320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ise küll antud meeskonna osa ei ole, seal mängimisest rääkimata, aga tegelt sa ju ei ole nii retrad, et tsiteeritud härrasest mitte arusaada. Tegelt on kõva, et vahet pole - võit või kaotus - mingid töllid tulevad ikkagi paska ajama. Oleks siis asjalik puid-alla panemine või vähemalt naljakas, mõistaks täiesti, tegu oleks osaga jalgpallist ja fänlusest, aga ei, raisk, kus sa sellega...Olgugi, et teine poolaeg oli sama inspireeriv kui inese kontsert, siis esimesel poolajal löödi sellegi poolest kolm väravat ja mäng jooksis nagu peab. Pole mulgi fännina hea tunnistada seda kusetamist, mis peale seda toimus, aga mingit ebakonstruktiivset panna ongi täpselt selliste vendade tase, kes siin või seal teemas seda panemas käivad. Mis teil peas toimub või nahhui te enda aega sellise asja peale raiskate, ei jõua mulle ilmselt kunagi kohale. Ja ma ei pea siinkohal ainult seda evertoni vapiga kapja silmas...
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      Ise küll antud meeskonna osa ei ole, seal mängimisest rääkimata, aga tegelt sa ju ei ole nii retrad, et tsiteeritud härrasest mitte arusaada.
      sorry H.M aga ma ei tea mis see retrad õigupoolest olema peaks?
      Algselt postitas fitti
      Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
      LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

      LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

      Kommentaar


        Sõimati nägu täis ja närid tähte vastu. Ei, tegelt pole minu asi.
        Suurim painaja on ikkagi rahakott. See on puhtsatiiriline, aga viiekümnene Scholsey tuuakse tagasi, et keskvälja lappida. Samas see ei tähenda, et kui nüüd nii jääbki ma koosseisu ei usuks, ehk kujuneb just paremini välja. Aga siiski, kui lükata nüüd kõik need kolm- ja viisaastaku plaanid kõrvale, siis janu kevadel eelkõige City ja loomulikult ka kõikide teiste nahad võtta on aina kasvav.

        Kommentaar


          Hästi räägitud Wayne !
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Ütleme nii, et peale eilset mängu sai Rooney seisukoht ka täielikult kinnitatud. Väga meeldivad ˛estid

            Kommentaar


              rooney siis scholesi tagasitulekust
              The fans were not the only ones who were kept in the dark over his return, though, as Rooney explained after the match. “I was surprised. We didn’t find out until we got in the dressing room and saw him getting changed.“It is obviously great as he’s a great footballer and is a very experienced player. He brought a bit of calmness to our play towards the end of the game which helped us see it out.

              “We just thought he was coming along for the game but we saw him getting changed and somebody asked him what he was doing. And then we saw the number 22 Scholes shirt, which was a bit weird seeing him with that number. But it’s great as he is a well-liked lad around the dressing room.”
              alex oskab üllatada
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Kurvemat sorti kõlakad räägivad, et Ravel Morrison on jälle mingi vägiteoga hakkama saanud - säutsutakse, et kogus riietusruumis teiste mängijate taskutest meelepäraseid esemeid kokku. Lisaks jutud sellest, et jättis treeningule ilmumata.

                Samal ajal on meedias spekuleeritud, et kuivõrd tema leping saab hooaja lõpuks läbi ning seni pole midagi selle pikendamisest kuulda olnud, on United valmis ta mingi nutsu eest maha müüma. Newcastle olla viimati £1m pakkunud, et Nile Rangerile sõber leida.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  + lisaks peaks homme Gibsoni diil Evertoniga teoks saama.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Mingu mõlemad põrssad, ei näe neis hetkel midagi tulevikuga seostuvat. Aitäh neile.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Ravel Morrison
                      Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                      ei näe neis hetkel midagi tulevikuga seostuvat.
                      misasja?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Fakk küll selle Morrisoniga. Kas fergie ikka sokraatilist kasvatusmeetodit proovis?
                        Igatahes ma loodan, et temast saab uus ˇermään Pennaan.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Gibsonist saab siis täna ühe miljoni mees.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Gibsoni üle hea meel. Saabki rohkem mänguaega ja ennast tõestada Evertonis (as long as it's not MUFC). "ManU jalajälgedes sammumiseks on jalanumber selgelt väike."

                            Morrisoni oletatav vägitegu aga võtab sõnatuks... Milline talent. Kahju.
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              andke andeks, aga see vargusejutt kõlab nagu hunnik paska.

                              ja võiks twitterikeelu ükskord ka mängijatele peale panna.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                kuivõrd tema leping saab hooaja lõpuks läbi ning seni pole midagi selle pikendamisest kuulda olnud

                                sama säutsub kolletav meedia ka Pogba kohta,
                                kelle agent olla perutama hakanud
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X