320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Park on ju epic mängude mees . Huvitav, et sellist kajastust saav mäng võib kujuneda üsna võimaluste vaeseks. Loodame, et päris nii ei lähe. Pinget ja võitlust on kindlasti kõvasti.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Pärast mängu üks teist kahest saab krediiti, teine aga ...
      Ma avaldasin lihtsalt oma arvamust tuginedes viimaste aastate statisikale, kui on 4-5-1 formatsiooni mängitud. See aga ei tähenda ,et see ei võiks täna töötada. Pealegi, kes oleme meie, et SAFi otsuseid kahtluse alla seada. Ja muide, eelmine hooaeg CLi finaal Barca vastu oli ka vist 4-4-2 , kui ma ei eksi.

      Kommentaar


        mis krediiti siin ikka, foorumis/paberil võib igasuguseid asju ennustada. tõeväärtust see neile ei lisa.

        kaitsev 4-5-1 on samas ka vähe kahtlane, sest see tõmbab nagu magnetiga liine alla vajuma ja Cityt ründama, mida nad niikuinii ilmselt algusest peale teevad. pigem mingi 4-3-3 oleks loogiline, Nani ja Valenciaga äärtel. ses mõttes muidugi keeruline valik, et mõlemad ääred peaksid kõvasti kaitses töötama ja ses osas oleks Young parem, samas ei tahaks loobuda sellest, mida Nani rünnakufaasis pakub (eeldusel muidugi, et ta üldse terve on). ja Park siis näiteks keskel Scholesi ja Carricku kõrval Silvat markeerimas. üks variant.

        a noh üldiselt ükskõik mis see formatsioon on ja kes platsil, kogu meeskonnaga kaitsma ja viiki hoidma ei tohi minna, siis tõmmatakse kindlasti kott pähe.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          andsin ka oma hääle Rooney´le ja Rooney värav Fulhamile meeldis mulle enim, kuigi oli väga raske valik!
          Manchester United Forever

          Kommentaar


            Pohhui mis formatsioon, peaasi et Giggs'i enne teist poolaega ei näe.

            Kommentaar


              Mina igaljuhul loodan, et te ei lase shityl meistriks tulla.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                läheb, läheb.

                grill huugab. anname kuuma.

                Kommentaar


                  või siis proovime rahulikumalt, õige koosseisuga.

                  CONFIRMED MUFC XI:

                  de Gea

                  Jones
                  Smalling
                  Ferdinand
                  Evra

                  Nani
                  Carrick
                  Scholes
                  Giggs
                  Park

                  Rooney

                  Subs: Amos, Berbatov, Hernandez, Young, Welbeck, Rafael, Valencia

                  see vanameistrid mõlemad on jube kahtlane üritus, aga no näis.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    korralik pink ka häda korral võtta: Amos, Berbatov, Hernandez, Young, Welbeck, Fabio, Valencia
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Mida ma näen, KOLM ründajat isegi pingil
                      Fabio asemel Rafael ütleb manutd.com
                      Subs: Amos, Rafael, Young, Valencia, Berbatov, Hernandez, Welbeck

                      E: Teisel poolajal Berbatovit sooviks küll väljakul näha

                      Kommentaar


                        Antud kaitse - ja poolkaitseliin pole jube pikemat aega kokkumängida saanud. See võib väga oluline tegur paraku olla. Saab näha kas kogemus keskväljal maksab midagi või mitte.

                        Kommentaar


                          Jonesist kasvatatakse vägisi uut O`shea-d. Ja nohhuija oli juba lootus, et Park´i mängud on mängitud ja nüüd siis visatakse sisse
                          .

                          Kommentaar


                            jagage striimi

                            Kommentaar


                              Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

                              võta millsit tahad. ise vaatna ikka bloodzeed'i nagu alati

                              Kommentaar


                                Värav tuli kõige haigemal ajal. Smallingu pikad pallid ette ajavad ka veidi närvi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X