette?
                kahtlustan, et joomisest üksi ei piisa

                peaasi, et billy teda kontrolli all hoiab
                slimm.ee

                Kommentaar


                  uutele poistele on numbrid jagatud:

                  David de Gea - 1
                  Phil Jones - 4
                  Ashley Young - 18

                  ja 'meerikasse sõitjate nimekiri on selline. natuke kahju muidugi näha, et pole mitte ainsamatki reservipoissi peale Johnstone'i kaasatud.

                  Goalkeepers: Anders Lindegaard, Ben Amos, Sam Johnstone
                  Defenders: Rafael, Fabio, Nemanja Vidic, Jonny Evans, Patrice Evra, Rio Ferdinand
                  Midfielders: Michael Carrick, Nani, Anderson, Ryan Giggs, Ji-sung Park, Gabriel Obertan
                  Forwards: Mame Biram Diouf, Federico Macheda, Wayne Rooney, Michael Owen, Dimitar Berbatov, Ashley Young.

                  veidi pikema puhkuse saavad ja hiljem liituvad: Chris Smalling, Danny Welbeck, Tom Cleverley, David de Gea, Phil Jones, Javier Hernandez.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Smalling pikendas lepingut.

                    Ja pole vist läbi jooksnud, et Community Shield on 7 august, vastaseks City.

                    Kommentaar


                      Eks ManU selle võidu võtab

                      Kommentaar


                        Poolakas nii sitt, et ükski klubi teda ei taha v?
                        .

                        Kommentaar


                          Sillamäe Kalevile kuluks üks väravavaht ära küll tegelt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RVN Vaata postitust
                            Poolakas nii sitt, et ükski klubi teda ei taha v?
                            Reaalseim variant hetkel vist WBA.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ashley Young - 18
                              vaatasin ka ise kaks nädalat tagasi, et midagi sellist võib juhtuda, aga mitte ei uskunud, et antakse kohe edasi. Loodame, et 11 sama kiiresti ei vaheta tegelast järgmine suvi.

                              Kommentaar


                                sa pidid magama ju
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X