320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    iroonia, eks? Rooneyl on kas või sel hooajal olnud küllaga väga halbu esitusi, kus ta isegi välja on vahetatud. ja Messi oma otsimiseks pole vaja tollest teisest tšelsi-mängust kaugemale ju vaadatagi.

    kusjuures see värav vs City on tegelikult hea näide, sest ülejäänud 89 ja pool minutit oli Wayne tolles mängus lihtsalt kohutav, seda ei mäleta aga enam keegi.

    loomulikult tuleb musta kõikidel staaridel ette ja mineviku rohi on alati rohelisem. samas on ka selge, et paljud tänapäeva klikifännid pole mingist le Tissierist või di Caniost üldse kuulnudki, obv nad ei hääleta siis nende poolt ju. huvitav oleks iseenesest teada, mismoodi need ülejäänud hääled esikolmiku Rooney-Bergkamp-Henry järel jagunesid.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      kas nood Henry ja Bergkampi sooritused olid võiduväravad?
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Henry oma oli mängu ainus, Bergkampil 2:0 lõppenud mängus esimene, ehk võiduvärav.
        Supplies!

        Kommentaar


          ei olegi oluline, aga kui sa nüüd vaatad, siis enne käis lihtsalt jutt sellest, kuidas ilusad hetked jäävad rohkem mällu - see oli ka ainus põhjus, miks asja üldse selle nurga alt mainisin.

          Algselt postitas Stok
          Loomulikult ilus löök, aga pigem kobade kategoorias. Ja ma pole kade, vaid tõesti arvangi nii. Papiss Cisse löök oli ka koba, kuigi samuti ilus. Teisisõnu, ma hindan pigem head tehnilist sooritust (ja kokkumängu) kui õigel ajal õiges kohas suvalist lahmimist, mis õnne, tuule ja õiget pidi vindi koosmõjul võrku lendab.
          Mulle meeldivad tegelikult ka üle kõige ilusatest kombinatsioonidest sündinud väravad, aga Rooney kolli nimetamine kobistamiseks... Cisse osas võib jah väita, et uhas igaks juhuks peale kohast, kust ükski normaalne inimene kunagi ju ei proovigi. A mismoodi penaltipunkti kohal olles kõrge palli kääridega löömine on "suvaline lahmimine", seda minu mõistus küll ei võta.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ilus värav küll, aga Henry vs manku on geniaalse sähvatusena sada korda rohkem väärt, tõsiselt suud lahti võttev liigutus. või Bergkamp kasvõi, ja isiklikult on le Tissieri suhtes ka tugev nõrkus. peale vaadates suvaline postiljon, aga vutti mängis kui jumal.
            Isegi Leedsi vastu lüüakse paremini
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Spetsialistide töö on põhjusega puujalgadele mõistetamatu
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                noh, me keegi ei ole ilmselt ka võimelised näiteks tippkaitsjate vastu viie ühepuutesööduga väravat ehitama, kas see teeb asja suvaliseks jopastamiseks?
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Kääri on võimalik täpselt sinna panna küll, kuhu soovid. Jala kuju on pea alaspidi ju ikka sama. Kuid kas see nüüd Premmi ilusaim värav oli, on muidugi maitse asi, kuid hääletus on lõppenud ja Wazzale see läks.
                  Teemakohast: http://www.youtube.com/watch?v=0Ui2VMHC7XE

                  Kommentaar


                    Mis põrgu päralt on ManU mäng teistest hiljem? Ilmselgelt ebaaus, kui mehed platsile minnes teavad NUFC ja City mängu tulemust ning saavad vastavalt sellele taktikat sättida.
                    Normaalsetes liigades on vähemalt viimane/viimased voorud samal kellaajal...
                    Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cobras Vaata postitust
                      Mis põrgu päralt on ManU mäng teistest hiljem? Ilmselgelt ebaaus, kui mehed platsile minnes teavad NUFC ja City mängu tulemust ning saavad vastavalt sellele taktikat sättida.
                      Normaalsetes liigades on vähemalt viimane/viimased voorud samal kellaajal...
                      Viimases voorus ju ongi kõik mängud samal ajal. Ei ole mõtet nüüd mingeid vandenõuteooriaid hakata välja mõtlema. Siis võiks ju ka küsida, et miks Arsenali mäng eile toimus ja Spursil täna.. saavad ju nemadki selle järgi asju sättida.

                      Rahu eksole!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cobras Vaata postitust
                        Mis põrgu päralt on ManU mäng teistest hiljem? Ilmselgelt ebaaus, kui mehed platsile minnes teavad NUFC ja City mängu tulemust ning saavad vastavalt sellele taktikat sättida.
                        Normaalsetes liigades on vähemalt viimane/viimased voorud samal kellaajal...
                        Ohjeez, et selle trummi nahad ka ära ei kulu .
                        Täna ei ole viimane voor. Ja mäng on teisel ajal sellepärast, et mõni inimene tahaks vaadata näiteks eelviimases voorus nii Shitty kui ka Unitedi mängu (või mingit muud mängu ja Unitedi mängu) - pure biznis, no monkeybiznis .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cobras Vaata postitust
                          Ilmselgelt ebaaus, kui mehed platsile minnes teavad NUFC ja City mängu tulemust ning saavad vastavalt sellele taktikat sättida.
                          Ma küsiks, et kuidas taktikat muuta? Igal juhul on võitu ju vaja, isegi siis kui City kaotab, kuna järgmine voor on neil kergem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magicm Vaata postitust
                            Kääri on võimalik täpselt sinna panna küll, kuhu soovid. Jala kuju on pea alaspidi ju ikka sama. Kuid kas see nüüd Premmi ilusaim värav oli, on muidugi maitse asi, kuid hääletus on lõppenud ja Wazzale see läks.
                            Teemakohast: http://www.youtube.com/watch?v=0Ui2VMHC7XE
                            hea video (Y)
                            Manchester United Forever

                            Kommentaar


                              United: De Gea, Jones, Smalling, Ferdinand, Evra, Valencia, Carrick, Scholes, Young, Rooney, Hernandez.

                              Subs: Amos, Rafael, Cleverley, Park, Nani, Giggs, Berbatov

                              Kommentaar


                                Taome Swanseale kuus ja Sunderlandile ka kuus ja tiitel võib veel meie olla.
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X