320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No nende da Silvade puhul enam ei imesta...
    Halb olukord muutus veel halvemaks muidugi.

    Kommentaar


      Tom Cleverley has signed a new four-year deal which will see the midfielder stay at Old Trafford until the end of the 2014/15 season.
      ilus.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        cleverley sõlmis uue lepingu 2014/15 hooaja lõpuni, minu arust väga viis

        Kommentaar


          Manchester United manager Sir Alex Ferguson has blocked Stuart Pearce’s plans to recall Danny Welbeck to the England Under-21 scene.
          täiesti õige käik alexi poolt + tomi üle ka hea meel
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            aitäh vidic, sa oled ja jääd mu lemmik keskkaitsjaks

            Kommentaar


              Vanameister Giggs'i auhinnakapp sai lisa

              Kommentaar


                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                aitäh vidic, sa oled ja jääd mu lemmik keskkaitsjaks
                Ainult yks võimalus tal elus tekkis, et olla hetkeks ka minu lemmik keskkaitsja ja ta kasutas selle võimaluse 100% ära. Jätka samas vaimus :P

                Kommentaar


                  mis seal salata, Vidic on maailma parim keskkaitsjast penalti lööja
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Manchester United striker Javier Hernandez has signed a new five-year contract with the club, according to the player's agent.

                    Kui keegi viitsib, võiks teha tabeli kus põhimeeskonna mängija nimi, vanus ja kui kaua olemasolev leping kehtib. Või on kusagil lehel see juba ära tehtud? Kui viitsijaid pole, võtan ise õhtul käsile

                    Kommentaar


                      fergie fergie sign him up...

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                        Kui keegi viitsib, võiks teha tabeli kus põhimeeskonna mängija nimi, vanus ja kui kaua olemasolev leping kehtib. Või on kusagil lehel see juba ära tehtud? Kui viitsijaid pole, võtan ise õhtul käsile
                        Siin üks on, aga seal on mitu asja uuendamata.



                        Esmapilgul jäävad kohe silma:

                        Cleverley - kuni 2015
                        Fletcher - kuni 2015
                        Park - kuni 2013
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar




                          Kui keegi soovib oma teadmisi proovile panna, Manu transfeerid alates 90' aastast.

                          endal tuli üsna kesine 79/108st, aga mõned obv nimed ununesid, fair play pärast ei hakka nimesid nimetama.

                          Kommentaar


                            CONFIRMED MUFC TEAM:

                            de Gea

                            Smalling
                            Ferdinand
                            Evans
                            Evra

                            Park
                            Fletcher
                            Jones
                            Giggs
                            Young

                            Welbeck

                            Lindegaard, Rooney, Nani, Anderson, Hernandez, Carrick, Valencia.
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Nani, Rooney, Hernandez pingil - Alex vaatas vist Eesti ja Põhja-Iiri mängu
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar




                                esimene mahe joke liveri fänni poolt siin voorumis, 6 aastat läks aega, nummi.

                                söön räigelt kanget sinihallitusjuustu ja joon kollast monsterit, päris karm on

                                ma arvasin et kedagi kotib ka


                                aga ma pelgan veic seda algkoosseisu, evans on selline tüüpiline murelaps, loodan et rohkem kui üht me sisse ei lase täna.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X