320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pigem kahtlustan seoses Oweni tulekuga, et keskväljal näeme siiski rohkem Carrick-Hargreavesi, kuid Scholes mängib ka veel tuleval hooajal olulist rolli. Juurde ostetakse aga veel ka mõni terav winger, ja siis ongi, et ääred on siuksed väga ründavad ja keskpoolkaitsjad pigem hoiavad tahapoole ning võitlevad palle ja annavad ette/äärde sööte. Samas Scholes 4-4-1-1 august on ka variant, kuid see tähendab ju,et Rooney oleks tipuründaja, kuhu ta väga ei sobi või siis vasakus ääres ja Ronaldo paremas, see jälle tingib Giggsi vähese mänguaja, kuigi usun et tema ja Scholes suudavad veel annda väga korraliku panuse tuleval hooajal. Seega saab klubis olema meeletu konkurents, kuid kõige enam pabistan Fletcheri pärst, Roma ja Milani mängudes oli mees tubli, kuid kuidas sa mängid DMi, kui sul ostetakse veel Hargreaves ka su kohapeale + Carrick on sarnast tüüpi mängija.Ei tahaks, et Fletch lahkuks.

    Kommentaar


      Fletch on naturally AMC. Kõikidele muudele kohtadele on ta lihtsalt parema paiga puudumisel sokutatud. Owen on ennekõike seesinane lõhkuv poolkaitsja ehk et teoreetiliselt konkureerib Fletch koha pärast endiselt Scholesiga. See on siis, kui mingit päris uut formatsiooni välja ei mõelda.

      Guardian spekuleerib nii:

      Ferguson likes the idea of Hargreaves taking a defensive-midfield role alongside Michael Carrick, with Scholes pushed further forward in an attack-minded 4-2-3-1 formation, ideally with Louis Saha as the most advanced striker. Alternatively, Hargreaves can also fit into a more conventional four-man midfield, giving Ferguson a combative presence in an area of the pitch where United were noticeably sub-standard compared with Chelsea at Wembley.

      Seda Saha-osa ei maksa vist muidugi eriti tõsiselt võtta, tõenäosus, et ta läheb, on suurem, kui et ta jääb.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Guardiani pakkumine tundub loogiline. Usutavasti plaanib Ferguson vähemalt alguses Carrickut ja Hargreavesi koos kasutada. Saha osas kaldun fittiga nõustuma, mis jätab kõigi eelduste kohaselt selles formatsioonis tipuründajaks kellegi härra Rooney, mis pole just parim variant.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          No kui Yahoo! Sport juba kirjutab siis on kindel laks...Argumendid kah jube pädevad ja värki.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            värav oli tõesti 100% VDSi süü... iga normaalne väravavaht oleks sellise palli püüdnd.. osavamad kääridega klaariks löönud. no jobannõi gus. hea, et kaitse seda *Vänta maha ju ei magand.



            *Vänt - Drogba

            Kommentaar


              Algselt postitas jaamu
              nu eurosport.com-i olen mina siiani ikkagi suhteliselt usaldusväärseks allikaks pidanud
              meenub kunagi, et eurosport raakis ka Solari tulekust Barcelonasse. et nagu niipalju siis usaldusvaarsusest
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                meenub kunagi, et eurosport raakis ka Solari tulekust Barcelonasse. et nagu niipalju siis usaldusvaarsusest
                Siin käib diskussioon, kes edastab usaldusväärsemat kõmu? Vinge.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas ManU&Sony Vaata postitust
                  A keegi Eto'o ülemieku võimalusest Manu-sse ei tea veel midagi?
                  kus ssellest veel kirjas on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    värav oli tõesti 100% VDSi süü... iga normaalne väravavaht oleks sellise palli püüdnd.. osavamad kääridega klaariks löönud. no jobannõi gus. hea, et kaitse seda *Vänta maha ju ei magand.
                    Rio tõmmati seinasööduga ikka nii tripsuks

                    ei saa ka aru, miks on vaja mingeid väljamõeldud põhjusi keeperi vahetamiseks, niikuinii proovitakse järgmise hooaja algul esiväravavahina Fosterit,
                    kes ei pruugi muidugi sugugi läbi lüüa
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Barcelona teatas, et Gudjhonseni teeneid nad enam ei vaja ehk tema on võimalik ost Rooneyle partneriks. Kuid isiklikult toetaksin Huntelaari ostu.
                      Glooory glooory ManUnited!!!

                      Kommentaar


                        kas see on normaalne, et mulle meeldib manchester united aga ma olen chelsea fänn?

                        Kommentaar


                          Ei tasu unustada, et järgmine hooaeg on Rossi tagasi Manchesteris. Sir Alex võiks poisile võimaluse anda.

                          Kommentaar


                            kui vana rossi on ? 20?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                              kui vana rossi on ? 20?
                              20 jah, aga järgmine kord www.google.com
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                kas see on normaalne, et mulle meeldib manchester united aga ma olen chelsea fänn?
                                See on normaalne, sest ManU on lihtsalt lahe
                                Glooory glooory ManUnited!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X