320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
    Ma kardan, et teie šanss võita nädalavahetusel on mingi.... 1-6st :P
    Algselt postitas fitti
    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

    Kommentaar


      Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
      Orson plaksutab
      Jätke Orson Welles juba ükskord rahule. Kui kaua saab ühte ja sedasama lollust korrata?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #ManUtd: De Gea, Jones, Evans, Vidic, Evra, Park, Fletcher, Cleverley, Welbeck, Rooney, Hernandez.

        Substitutes: Lindegaard, Ferdinand, Fabio Da Silva, Nani, Valencia, Owen, Berbatov.
        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          Vot see on juba koosseisu moodi.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Striimi ? Bloodzeed on maas.

            Kommentaar


              Rooney või Welbeck siis äärel? Vaevalt et nüüd 4-3-3 minnakse võõrsile proovima. Ja üldse, kuidas Evans saab mängida, eelmine mäng sai punase ju?

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Vot see on juba koosseisu moodi.
                Say what? Võõrsil Evertoni vastu 4-3-3, ilma äärteta ja peamine ootus luua olukordi Cleverleyl. Mnjaa. Ma ütleks pigem, et vanamees ikka oskab üllatada. Loodetavasti ei näe see reaalselt välja nii, et Welbeck ja Rooney uitavad äärtel ja Chicha nokib üksi ees nina.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Planche Vaata postitust
                  Rooney või Welbeck siis äärel? Vaevalt et nüüd 4-3-3 minnakse võõrsile proovima. Ja üldse, kuidas Evans saab mängida, eelmine mäng sai punase ju?
                  Evans kandis oma karistuse Aldershoti mängus ära.

                  Kommentaar


                    Evansi kandis Carling Cupis oma ühemängulise keelu ära ju. Huvitav koosseis ning formatsioon tõesti. Nanit ja Youngi (või vähemalt ühte neist) oleks pigem tahtnud algkossseisus näha, aga saame näha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas torumees Vaata postitust
                      Striimi ? Bloodzeed on maas.
                      Bloodzeed tänast mängu ei striimi. Striimid leiad siit.
                      Algselt postitas fitti
                      Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Say what? Võõrsil Evertoni vastu 4-3-3, ilma äärteta ja peamine ootus luua olukordi Cleverleyl. Mnjaa. Ma ütleks pigem, et vanamees ikka oskab üllatada. Loodetavasti ei näe see reaalselt välja nii, et Welbeck ja Rooney uitavad äärtel ja Chicha nokib üksi ees nina.
                        Mtõlesin eelkõige mängijate valikut.Kui korraga on platsil Hernandez ja Rooney siis se tavaliselt toimib.Jones äärekaitses on minujaoks kordades parem valik kui Smalling.Ning Cleverly on ainuke keskväljamees üldse kes selles meeskonnas midagi luua suudab, tema tagasitulekut olen ma kaua oodanud.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Carling Cupis saime vastaseks Crystal Palace'i. Mäng toimub kodus.
                          Algselt postitas fitti
                          Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

                          Kommentaar


                            See tänane formatsioon on käsitlematult vildakas, kus laiust pakuvad ainult äärekaitsjad ja Park nagu ikka on all over the.. park, aga ei saa öelda, et see üldse ei töötaks. Evertonil on siiski rohkelt potentsiaali ülerahvastatud keskväljale vaatamata, nii et loodaks varsti Nanit näha, et keegi seda mängu natukenegi laiali tõmbaks.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Oh hell no!

                              Cleverley jälle vigastatud... (vähemalt tänaseks).
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Cleverley jälle vigane noo nahhui küll.Oleks ükskõik kes teine siis olnud, aga...eiii persse.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X