320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    tõlget?
    poolteist aastat kanepita(siin ei peeta silmas Kaia Kanepit - toim.).
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      tähtsatest asjadest ka, vahelduseks: de gea, kes platsiväliselt kannab prille, aga mängib läätsedega, saadetakse mingi aeg silma opile, ehk et laserdatakse õigeks. lingi võib leida igalt jalgpallisaidilt. iseenesest tahaks rohkem jõusaali- ja õige toitumiseteemalisi uudiseid kuulda.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Selle hammustasin läbi, aga noh see lause on küll mingi aine mõju all kokku panud. ütleme siis et see pole kanep.

        Aga asjast ka... Mis kuradi Morrisoni pätti Romaga seostatakse?

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          tähtsatest asjadest ka, vahelduseks: de gea, kes platsiväliselt kannab prille, aga mängib läätsedega, saadetakse mingi aeg silma opile, ehk et laserdatakse õigeks. lingi võib leida igalt jalgpallisaidilt. iseenesest tahaks rohkem jõusaali- ja õige toitumiseteemalisi uudiseid kuulda.
          See tähendaks kui pikka mängupausi? Paar nädalat?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Selle hammustasin läbi, aga noh see lause on küll mingi aine mõju all kokku panud. ütleme siis et see pole kanep.
            jep. võtan viimasel ajal koondlausekoostamistablette ja teen komapulbrit.


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            See tähendaks kui pikka mängupausi? Paar nädalat?

            midagi siukest.


            ps. fitti võiks enda kustutamis-vikatika üle käia. minupoolsed vabandused risustamise eest.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              tähtsatest asjadest ka, vahelduseks: de gea, kes platsiväliselt kannab prille, aga mängib läätsedega, saadetakse mingi aeg silma opile, ehk et laserdatakse õigeks. lingi võib leida igalt jalgpallisaidilt. iseenesest tahaks rohkem jõusaali- ja õige toitumiseteemalisi uudiseid kuulda.
              Real Madridi teemas on üks huvitav video Krissu võimetest - kõige tähelepanuväärsem lõik on see, kui peale tsenderdust tuled kustutatakse ning sisuliselt peab ta silmad kinni lendavale pallile pihta saama... ja värava lööma.
              Kui nägemismeel on perses, siis on raske midagi head loota. Tundub, et de Gea nõrkus kauglöökide ja tsenderduste puhul ongi alginfo väär tõlgendamine, sest pontsasid ta ju sööb.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Selle hammustasin läbi, aga noh see lause on küll mingi aine mõju all kokku panud. ütleme siis et see pole kanep.
                Sa oled ikka kraad kangem vend kui mina. Ma ei hammustanud sellest jutust munnigi läbi, ulme. Kanepi Ants võiks ikkagi oma jutu nüüd tõlkida. Tahaks rämedalt ikkagi teada mida ta mõtles ja ütles.

                PS! Samuti võiks Kanepi Ants siia postitada oma pruudi pildi, tahaks näha seda Miss Universumit.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar




                  kiire güügel vidic wife.

                  E. Fakk, oweni tsikk hoopis.



                  Õige tsikk

                  E: Rooney püss on parem

                  Kommentaar


                    jeap, selle pärast ongi pildi "nimi" owen's wife louise & son james.

                    vida naine on selline.



                    vaielge enda maitsete üle kuskil vastavas teemas.

                    reinule, kes jälle etendab taaskord don quijote eesli rolli: ma pole poolteist aastat drooge tarbinud, seega on sinu sellekohased viited - vähe sellest, et eniveis asjassepuutumatud -, ka ebapädevad.



                    edit. nonäed, zelee avastas oma errori.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Maitse asi tõesti, aga minu arust pole Vidici naisel viga midagi. Täitsa ronitav redel.
                      PS! Ootan ikka sinu pruudi pilti. Tahaks teda võrrelda Vidici naisega. Või on su pruut isegi koledam kui Don Quijote eesel? Ja ära hakka mingit jura ajama. Ise hakkasid teiste naisi arvustama ja tõesti sooviks näha milline naine on sinu jaoks ilu etalon.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        uskufakingmatu vend. esiteks on (minu maailmas, obv) naise kohta väljendite a la ronitav redel, pandav raam jne kasutamine sitem variant kui öelda, et
                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        peale vaadates ei ole küll see naine, kelle (tujude) pärast hispaaniasse kolida...
                        sealjuures ei prentendeeri me kumbi ülimale tõele, vaid avaldame enda läbinisti subjektiivset arvamust, antud juhul maitset, mille üle vaidlemine...jah. enda seda eelmainitud väljendit lausumata oleks su käitumine vägagi aumehelik daami kaitsmine olnud, aga nüüdseks on sest saanud mingi suvalise jorsi toode.
                        teiseks: minu pruut ongi mu ilu etalon ja seda, mida või kui palju mingi keskmine rein temast peab, on mul täiesti sajebaal. pilti, juhuks kui sa veel ei mõistnud, sa kindlasti ei näe. võib vast teema lõppenuks lugeda.



                        edit peale cannu posti, sest fakk nou, et ma veel ühte posti jagu läbi toodan: kõvad moraalijüngrid ronisid huiteabkust ja mittemillegi peale välja. kõik, mis mul öelda oli, on see, et vida naine on minu meelest kole ja andsin reinule mõista tema kommentaaride ebatäpsusest minu isiku aardessil, sest talle on minu mingid vaated juba kaugemast ajast ette jäänud. kui teid miski veel nii koledasti ärritab, saatke kiri või tehke läbusse teema, sest siinne teemakohane arutelu kadus juba liiga ammu.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          H.M, su stiil on kole. Lihtsalt avaldan arvamust ja ei pretendeeri ülimale tõele.

                          -kustutage kui tahate-

                          Kommentaar


                            Veidi selle hooaja statistikat:
                            10 kodumängu : 22p
                            10 võõrsilmängu : 23p
                            Võrreldes eelmise hooajaga nagu öö ja päev.

                            Kommentaar


                              #MUFC XI v Arsenal: Lindegaard; Smalling Jones Evans Evra; Valencia Carrick Giggs Nani; Welbeck Rooney

                              SUBS: de Gea, Fabio, Rafael, Scholes, Park, Berbatov, Hernandez.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Kas ma olen milleski ilma jäänud, kus Ferdinand on ? Ma loodan, et Evans peab vastu ja et Valencial on sama hoog sees, mis eelmine mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X