320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võiks selle uimerdamise ära lõpetada. Varsti võib see valusalt kätte maksta.

    Kommentaar


      Eilne mäng oli jah sama põnev kui turvaseks. Peale Smithi tagasituleku ja O'Shea lati ei jäänud midagi meelde. Õnneks või õnnetuseks läks ka Tweety õlg korralikult paigast ja kui sa ei ole Martin Riggs, võtab sellest paranemine vist tublisti aega.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Tra,ma tükk aega mõtlesin kus Matrtin Riggs mängib:P Siis tuli meelde,et FC Lethal Weaponis.
        Mulle meeldis prantslaste paanika enne karistuslööke
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Tra,ma tükk aega mõtlesin kus Matrtin Riggs mängib:P Siis tuli meelde,et FC Lethal Weaponis.
          Mulle meeldis prantslaste paanika enne karistuslööke
          karistuslöökide ajal näitas giggsi ilusalt kaadrist, muigas.
          /

          Kommentaar


            Mäng oli igav,kui välja arvata mõned Unitedi teravamad olukorrad, latti ning see olukord, mil Ronaldo sai kollase, poleks ehk sedasi kergelt kukkund oleks veel ehk midagi loonud. Kuid lõpuks otsustaski üks hea sööt Ronaldole, kiire jooksmine ja ilus tsenderdus ning Larsson tegi töö ära
            Kuid huvitav mis edaspidi saab, ründesse panna Rooney, kes pole tipuründaja, Smith, kes vaevalt piisavalt heal vormis et Premieris iga mäng skoorida, Dong, kes alles saand mängida reservide eest. Asi kujuneb huvitavaks,kuid vast nii hull pole, et Rossi tagasi kutsutakse.

            Kommentaar


              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
              Asi kujuneb huvitavaks,kuid vast nii hull pole, et Rossi tagasi kutsutakse.
              Rossi lepingus olla punkt, et united ei saa teda tagasi kutsuda, isegi kui tahaks. Ja Rooney ründepartneriks saab teiste kesktormajate vigastuste paranemiseni loomulikult O'Shea.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Rossit ei ole ka kõige parema tahtmise korral võimalik tagasi kutsuda, kuna ta leping ei võimalda seda. Arvatasti näeb üht äärt, Ronaldot või Giggsi, järgmiste nädalate jooksul tihedamini ründaja positsioonil.

                edit: fitti, patsaan, jõudis juba ette

                Kommentaar


                  Ronaldo 'opens talks on new deal'

                  The Reward is Cheese.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                    tänud

                    vaatasin,et päris muljetavaldav koosseis juba ManU vastu....Larsson, Beckham, Ronaldinho, Puyol, Zambrotta, Thuram, Gerrard, Carragher, Juninho, Abidal, Coupet

                    Millal see mäng on?
                    Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas c.ronaldo123 Vaata postitust
                      Millal see mäng on?
                      13, aga mulle meeldib postitaja nimi ja siis ta avatar kah veel sellega võrreldes

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ZhiT Vaata postitust
                        Loodan, et Ronaldo nõustub lepingu pikendusega. Skysportsis kah räägitakse sellest Minupärast võiks talle vabalt need 100k £ nädalas maksta, ta väärt seda.

                        Kommentaar


                          Mulle meeldib see poiss. Ei, mitte selles mõttes. Aga edu ja premier league'i talle Derbys.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            võib öelda et loosirattast saime maksimumi, vb psv oleks parem olnud aga romaga peaks ikka hakkama saama

                            Kommentaar


                              Totti sai mis tahtis
                              The Reward is Cheese.

                              Kommentaar


                                Väga hea loos. Roma on sel hooajal väga head jalgpalli mänginud ning nende alistamiseks tuleb ise väga hästi mängida ja kõvasti pingutada, mitte nagu Lille'i vastu, kus kahe mängu jooksul enamuse ajast keskväljal lihtsalt palli veeratati.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X