320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Täiesti huvitav, et De Gea ikka veel inglise keelt ei mõika. Ajakirjanikuga suhtlemiseks toodi lausa tõlk kohale.
    Ei mõistnud ka saabumisel lennujaamas esitatud küsimust, et kas nii on okei, kui küsida inglise keeles ja tema vastab hispaania keeles... Teisalt hooaja lõpetamisel oli näha, kuidas ta inglise kuttidega juttu ajas ja nalja viskas, vaevalt need hispaaniat mõistavad. Märtsis veel kiitis ise, et õppimine pidi hästi minema. Tea, kas tõesti häbeneb siis ajakirjanike ees või mis.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar




      Chicharitol 24 täis !
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Portaali PhysioRoom.com poolt läbi viidud uuring tuvastas, et vigastused segasid möödunud hooajal Inglismaa meistriliiga klubidest kõige rohkem Manchester Unitedit.


        kes veel lugenud ei ole. Cityl siis vigastustega vedas see hooaeg ja Unitedil nagu ikka kamp vigaseid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
          http://sport.postimees.ee/861910/uur...kem-vigastusi/

          kes veel lugenud ei ole. Cityl siis vigastustega vedas see hooaeg ja Unitedil nagu ikka kamp vigaseid.
          Ma eeldan, et selle väitmiseks on sul võtta eelmiste hooaegade vastav statistika. Palun jagada.

          Kommentaar


            samasuguseid (vähemalt kaks nädalat eemal) vigastusi vaadates:

            2010/11 - 22
            2009/10 - 15
            2008/09 - 9
            2007/08 - 9

            ei pruugi sajaprotsendiliselt õiged numbrid olla, kuid mingi suurusjärgu annab ikka.

            ja teistega võrrelda ei viitsi, aga sel hooajal läks isegi puht subjektiivse hinnangu järgi asi ikka väga hullusti lappama.

            vb jääb mankust kui santide seltskonnast mulje seetõttu, et nii mõnelgi viimasel hooajal on just otsustavatel hetkedel olnud üks kuni mitu põhimeest audis/poolvigased.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              Siin foorumis ka mõni neist debiilikutest on, kes täna ManU särk seljas glory glory man united laulis Eesti U21 - Hispaania U21 mängus? Ma räägin eestlastest kes laulsid mitte briti turistidest kes ka laulsid (teen siiski vahet kas räägitakse Eesti või saarerahva keeles). Igatahes need taunid võiks Manchesteri ära kolida ja mitte iialgi tagasi tulla siia. Vähemalt toetavad sel juhul kodukandi klubi ja ei pea oma riigi vastu laulma kuna uus kodumaa oleks miskine kuningriik. Türa kuidas sellised riigireeturid närvi ajavad raisk.
              Räägib mingisugune orpar kes kutsub ennast ballackiks.
              Vingu omaette kusagil.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas P!NK Vaata postitust


                Chicharitol 24 täis !
                Valus kuidas seda pilti saaks ära shoppida

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  Räägib mingisugune orpar kes kutsub ennast ballackiks.
                  Vingu omaette kusagil.
                  läks südamesse või?

                  ei hakka siin mingit padupatriooti mängima, aga seekord ballackiga üldjoontes täiesti nõus. oleks manku vastas olnud, saaks veel kuidagi hädapärast aru, aga wtf mehed.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    samasuguseid (vähemalt kaks nädalat eemal) vigastusi vaadates:

                    2010/11 - 22
                    2009/10 - 15
                    2008/09 - 9
                    2007/08 - 9

                    ...
                    Mulle jälle on jäänud mulje eelmistest hooaegadest, et pole olnud suurem asi santlaager. Seetõttu olekski hea kui saaks "mul on jäänud mulje" tasemelt faktide peale (ja igaüks ei lahmiks suvaliselt).

                    Kommentaar




                      Tomasz Kuszczak has been released by Manchester United on a free transfer.


                      edu edaspidiseks, oli tublil tasemel varumees ja ei vigisenud kunagi üle mõistuse palju. seda enam oleks viimase aasta jooksul väärinud natuke viisakamat kohtlemist.

                      Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                      Seetõttu olekski hea kui saaks "mul on jäänud mulje" tasemelt faktide peale
                      ei saanud nüüd hästi aru, et milliseid fakte peale nende numbrite veel vaja on. eelpool toodud tänavuse tabeliga võrreldes suudab vast igaüks tuletada, et kas oli vähe või palju. lisaks loeb ju ka see, kas hädad koonduvad samal ajal ühte liini või jagunevad.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Sir Alex Ferguson has expressed his dismay after confirming that Will Keane has suffered a cruciate knee ligament injury.

                        It is not yet known how long Will's rehabilitation period will take, but Nemanja Vidic - who suffered the same injury last December - is aiming to return in time for the start of the 2012/13 campaign.

                        Loodame, et ei tule sama kaua kestev laks.

                        Kommentaar


                          kuskilt lugesin, et sinna 9 kuu kanti peaks tulema vigastusperiood.. aga kes seda täpselt ikka teab

                          Kommentaar


                            "My challenge is to be the best, be the No.1 and show that on the field. Myself and Cristiano make up two of the best wingers in the world and our statistics for our club show that." - Nani
                            Pull kuju ta Teil ikka, hooaja alguses oli ka mingisugune "plaanin maailma parimaks saada sel aastal" teema. Nii palju kui Unitedi mänge jälgisin möödunud hooajal, siis oli härra platsil suhteliselt harv nähtus.

                            Kommentaar


                              Kuni ta vigastatud ei ole ja on tippvormis, siis ta ongi üks parimaid äärepoolkaitsjaid maailmas, keda tahta.
                              Algselt postitas rainis007
                              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                              Kommentaar


                                sama võib Downingu kohta ka öelda, eks

                                kuid jah, põhjuseid enesekindlaks mölisemiseks tal on ning võib olla vajab vaheldust, et särada.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X