320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sell Fergie, sack De Gea.

    ebaõnn, ütlen ma.


    Palju positiivset on tulemas sellest hooajast.

    Kommentaar


      Young pole just nii mänginud nagu ma ootasin. Liiga palju otsib tagasisöödu võimalust mitte ei võta ette ja paneks hea tsenderduse vms.
      Sellisest skoorist on raske tagasi tulla, aga loodame parimat.

      Kommentaar


        Mõtlesin et kuidas küll täna trollida...õnneks ei pidanud oma aju väga palju kurnama
        Kui alguses oli hirm et 12nes punasärklane platsil teeb kogu mängu üksi ära oma idiootlike kaartidega ühele poolele ja pm mitte ühegi kaardiga tõelistele kriminaalidele, siis õnneks shitty ei jätnud midagi juhuse osaks.
        Manugloryhunt kaitse on täielik naljanumber, Dzekol hakkas nii igav et läks oma imepärase tehnikaga Vittici vastu driblama. Mangloryunited on nii hale meeskond vaadata et tuju läheb kohe heaks! DeGey on tõeline selle suve superost! Kuidas ta küll nii kindlaks puurivahiks saanud on? Tõelised imelised tõrjed. Nisanäpp 11/12 tiitel on juba suht soolas
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          De Gea on alles poisike,küll temast asja saab. ja Manu mäng esimesed 30 minutit oli väga ilus.

          Kommentaar


            mine perse mängu ajal ei postita, aga selle kolli peale jäi küll sahtel lahti praegu...
            .

            Kommentaar


              Oi see oli küll nüüd magus.... megaluckis ära
              slimm.ee

              Kommentaar


                Poleeee paha !

                Kommentaar


                  Poolajal oli manku koef 13.

                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vott see oli alles derby. Ülihea tegutsemine Nani poolt viimase värava puhul.

                    Kommentaar


                      de Gea - Smalling, Jones, Evans, Rafael - Nani, Anderson, Cleverley, Young - Rooney, Welbeck. keskmine vanus 22 aastat. üldse ei muretse.

                      eraldi: Cleverley
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                        Sell Fergie, sack De Gea.

                        ebaõnn, ütlen ma.


                        Palju positiivset on tulemas sellest hooajast.

                        Buy Nani, sell City

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Mõtlesin et kuidas küll täna trollida...bla-bla
                          Shity 2-3 ManU.
                          Ime muna.

                          Kommentaar


                            Päeva lõpuks oli ikkagi kohtunik see kes mängu Manule kinkis. Esimesel poolajal anti Evrale ainult kollane, ilmselges TULIPUNASES olukorras (1vs1 väravahiga olukorra tõmbas ju lihtsalt palli poole vaatamatagi maha) ja siis veel need lugematu arv kollaseid, millest enamvähem pooled oleks võinud vilistamata jätta ja teiste eest väikse loengu ehk pidada. Väga ebaproffesionaalne käitumine...aga selline see inglismaa jalgpall juba on
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Cleverley on loom.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Tahaks ka Cleverley esile tuua, tema tõi sädet teiselpoolajal kõvasti juurde. Ja no Young on kindlasti õigustatud ost. Keskkaitse teisepoolajal tundus algul mulle riskantne, kuid õigustas oma valikut ja De Gea peale ma neid kahte väravat ka ei ajaks.

                                Imeline pühapäev ja veel imelisem kui Eesti üliõpilastele kotti tõmbab.


                                Edit : ja Phil Jonesi sööte oli ka vägev vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X