320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ausaltöeldes ma parema meelega näekski hetkel kaitses Jonesi kui Ferdinandi. Smalling äärekaitses on täpselt nagu O`Shea või Neville eelmisel hooajal ning suurt mängu on nii raske mängida. Kui muidu minagi olen suur Cleverley austaja, siis tänase mängu põhjal sellise kiidulauluga küll teda üle ei valaks, ründefaasis polnud tõesti häda, kuid kaitse oskusi ei ole tal Andersoniga koos kohe üldse. Aga 3 punkti tabelisse ning võrreldes konkurentidega ju super algus

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Smalling äärekaitses on täpselt nagu O`Shea
      Kuule mine õpeta Prinsile jalgpalli vahepeal, ära siin teemas hakka ka oma lapsejutuga.

      Young peksis kuni väravani äärelt kõik pallid vastu esimest kaitsjat, Nani näis ainult muretsevat oma koha hoidmise pärast ja mõtles üle nagu vanadel 'headel' aegadel, Cleverley, Welbeck, de Gea - poistel tõestamist rohkem kui rubla eest, mõni ime, et üks neist nägi täna välja nagu vaese mehe Beckford. Aga see kõik on arusaadav - hooaja esimene mäng, kõik olid väheke närvilised. Ülejäänud konkurendid tegid ju aina viike!
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Ma ei valaks veel De Geat s*taga üle. Okei, ta oleks VÕINUD selle värava ära võtta, aga samas ei saaks öelda, et päris tühja koha pealt värava sisse lasi (a'la Gomes vs Chelsea). See löök tuli meeste vahelt ja ta lihtsalt ei jõudnud reageerida. Andke mehele aega atra seada, lõppkokkuvõttes ju ikkagi võit. Varsti seisab postide vahel nagu noor jumal (nagu Atletico eest mängides) ! Young jättis mulle küllaltki hea mulje. Welbeck oli suhteliselt nähtamatu, Berba lõpus veel hullem. Tahaks nagu öelda, et selle üle on hea meel, et mõlemad põhikeskkaitsjad enne Tottenhami mängu eemal on, aga samas kui vaadata ka seda paari kes täna seal tegutsesid ei ole kahjurõõmuks eriti põhjust.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Young peksis kuni väravani äärelt kõik pallid vastu esimest kaitsjat, Nani näis ainult muretsevat oma koha hoidmise pärast ja mõtles üle nagu vanadel 'headel' aegadel, Cleverley, Welbeck, de Gea - poistel tõestamist rohkem kui rubla eest, mõni ime, et üks neist nägi täna välja nagu vaese mehe Beckford. Aga see kõik on arusaadav - hooaja esimene mäng, kõik olid väheke närvilised. Ülejäänud konkurendid tegid ju aina viike!
          Ja see on siis asjakohane täiskasvanulik kriitika?

          Kommentaar


            See pole kriitika, vaid vaatlustel põhinevad fachtid.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ma ei valaks veel De Geat s*taga üle. Okei, ta oleks VÕINUD selle värava ära võtta, aga samas ei saaks öelda, et päris tühja koha pealt värava sisse lasi (a'la Gomes vs Chelsea).
              Kui sa mõtled seda Lampardi "väravat", siis see ei olnud värav.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Ma oleks andnud Massimo Taibile ka natuke rohkem võimalusi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  See pole kriitika, vaid vaatlustel põhinevad fachtid.
                  See et tehniliselt nii puiste äärekaitsjatega nagu Smalling ja O`Shea on ründefaasis raske, ei ole vaatlusel põhinev fakt? Tänapäeva modernses vutis on äärekaitsja seotud ründetegevusega juba rohkem kui kaitsev poolikki.

                  Aga üldjuhul ma naudin suurtiimide regular postitajaid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    See et tehniliselt nii puiste äärekaitsjatega nagu Smalling ja O`Shea on ründefaasis raske, ei ole vaatlusel põhinev fakt? Tänapäeva modernses vutis on äärekaitsja seotud ründetegevusega juba rohkem kui kaitsev poolikki.

                    Aga üldjuhul ma naudin suurtiimide regular postitajaid
                    No O'Shea ja Smallingu äärekaitsjatena võrdlemine on ilmselge solvang O'Sheale.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
                      Kohanemisega võtab aega, ikkagi teine tase mis Hispaanias.
                      Teine tase? Et Hispaania liiga mehed toksisid palle värava poole vaikselt siseküljega ja nüüd hirmsad WBA ründajad pommitavad justkui kahurist. Jajah, sama hästi võiks öelda, et La Liga on ikka mässivtasemega liiga, arvestades kuidas sinna siirdunud inglased seal järjepidevalt feilinud on. Umbkeelse hispaanlase/sakslase/itaallase toomine ingliskeelsesse keskkonda on alati risk, mis ei pruugi õnnestuda. De Gealt pool hooaega ebakindlust ja mees hakkaks vaikselt igatsema soojasid randu ja paljaid tisse ning raha on korstnasse läinud. Vaevalt küll nii läheb, aga stsenaariumi võimalus on siiski täiesti reaalne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        See et tehniliselt nii puiste äärekaitsjatega nagu Smalling ja O`Shea on ründefaasis raske, ei ole vaatlusel põhinev fakt? Tänapäeva modernses vutis on äärekaitsja seotud ründetegevusega juba rohkem kui kaitsev poolikki.
                        Smalling, kes ei ole isegi mitte äärekaitsja, jättis eile parema mulje kui Fabio, kes on naturaalne modernne ründav äärekaitsja. Värava võib ju samahästi ka tema saamatuse arvele kirjutada, mitte de Gea pudedate näppude.

                        Aga point polnudki ju üldse selles.

                        When Johnny goes marching down the wing, hurraaa, hurraaa!
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Pass completion rate: Anderson 93%, Cleverley 90%. Pole väga vigu.

                          Kommentaar


                            täitsa putsis.
                            esiteks, et rio ja nemanja nii kaua väljas on. järgmised mängud tottsi ja arsenali vastu. ega siin väga muud varianti kaitseliiniks pole kui evra(kui ta vigane, siis evans)-jones-smalling-fabio.
                            teiseks puhake jalga kõik heiterid. katsuge ise olla 20aastane, täiesti umbkeelne ja asendada maailma üht parimat väravavahti maailma ühe parima klubi väravas. ja kui ta lööbki mingi hetk käega, et türa, lähen olen parem hispaanias täkk edasi, siis fuck that, sellise mentaliteediga vend ei ole nkn manu kaliiber. sellise asja juhtumisse siinkirjutaja ilmselgelt ei usu ning igasugu kibestunud londoni klubide fännid võivad järgmine kord siukseid kommentaare tehes mehemoodi lutti kahmata.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Läbi aegade maailma üks parimaid, The Great Dane sai Wimbeldonilt ka esimeses mängus sumpsi.Kui ajalugu nüüd selles mõttes korduma peaks siis mina ei nuriseks.
                              Rio asemel Jones ei pane muretsema.Samuti on viimastes mängudes Evans täitsa hästi hakkama saanud.Smalling oli Charity Shieldis samuti tasemel.Ainuke mis natuke mõtlema paneb on nende kokkumäng,aga Smalling-Jones on U21 tasemel juba piisavalt kokku mänginud ,seega ei ole ka see probleem.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Kas Valencia pole mitte paremal äärekaitses lähiminevikus mänginud? Mul kusagilt mälusoppidest on midagi sellist meeles ning meeles on ka see, et ta sai seal täiesti hästi hakkama...
                                Algselt postitas Plechazunga
                                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                                Hmm, that didn't really work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X