320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Berbatov on koondise esindamise lõpetanud ja ei saa isegi 18 mehe hulka
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      järgmine peatus - lyon

      sobib ta sinna ülikonnade maale või
      slimm.ee

      Kommentaar


        Smallingu rünnaku üritused, mida kogunes teisel poolajal õige palju, ajasid mind nii faking marru......

        aga noh, thumbs up chica!! oled imeline mängija.

        Kommentaar


          Adam on ikka maas püherdav m***n.
          Giggsi müür oli ka muidugi tase, aga muidu punktiga võõrsilt võib rahule jääda.

          Kommentaar


            Giggs lihtsalt tõestas veelkord, et tema näol on tegemist tõutäkuga.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mida see Giggs seal müüris olles küll mõtles? Kogenud jalgpallur ja teeb sellise lapsiku vea.

              Kommentaar


                Selge, et Giggsi ei saanud oma "varustust" palli teekonnale ette jätta ... vaata palju tal naisi kodus suksutamist ootavad ...
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  De Huinea
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    trr, hea et mingi 4-5 palli välja ei korjanud krt. Pool kaotas ilmselgelt 2 punkti ja meie võitsime ühe!

                    Kommentaar


                      Noh, päris vaikne on siin teemas? Oli küll suht nüri viigimäng selges alavormis tabeli keskmikuga, mille oleks pidanud kinnisilmi võitma, aga mõelge sellele, et veel eelmisel hooajal oleks manku sellise mänguga surmkindlalt kaotada osanud. Nii et cheer up lads.

                      Lisaks oli vaimuturgutav näha taas uusi katsetusi keskväljal, mis on mankul ju teatavasti nii hea, et Sneijder sinna ei mahuks. Eksperiment Jones-Fletcher ilmselt kahjuks niipea kordamisele ei lähe, oli lausa huvitav jälgida, kui ebaefektiivne võib üks keskväljapaar olla. On ikkagi hea meel tõdeda, et SAF ei karda isegi oma vanuses uusi asju katsetada.

                      Positiivse vutiõhtu keeras muidugi lörri - of all people - Evra oma Luis-ütles-et-ma-olen-neeger-halaga. Sobib rohkem arsenali tüdrukutele.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        rodrigo on ju kuangine manu mängja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Positiivse vutiõhtu keeras muidugi lörri - of all people - Evra oma Luis-ütles-et-ma-olen-neeger-halaga. Sobib rohkem arsenali tüdrukutele.
                          No see pole Evrale esimene kord selliseid asju väita. On seda veel paaril korral teinud ja isegi karistada saanud selliste süüdistuste eest. Ei tahaks nagu uskuda, et Suarezel, kes vaid paari nädala eest inglise keelt hakkas õppima, on tunniplaanis rassistlike väljendite õppimine.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            No see pole Evrale esimene kord selliseid asju väita. On seda veel paaril korral teinud ja isegi karistada saanud selliste süüdistuste eest. Ei tahaks nagu uskuda, et Suarezel, kes vaid paari nädala eest inglise keelt hakkas õppima, on tunniplaanis rassistlike väljendite õppimine.
                            Rassistlikud, vulgaarsed, solvavad ja ründavad sõnad on esimesed mis õpitakse omadades uut keelt, ning pealegi on neegrite kohta käivad kirusõnad vägagi internatsionaalsed. Ja nii humoorikas kui see ka ei ole, piisab neegri rassistlikuks solvamiseks kutsuda teda tema rassi defineerivate sõnadega nt. neeger, must.

                            + hispaanlased on tublid rassistid, eriti veel need kes asuvad ameerika maades.

                            Kommentaar


                              No ma arvan et sõna "nigger " ei ole väga raske selgeks õppida

                              Kommentaar


                                fakk, mis koosseisk. jonesi kasutamine keskel ütleb kärriku hetkevormist vist nii mõndagi. ega muud polegi: sitt mäng, hea, et pähe ei saand, de gea on kunn.

                                ilusat tulevast nädalat. fakk.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X