320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei sobi Nanile vuntsid, meenutab Hitleri

    Kommentaar


      Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
      Ei sobi Nanile vuntsid, meenutab Hitleri
      Adolf keeras hauas ringi

      Kommentaar


        Selline huvitav uudis, et Oliver Gill, kellel küll veel aasta lepingut alles, on klubi uue pakkumise tagasi lükanud ja otsustanud minna hoopis Durhami ülikooli majandusharidust omandama. Ilmselt ei näinud endal teiste noorte kaitsjate kõrval perspektiivi ja klubi ei olnud ka isu vahetada. Arvestades, et ta oli eelmise hooaja reservide parim mängija, siis küllap huvilisi oleks jagunud. Teisalt on Durham riigi üks prestiižikamaid ülikoole, nii et kui see valdkond jalgpalli mängimisest rohkem tõmbab ja annet on, siis miks mitte.

        Ja Robbie Brady saadetakse aasta lõpuni Hulli laenule. Pearsonil paistab manku kasvandikesse kõvasti usku olema - viimase poolaasta jooksul on ju ostetud juba Chester, Stewart, Dudgeon ja Corry Evans.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          kell 5 ööselhommikul tänane mäng ?
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            kell 5 ööselhommikul tänane mäng ?
            Täpselt nii.

            edit:




            spetsiaalne lol @ 0:23

             
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Keegi hull 5 ärkab või on sinnamaani üleval?
              Tahaks mängu näha, aga kõige rohkem ootan esimest de Gea esitust, aga täna seda vist oodata ei tasu nagu aru sain.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mister Vaata postitust
                Keegi hull 5 ärkab või on sinnamaani üleval?
                Tahaks mängu näha, aga kõige rohkem ootan esimest de Gea esitust, aga täna seda vist oodata ei tasu nagu aru sain.
                Ma olen aga pigem rohkem seetõttu, et olen 7ni tööl
                Kahju aint sellest, et need mängud ei hakka kunagi USAs täpselt, vaid mingi 5-15 mintsa hiljem, nii et väga suure tõenäosusega ei näe lõppu.
                Aga De Geat tahaks küll mängimas näha, kahjuks pole ennem näind.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Keegi hull 5 ärkab või on sinnamaani üleval?
                  Tahaks mängu näha, aga kõige rohkem ootan esimest de Gea esitust, aga täna seda vist oodata ei tasu nagu aru sain.
                  Odavam on homme mäng alla tõmmata ja saab rahulikult vaadata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Oliver Gill... Teisalt on Durham riigi üks prestiižikamaid ülikoole, nii et kui see valdkond jalgpalli mängimisest rohkem tõmbab ja annet on, siis miks mitte.
                    Paarikümne kiltsa kaugusel on üks spordiplats, kus end vormis hoida...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Ja sellise kaitsega meeskond on siis MLSi tabelis teine. Kohati oli juba lausa piinlik vaadata, isegi need paari hooaja tagused hiina kalurid ei lasknud endast niimoodi üle ja ümbert ja läbi jalutada. Ütleb ikka päris palju liiga taseme kohta.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Jep, see kaitseteema ei ole MLSis ühelegi satsile tuttav ja kõige hullem asja juures, et kuigi kaitsetöö on kõikidel pask, siis ründemäng millele pööratakse rohkem rõhku on ka nigelavõitu. Ega mängust polegi midagi erilist midagi rääkida, vb aint seda, et mõlemad väravahid tegid kuradima hea mängu(kui Amose ristisöötu värava eest mitte arvestada). De Gea toodi küll esiväravahiks, siis paistab ega Lindegaard ei paku seda positsiooni talle nii kergelt, Amos ei ole päris veel sellisel tasemel harjund mängima, nii et teda potentsiaalseks esiväravahikinnaste pärast võitlejaks ei peaks hetkel. Äkki võiks ta kuskile laenule saata, samas kolmandat vv-d oleks ka vaja. See ka, kahju et Lindegaard nii hilja alles soetati, kutt on 27 ikkagi, kuigi jh, hea näide on eelmisest hooajast, et ka poolpenskar võib maailma parim olla. Aa, Rooney, täiesti pizdets vana ikka, tuleb rahulikult poolajal sisse, teeb kohe alustuseks mingi paar lühikest söötu ja siis kohe jälle talle omane cross teisele äärele, kutil on ikka see puude nii paigas ja veel see lahti mängitud nurgalöök ja Evansi kolju peale ideaalne pall. Tore ka see, et Parki värava ajal lasi kahe jala vahelt läbi palli, kuigi oleks võind ka ise proovida ühega, kuigi ega väga hea positsioon ei olnd.
                        Paddy on ikka nii muhe vana, pakub ikka päris palju nalja ega ta paariline oli ka kergelt lõõpija, äkki keegi ütleks, mis ta nimi on? Mõnus neid kuulata, kuidas kumbki ei ole teineteise statemendiga kunagi nõus ja siis jälle irnuvad.

                        United: Lindegaard (Amos 46); Rafael, Ferdinand, Vidic (Evans 56), Evra (Fabio 56); Nani (Obertan 56), Anderson, Giggs (Park 46), Young (Carrick 65); Owen (Diouf 46), Macheda (Rooney 46)
                        Subs not used: de Gea, Smalling, Jones, Cleverley, Welbeck

                        Kommentaar


                          1:0 jäi vä?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            jep. seattle võitis.

                            gabriela tegi enda kahe klubis veedetud aasta jooksul parima mängu. äkki läheb õnneks ja teise töllaka minema saatmine on tallegi hästi mõjunud ja äkki, lihtsalt äkki kõlbab ta tegema midagi rohkemat kui SAFi ipodi laadima panna. muus osas tavapärane pre-seasoni loput'.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              tahtsin just mainida, et äkki munapeast saab asja.
                              Kas mulle tundub, või on ta kangi käinud tõstmas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Juanito Vaata postitust
                                ega ta paariline oli ka kergelt lõõpija, äkki keegi ütleks, mis ta nimi on?
                                Stewart Gardner.

                                ei tea seda munapea asja, minu meelest ta paistis ainult seetõttu hea välja, et vastane oli niivõrd kehv. tegelikult koperdas ikka päris palju ja nii selle väravasöödu anda kui üks-ühele minna lubas pigem kaitsjate saamatus. eriti esimeses olukorras oli ta ju ennast tegelikult juba jälle pea ees kinni jooksnud. saadetagu aastaks kuhugi laenule ja ehk veel avaneb, muidu ma tal küll klubis mitte mingeid võimalusi ei näe. kolmik Nani-Valencia-Young on tema ampluaas tal nii kaugel eest ära, et binokliga kah ei paista kätte, lisaks Park ja Giggs, Welbeck ja Cleverley... mingite üksikute karikamängude pärast ei näe nagu väga sügavat pointi meest hoida meeskonnas.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X