320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Normull. Sellise mänguga pähe saada. Ebalahe.

  Kommentaar


   Man of The Mach - Rio Ferdinand

   Kommentaar


    Krdi kobin oli Arsenali poolt.
    Viik oleks olnud väärikas tulemus.

    Kommentaar


     v***u, raisk...

     Emotsioone kõrvale jättes - Arsenal tahtis seda võitu rohkem. Väravani ja üks veerand tundi veel üle selle tehti täpselt seda, mida vaja, aga siis vajusime liiga varakult alla ära ja oligi perse majas. No esimese värava puhul oli Arsel ehk veel pisut õnne, aga kui antakse vastaste kõige ohtlikumale mehele reipalt kastis vaba ruutmeeter tasuta rendile, siis selline kaitsepask ei ole küll kuskilt otsast kobin. Jah, okei, ega tegelikult ju ei ole midagi lahti, kui vahe järgmistega on 6, 11 ja 12 punkti, aga ikkagi. Neetud.
     armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

     Kommentaar


      Kristiina mannetu, Arse tubli. pole miskit öelda, kahuripoisid väärisid võitu

      Kommentaar


       Manu mängus ei olnud täna just väga hingestatust näha, eriti Ronaldot jälgides. Hea võimalus eduseisu kasvatada lasti luhta, viimase värava aeg Ferdinand lihtsalt vaatas kuidas Henry sisse lööb, Heinze lonkis samal ajal kerge jooksuga tagasi oma kasti.

       Kommentaar


        Igati tore tulemus

        Mulle jäi veidi arusaamatuks, kuidas me lõpus lihtsalt need väravad suutsime sisse imeda, aga okei.

        Kommentaar


         Esimesed 10 min oli võitluslik jalgpall,aga siis hakkas keskväljal mingi kamm pihta.Ei saanud keegi midagi korralikult teha,vastasele anti 3-4 meetrit ruumi mängida,eriti KASTI juures.Mis asja noh?Nagu mingi kokkuleppemäng.Võitlusvaimu pole,vorm on nii s*tt,et õudne.Scholes oli täielik null,samuti Carrick,Giggs ja Ronaldo.Ühesõnaga,terve keskväli.Neville tegi selliseid asju,et mine või hulluks.Valesöödud,mõttetud vead,arusaamatud pallikaotused,markeerimata mängijad.Tänu temale tuli Van Persie värav.Neville on ikka nii aeglane.Ostke endale uus paremkaitsja ja müüge see Carrot maha!Aga ei.Võib-olla ta ikka suudab ennast tõestada,miks ta on 17 mln väärt.Selle eest oleks juba saanud mingi kaitsja Neville asemele.Scholes ainult söötis palli Van Der Sarile ja kaitsjatele.Nagu rünnakut polnud üldse.Kogu aeg ikka sööt Van Der Sarile ja tema lööb palli keskele,kus Adebayor võidab õhuvõitluse,sest Neville on sama lühike kui Martin Reim.Vähemalt tundub nii.Larsson võttis aga peaaegu kõik õhupallid maha ja kattis palli kehaga hästi.Evra oleks kindlalt Man Of The Match.Mees andis häid sööte,tegi nippe,lõi käärpalle efektselt puhtaks ja jooksis nagu Asafa Powell.See värav,mille Rooney lõi,see oli puhtalt Evra tehtud värav,sest korduses oli näha,kust kohast hakkas Evra jooksma.Kaitsest jooksis teise väljakupoolele nii kiiresti ja andis hea tsenderduse Rooneyle.See oli kena värav.Lõpuks ometi sai Rooney oma värava löödud.Evra aga kahjuks lasi kaks tsenderdust läbi ja tänu sellele löödi ManUle kaks väravat.
         www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

         Kommentaar


          Minu meelest Rooney ja Rio teenisid küll oma eelpool toodud palga numrid välja, ausalt noh.Ja vanem õde oli ka tubli.

          Kommentaar


           Lapsfännid on barrikaadidele tõusnud ja nõuavad koledama Neville õekese järgnemist mitte nii koledale Neville õekesele.

           Kommentaar


            ega jah, võitluslik mäng oli, mõlemad pooled üritasid olid mõlemal omad võimalused, aga no ju oli siis õnn seekord arsenali poolel, kuigi võit oleks olnud vajalik, sest 9 punni oleks juba siuke vahe, mida on raske järgi võtta, aga noh 6 punni aga ka turvaline edu esialgu, ja kui ei tule suurt mõõna.

            Kommentaar


             Algselt postitas mt013 Vaata postitust
             ega jah, võitluslik mäng oli, mõlemad pooled üritasid olid mõlemal omad võimalused, aga no ju oli siis õnn seekord arsenali poolel, kuigi võit oleks olnud vajalik, sest 9 punni oleks juba siuke vahe, mida on raske järgi võtta, aga noh 6 punni aga ka turvaline edu esialgu, ja kui ei tule suurt mõõna.
             viik oleks olnud pisut õiglasem aga noh sitta juhtub...ma vaatan et wengeri arust on title race veel käimas... huvitav kas napikas võit kodus manu üle näitab et nüüd me oleme võitmatud...wengerile ja co'le võiks pisut stabiilsust soovida...
             AILTON

             Kommentaar


              Rossi värav.
              http://www.dalealplay.com/informacio....php?con=19578
              Või
              http://www.zshare.net/download/parma-v-torino-zip.html
              The Reward is Cheese.

              Kommentaar


               täitsa rossilik värav
               MU FCUK

               Kommentaar


                Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                Evra oleks kindlalt Man Of The Match.Mees andis häid sööte,tegi nippe,lõi käärpalle efektselt puhtaks ja jooksis nagu Asafa Powell.

                Evra aga kahjuks lasi kaks tsenderdust läbi ja tänu sellele löödi ManUle kaks väravat.
                Mhmh... Minu arust ka

                Kommentaar

                Working...
                X