320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
    Paradoksaalsel kombel...
    ...ei tundu sa võrdlemisi lihtsatest asjadest aru saavat.

    Rivaalitsevate fännide vastastikune tögamine käib mängu ja melu juurde - olgu see foorumis, pubis või tänaval.

    Antz ütles hästi, eriti võttes arvesse millisest grupist teil end Euroopa Liigasse õnnestus mängida, et kodustele konkurentfännidele on sellise saavutusega kahtlemata tatipritsimise litsents antud. Ole sa Sunderlandi või Birminghami pooldaja, näpuga näitavad ja naeravad täna õigustatult kõik. Võttes arvesse teie kõrgeid standardeid ja varasemat head edu antud sarjas, siis selle taustal tundub tänane õhtu veelgi lõbusam ja läbusam. Sest noh, sellisest grupist...

    Kommentaar


      Kes siin väitis, et ma sellest aru ei saa? Olgugi õigustatud Teie sapi(tati)pritsimine. Mina vaid osutasin sellele, kes siin õigupoolest "pritsumehed" on.


      Veidi (enese)irooniat ka Deviltonilt (RedCafe-st)
      SAF: "Barca got lucky this year. We were planning to surprise them with a Carrick-Fletcher midfield in the finals."
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Ei ole üldse ilus kaasfoorumlaste peale kuri olla, aga tundub, et selle teema arutlejate vanus on viimasel ajal kõvasti alla poole kistud. Osad, kui mitte enamus postitusi on täis täiesti magedat iba, saamata aru jalgpallist kui mängust ning võistkonnast kui jalgpalliklubist.

        Ausaltöeldes ma küll ei suuda kuidagi mõista, kuidas see grupp enamusele tundus, et peaks lihtne jalutuskäik olema. Benfica ja Basel pole tõesti täiesti maailmatipp, kuid nende 360 minuti jooksul, mis sai nende vastu väljakul veedetud, oli selgelt näha, et mõlemad satsid mängivad väga tarka ning ilusat jalgpalli. Kui võtta tänavust hooaega arvesse, siis näiteks Reali ja Interi grupid olid vähemalt minu jaoks palju lihtsamad. Kuigi ka kole jalgpall Zeniti näol võib edasipääsu teenida.

        Basel vääris täielikult edasipääsu ning minu sümpaatia nad teenisid, nagu näha, siis grupifaasis on olukord juba väga ühtlane ning minu jaoks ei ole enam vabandus raske Inglise liiga hooaeg, otsustavad mängud on ka juba grupimängud ning nendes tuleb samuti anda 100% tiimi potentsiaalist.

        Kommentaar


          Vigastuste osas tuleb küll mingi lahendus leida, hakaku kasvõi mingeid rituaale tegema või tooge mingi maag või keegi seda statkat, riietusruumi, treeningplatse ja füsiot õnnistama või kurje vaime ära ajama, see on kole juba.

          Raha osas tuleb ikkagi Glazereid süüdistada - ostetakse klubi laenurahadega, siis lükatakse võlg klubi peale. Pole ime, et see kõik raha peost ära sööb. Omanikuvahetust on juba aastaid vaja. Võlast vabaks ning üks suuuuuur mure juba lahendatud.

          Tundub, et mott on mõndadel meestel kadunud. Kas siis juba mõeldakse EURO 2012 peale või oodatakse lihtsalt juba hooaja lõppu ning uusi täiendusi? Eks see Europa League ole üks hea külm dušš - olemegi tipusistumisega ära hellitatud, vahel selline šokk teeb vaid head, tulevikus välditakse neid vigu, mis meid sinna, kus me hetkel nüüd eurosarjas oleme, viis.

          Treener - kas teie arust SAF pole nüüd juba vanaks jäänud? Ma mõtlen, et ta justkui on tänapäevasest modernsest jalgpallist sammukene maas, ma saan aru küll et tegu on megaüüberlegendaarse vennaga ning ei-tea-küll mis tiimist saab kui ta lahkub, aga kas äkki selle hooaja lõpul lahkuda poleks sobilik? 8 aastat pole sellist naltsi juhtunud mis eile õhtul juhtus, ja siis just oli see kaotus Benficale, mis meid alagrupis 3ndaks tõrjus ning UCL'i 16-finaalidest suu puhtaks pühkima pidime.

          Aga ei hullu - liigas võiks nüüd mingi 3-4 koht tulla, siis jällegist mõtteainet ning eks vaikselt hakatakse meeskonda ümber komplekteerima. Ma ei saa ainult sellest aru, et miks meie noortesüsteem nõrk on, enamik noored vennad on ju ikka mujalt sisse ostetud.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Vigastuste osas tuleb küll mingi lahendus leida, hakaku kasvõi mingeid rituaale tegema või tooge mingi maag või keegi seda statkat, riietusruumi, treeningplatse ja füsiot õnnistama või kurje vaime ära ajama, see on kole juba.

            Raha osas tuleb ikkagi Glazereid süüdistada - ostetakse klubi laenurahadega, siis lükatakse võlg klubi peale. Pole ime, et see kõik raha peost ära sööb. Omanikuvahetust on juba aastaid vaja. Võlast vabaks ning üks suuuuuur mure juba lahendatud.

            Tundub, et mott on mõndadel meestel kadunud. Kas siis juba mõeldakse EURO 2012 peale või oodatakse lihtsalt juba hooaja lõppu ning uusi täiendusi? Eks see Europa League ole üks hea külm dušš - olemegi tipusistumisega ära hellitatud, vahel selline šokk teeb vaid head, tulevikus välditakse neid vigu, mis meid sinna, kus me hetkel nüüd eurosarjas oleme, viis.

            Treener - kas teie arust SAF pole nüüd juba vanaks jäänud? Ma mõtlen, et ta justkui on tänapäevasest modernsest jalgpallist sammukene maas, ma saan aru küll et tegu on megaüüberlegendaarse vennaga ning ei-tea-küll mis tiimist saab kui ta lahkub, aga kas äkki selle hooaja lõpul lahkuda poleks sobilik? 8 aastat pole sellist naltsi juhtunud mis eile õhtul juhtus, ja siis just oli see kaotus Benficale, mis meid alagrupis 3ndaks tõrjus ning UCL'i 16-finaalidest suu puhtaks pühkima pidime.

            Aga ei hullu - liigas võiks nüüd mingi 3-4 koht tulla, siis jällegist mõtteainet ning eks vaikselt hakatakse meeskonda ümber komplekteerima. Ma ei saa ainult sellest aru, et miks meie noortesüsteem nõrk on, enamik noored vennad on ju ikka mujalt sisse ostetud.
            Vahet pole, et eelmine hooaeg võideti premm ja oldi Cl-i finaalis. Alex hakkab ajale jalgu jääma.

            Kommentaar


              No täpselt, ega's muud siis midagi teha pole kui aus olla.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Tänase mängu põhjal tooks saamatuse koha pealt esile Parki, kes ei suutnud paari meetri pealt ka täpseid sööte anda ning Rooneyt, minu jaoks ei ole sõnu ka, peetakse meeskonna liidriks ja siis.... Naniga olin üldjoontes rahul, mees peale algfaasi eksimusi ja lahmimist hakkas rohkem meeskonna nimel mängima. Aga kui ei ole enam palli kellegile anda, mis sa siis ikka ära teed.Teiseks Jones muidugi, ta lihtsalt on oma vanuse kohta liiga hea vend,kohati ehk püüab liigselt, aga see on kogenematusest.Nõus sellega, et uue meeskonna ehitamise taha jääb ehk asi. Loodetavasti kaksikud kavatsevad nüüd terved püsida(eriti Fabio, mõlemal äärel kasutatav). Jones on muidugi eriti lagi ost, tehke järgi, heiterid. Ja pealegi loodaks, et Smalling ja Welbeck arenevad veelgi edasi ning et meie uuest staarist Cleverleyst ei saaks uut klaasmeest. Üldjoontes ei kurda..keskväljale ehk oleks kedagi kogenud mängujuhti vaja.

                Kommentaar


                  Jummel kui pasa see united see hooaeg ikka on Mäng oli maru hea, Basel näitas ikka korralikult koha kätte. Ei tasu ikka vastast alahinnata
                  T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust

                    muule seltskonnale loomulikult hea verbaalonamise moment, nagu ka eestpoolt ilmekalt näha on - kord aastas võib ju ikka pakkuda, ega kadedad ei ole.
                    Teist korda pakute juba see aasta seda ju... 1-6 jne.
                    Mängust ka - imestan, et Basel rohkem kaarte ei saanud, kohati mindi päris jõuliselt peale.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      vintsent on iga kuuga üha sümpaatsem, muutub juba kahtlaseks see värk.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                        Lisame lugejate palvel ka paar arvamust ka augusti lõpust, aga kuna oli suvi ja lapsed maal vanama juures, siis paraku said foorumisse kirja ainult loetud kommentaarid.
                        Samas on tegemist üsna korraliku läbilõikega, ses mõttes, et kuna vince ja fitti olid suvilas joomas, siis kõik ülejäänud "red-til-i-die-fännid" said arvamuse kirja pandud!
                        Aga oligi ju paberil üks väga hea loos. Selles mõttes ma ei saa aru, mis nendes arvamustes nii väga valet on. See, et suudeti ise teenitult käpuli lennata, on juba teine teema.

                        Eks langemine mõrudaks teeb, kuid loodetavasti võetakse õppetunnist maksimum ja edasi mängitakse juba isukamalt. Pilt nii lootusetu ei olnud, natukene kvaliteeti juurde ja võib täitsa vaikselt lootma hakata.

                        Huvitav muidugi, mis prioriteeti Euroopa Liiga saab. Ei taha hästi uskuda, et sinna põhimeestega peale lennatakse (võib oleneda ka vastasest natukene).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
                          Räägi lähemalt, kellest sealt koosseisust siis maailmavallutajad saavad?
                          Ma kuulaks ka suure huviga.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                            /.../said arvamuse kirja pandud!
                            on nendes arvamustes nõrgemat sorti alagrupi kohta (kust võinuks eeldada edasipääsu) midagi põhim-lt valesti?

                            arvad ju ka ise, et..

                            grupis, kus Benfica, Basel ja Oteluti-pluti-tuti (vbla isegi nõrgimas grupis üldse, nevermind Apoel, Bate ja Plzen) kuulub joonealla jäämine automaatselt kategooriasse, kus/.../
                            avavoorude viigid tegid muidugi veel palju nalja
                            ja antzu eba-adekvaatses huilgamises on niipalju tõtt, et fitti on tõesti kvaliteetpostitaja, kelle varasügisene kokkuvõte sobiks ka eilsesse õhtusse nagu valatult:
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Kamoon kutid. See oli CL alagrupimäng võõrsil/../Keegi ootas sealt tõesti tormijooksu ja hurraa-hüüetega kindluse vallutamist? Kui jah, siis poleks tõesti olnud tarvis end vaatamisega vaevata.
                            aga kui sitalt mängida ja Baselile otsustav mäng kaotada, siis muidugi ei saa sellestki grupist edasi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              mitt sitalt, vaid tormakalt mängisite
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                No see on ilkumise asemel märksa adekvaatsem kokkuvõte.
                                BBC Sports News correspondent Dan Roan on Manchester United's Champions League exit: "Given the interest repayments Manchester United must pay each year to service the club's vast debt, an exit from the Champions League, and the tens of millions of potential revenue that goes with it, is highly damaging. Being condemned to what many fans will see as the Thursday night purgatory of the Europa League is an embarrassment for a club of such ambition. The defeat raises serious questions about the Glazers' ownership, and will intensify the pressure on United to invest in the blockbuster midfield signing they failed to achieve in the summer."
                                Ehk teisisõnu - kaotus on peamiselt finantsilist laadi ja peab panema omanikud tegutsema. Järgmisel sügisel üritatakse uuesti ja elu näitab, et edukamalt.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X