320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõigi vingujate rõõmuks on viimaks ometi olemas ümberlükkamatu fotosüüdistus: Ronaldo diving
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas ffs Vaata postitust
      IRW, ei no ausalt. Mida veel !?

      Kommentaar


        Algselt postitas estone Vaata postitust
        Igaljuhul lükkub 15 aprilli lahing Chelseaga edasi
        Tänu Unitedi ja Chelsea poolfinaali saamisega.
        See on Unitedile ainult kasuks ju, annab võimaluse tiitel enne ära kindlustada ja pinge maha võtta.

        Inglismaal aga kuulutab 'kvaliteetajakirjandus' ühes tolle õnnetusehunniku Boatengiga, kelle arvates on ka väljakumängijatel kahe käega palli püüdmine trahvikastis täiesti lubatud, et Ronaldo pooleksraiumine on igati õigustatud ja tänuväärt tegu, sest palli hoidmine lõpuminutitel on teatavasti vastaste suhtes väga solvav.

        link

        Kommentaar


          "A lot of players want to do what Morrison did. Why didn’t Ronaldo do his tricks when it was 0-0 and people were fighting to get a goal? It annoys people."

          Ongi... Ronaldo ei trikita ju kunagi, kui võit kindel juba pole.

          Tegelikult arvan ma, et parajalt värdjaslik käitumine oleks kellelegi sisse sõitmine, kuna muidu ei suuda talt palli ära saada.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Ta ju hoidis palli ehk siis viivitas eduseisus.

            Kes on siis nii loll ja tormab sellel ajal?

            Kommentaar


              Tunnistage üles kes teist Hiddinki autogrammi lemmikklubi särgile võttis lennujaamas?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Wasn't me.


                Möödunud hooajal sai tänu MUTV-le reservide tegemistele päris tihedalt kaasa elatud ja enamiku tüüpide head ja vead omale selgeks tehtud, aga kui isegi parim osa neist hooaja lõppedes esimesse meeskonda ei jõudnud ja laenule saadeti, kadus nagu igasugune isu uuel hooajal uut põlvkonda samasuguse innuga jälgima hakata.

                Eile siiski vaatasin üle pika aja taas reservide mängu, sisuliselt 9-kesi kaitses istunud Evertoni vastu võeti raskustega 1-0 võit. Värava lõi vahetusest tulnud noortevõistkonna ründaja Chris Fagan suts enne lõppu, see olla talle reservide tasemel esimene. Aga muidu - päris kenasti mängivad poisid, väga tehniliselt. Jamie Mullan paremal äärel jäi silma ronaldolike triblingutega, paraku tema viimane pall kasti ei ole kõige täpsem. Eagles on reservides istumiseks selgelt liiga hea, aga põhikoosseisus, nagu näha, kaob ära. Championship for him. Michael Barnes vist alustas ründajana? Eile igaljuhul mängis vasakut äärt ja üldse mitte kehvasti, leidis kastis korduvalt Febien Brandy ja ainult Wrighti tõrjed hoidsid Evertoni puuri puhtana. Kieran Lee jättis kahvatu mulje, ka keskväljamees Drinkwaterist ei oska midagi arvata.

                Võrreldes möödunud lennuga ei ole muidugi sellist ilmselgete talentide küllust märgata, aga häid pallureid tuleb siit taas terve ports. Sellegipoolest, kui ikka Evansi-, Pique-, Rossi-sugused tulevalgi hooajal Fergie plaanidesse ei mahu, peab hakkama rafade, josede ja arseenidega reservide mõttetuse koha pealt nõustuma.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Wasn't me.
                  Võrreldes möödunud lennuga ei ole muidugi sellist ilmselgete talentide küllust märgata, aga häid pallureid tuleb siit taas terve ports. Sellegipoolest, kui ikka Evansi-, Pique-, Rossi-sugused tulevalgi hooajal Fergie plaanidesse ei mahu, peab hakkama rafade, josede ja arseenidega reservide mõttetuse koha pealt nõustuma.
                  Siis hakkan mina Fergie taandumisega nõustuma
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    ma olen juba ammu nüus reservide mõttetuse kohapealt...
                    Smtih oli seal suht tegija, aga põhis ei saa üldse hakkama ... aga ehk kosub
                    kogu mu noorus möödub foorumis

                    Kommentaar


                      Ferdinand lõõb peale vilet täie rauaga palli rahvasse ja kollast ei saa...müsteerium....
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Taas kord suudeti siis sita seest välja ronida. Brilliantne teine poolaeg ning väravate vahe kolme ühiku võrra suurem. Friedel oli suht haige vana taas aga õnneks väsis ta lõpus ära. Egas midagi, loodame, et Foster hoiab täna rahajõmmid kuival.

                        Kommentaar


                          Teine poolaeg tehti Blackburni poistele väga kena karusselli sõit.

                          Kommentaar


                            Vidic umbes 4 nädalat out.
                            The Reward is Cheese.

                            Kommentaar


                              Keda kotib, O'Shea on endiselt terve.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X