320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    1 euro ei võrdu 1 nael
    Ongi 70 miljonit eurot.
    Glooory glooory ManUnited!!!

    Kommentaar


      ehk 4-5-1 järgmine aasta?, ehk täpsemalt 4-2-3-1

      VDS
      Neville-Vidic-Ferdinand-Evra
      --Carrick-----Hargreaves--
      Nani--Anderson-Ronaldo
      Rooney

      Kuigi Rooney pole tipuründajana väga hea, aga eks Nani Anderson ja Ronaldo toetavad ka teda. Nani ja Andersoni Asemel sobivad ka Giggs ja Scholes kui kogemusi on vaja.
      Glooory glooory ManUnited!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
        ehk 4-5-1 järgmine aasta?, ehk täpsemalt 4-2-3-1

        VDS
        Neville-Vidic-Ferdinand-Evra
        --Carrick-----Hargreaves--
        Nani--Anderson-Ronaldo
        Rooney

        Kuigi Rooney pole tipuründajana väga hea, aga eks Nani Anderson ja Ronaldo toetavad ka teda. Nani ja Andersoni Asemel sobivad ka Giggs ja Scholes kui kogemusi on vaja.
        Kulla noormiis tule pilvedelt alla. Nood Nani ja Anderson saavad tuleval hooajal Fergi kasvatust alles tundma ning enamik mänge hooaja alguses tulevad varust kui just keegi vigane pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
          ehk 4-5-1 järgmine aasta?, ehk täpsemalt 4-2-3-1

          VDS
          Neville-Vidic-Ferdinand-Evra
          --Carrick-----Hargreaves--
          Nani--Anderson-Ronaldo
          Rooney

          Kuigi Rooney pole tipuründajana väga hea, aga eks Nani Anderson ja Ronaldo toetavad ka teda. Nani ja Andersoni Asemel sobivad ka Giggs ja Scholes kui kogemusi on vaja.
          Kogemusi on vaja... Giggsi kohta on kuuldus, et ta kavatseb oma karjääri Itaaliasse lõpetama minna. Kunagi aastate eest flirtis suht avalikult Interiga. Aga arvan siiski, et vähemalt järgmise aasta veedab Manchesteris...

          Kommentaar


            Rooneyt pole küll mingiks tipuründajaks vaja toppida, seal ta ei mängi oma
            parimat välja.
            uued poisid harrastavad esimene hooaeg ilmselt varumehe rolli.

            Kommentaar


              Super ostud....nati palju raha võibolla läx aga tulevikus ma usun et teenivad selle raha oma oskustega tagasi...nyyd olex kindlasti kedagi kõva tipuryndesse veel osta kui raha ikka on veel
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Heerevereni staar võiks teile tulla Nii nummi oleks.
                Või Huntelaar, siis olete haige starteam :O

                Kommentaar


                  Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                  Heerevereni staar võiks teile tulla Nii nummi oleks.
                  Või Huntelaar, siis olete haige starteam :O
                  pigem huntelaar, heerenveeni staaril ma kardan, et võib inglise liigas raskeks minna.
                  /

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Kulla noormiis tule pilvedelt alla. Nood Nani ja Anderson saavad tuleval hooajal Fergi kasvatust alles tundma ning enamik mänge hooaja alguses tulevad varust kui just keegi vigane pole.
                    Kui sa ei lugenud lõpuni siis seal oli öeldud, et Giggs ja Scholes sobivad nenede asemele ka ja selle ma kahjuks jätsin mainimata, et hooaja esimesel poolel ilmselt ongi nii. Aga mu käitumine on ka vabandatav sellega, et mina ManU fännina kõnnin praegu pilvedes tänu neile ostudele
                    Glooory glooory ManUnited!!!

                    Kommentaar


                      Kahtlen, et mõni väga nimekas tipuründaja tuleb, sest vastasel juhul peab hakkama kolme kaitsjaga mängima või mõne mitmekümnemiljonilise mehe pingile jätma.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Hargreaves ka ametlikult kotis

                        Seoses uute nägudega tekib rida küsimusi. Kas tõesti taandub Scholes nüüd pingipoisiks? Mis saab Rossist? Kas Ole on mahakantud? Kes on see õnnetu klubi, kellele Richardson müüakse?

                        Kommentaar


                          scholes nüüd vaevalt pingipoiss on...
                          olele jaab sama roll ma usun
                          richardsoni müük oleks õigustatud

                          rossi kohta ei oska kommenteerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Hargreaves ka ametlikult kotis

                            Seoses uute nägudega tekib rida küsimusi. Kas tõesti taandub Scholes nüüd pingipoisiks? Mis saab Rossist? Kas Ole on mahakantud? Kes on see õnnetu klubi, kellele Richardson müüakse?
                            Ma arvan,et jätkatakse 442-ga ning Carricku mänguminutid langevad. Owen saab suurema osa ajast mängida keskväljal, kuid tõenäoliselt hakkab ta lappima ääri(nii kaitses kui ka poolikus) kui keegi peaks sealt vigastama saama. Nani ost võib tähendada ka seda, et Giggs hakkab vägagi palju Rooney kõrval mängima. Näitas ju läinud hooaeg selgelt, et Giggsi kiirusest pole enam haisugi järel.

                            OT: Epic sinu antud lingilt http://www.kotis.org/ ma küll Oweni uudist ei leidnud
                            Last edited by PraS; 31.05.07, 15:11.

                            Kommentaar


                              mingi jutt oli, et nani ostetakse ja laenatakse kohe ära ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust

                                OT: Epic sinu antud lingilt http://www.kotis.org/ ma küll Oweni uudist ei leidnud
                                sorri, läks nihu veits

                                nüüd on parandatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X