320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas akal Vaata postitust
    ei näinud mängu kuskilt. kuidas evans ja smalling olid?



    kui ma kolmandas klassis käisin, siis sain esimese kahe matemaatikas. ei julgenud kohe öelda emale. järgmine päev sain loodus õpetuses viie ja koju jõudes ütlesin emale õnnelikult, et "sain eile kahe matas, aga parandasin juba ära - sain looduses viie!"
    Evans oli korralik, aga Smallingu äär lekkis vahepeal suht pahasti

    Kommentaar


      Aga ründfaasis jagas Smalling üllatavalt hästi söötu ja kohati võis kasutada isegi väljendit et ta oli terav.

      Jones ja Valencia meeldisid väga. Carrick jagas vist võrreldes Jonesiga ikka rohkem valesid passe.

      Nani tegi tavalise mul-on-täna-hea-tuju-mängu. Tal võiks tihemini selline tuju olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas akal Vaata postitust
        järgmine päev sain loodus õpetuses viie
        Tundub, et see kaks tuli hoopis eesti keeles, höh-höh.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Algselt postitas sopu Vaata postitust
          Carrick jagas vist võrreldes Jonesiga ikka rohkem valesid passe.
          Carrick - 73/66
          Jones - 48/42
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            sajebiis, tahan näha nõnda head tegutsemist keskel Evansi poolt ka edaspidi!!!!!
            varupallivarupumpaja

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Carrick - 73/66
              Jones - 48/42
              põnev. ei teagi miks mulle mängu vaadates teistsugune mulje jäi.

              ei tea kui kaua jones veel peab tiimis see mees olema, kes hommikul ärgates ei tea, mis positsioonil ta tegelikult mängib. paremkaitse ja keskkaitse ja kaitsev poolik ja ründav poolik(mööndustega, aga eile avanes mitmeid kordi ikka kaitseliini taha ja tegutses vastaste kastis). ilmselt saaks ta target man'ina ka suurepäraselt hakkama.

              lihtsalt ükspäev peaks noore mehe jaoks mingi päris positsioon ka välja kujunema. capello kasutas paremkaitsjana kui ma õigesti mäletan?

              Kommentaar


                O'Shea läks ju minema, uut all-round meest vaja äkki? :P
                Algselt postitas zip
                Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                Kommentaar


                  Härra Valencia tegi korralikult selle hooaja mõningased kesisemad esitused tasa, meeldiv.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    lõppseisust meeldivam on minu jaoks 18 lööki raami. nii peabki, neiud.
                    samas oli wolves nii sitt, et isegi evans tundus nagu paremate päevade jaap stam.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      lõppseisust meeldivam on minu jaoks 18 lööki raami. nii peabki, neiud.
                      samas oli wolves nii sitt, et isegi evans tundus nagu paremate päevade jaap stam.
                      Kui Evans tundus Jaap Stamina, siis kellena Jones tundus?

                      Kommentaar


                        Tõmba uttu glorykas, eriti õhku täis läinud siin Uefalona võidu järel.



                        Suudeti värav sahisema kõvasti Wolvesi vastu vähemalt.

                        Kommentaar


                          mõtlesin, et kuhu ma selle postitan, sest ei olnud isu ei chelski ega manc'i teemasi risustama minna, aga olgu öeldud, et peale äsjast smurfide trumfi, vajab siinne klubi pühapäeval fc van persie poolt väikest üle enda (mitte liig-pika) varju hüppamist ehk shity kottimist ning eneste võidu korral ollakse jällegi maailma meeldivaimal tabelireal.

                          õhus on tunda lootust ja armastust.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            van persie poolt väikest üle enda (mitte liig-pika) varju hüppamist ehk shity kottimist ning eneste võidu korral ollakse jällegi maailma meeldivaimal tabelireal.

                            et mitte öelda, et FC RvP oleks sel juhul ise ka juba (ehk esiviisikut lahutaks) ainult 7p, mitte enam 9p kaugusel liidrist..
                            ei, põnev-põnev
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Kommentaar




                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X