320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Red Knights on ka kahe otsaga asi.Jah, klubi juhiksid tulihingelised fännid. Samas on seal paar aga ka küljes.Niipalju kui ma praegu olen aru saanud, oleks neid ligi 20-40 :O .Liverpool ei saa 2 omanikugagi asju selgeks tehtud, rääkimata siin mingist 40nest.Ja suure tõenäosusega võtaksid nemadki laenu klubi ostmiseks.Seega ei ole see ka nagu kõige parem variant.Muidu olen nagu positiivselt sellesse kogu värki süvenenud,aga nüüd kui mõtlema hakkasin , siis Glazerid on mängijate ostmiseks ju SAFile vajadusel alati raha eraldanud.Pileti hinnad OTl on küll kõrged, samas on pea alati täismaja.Lihtne mikromakroökonoomika, kui sul on nõudlus suurem kui pakkuda suudad, tõsta hinda.Teisalt jälle on häbiväärne,et fännid plekivad seda Glazerite klubi ostmiseks võetud laenu intresse kinni.
    Midagi võiks ju nagu muutuda,aga kas need Punased Rüütlid nüüd just kõige õigem variant on ,ei tea.Glazerite suuuur miinus on olematu suhtlemine fännidega,ometi oskavad nad eeldatavalt inglise keelt...

    E: Henry Winter teab väita ,et Hargreaves täna õhtul reservuaaride eest ei mängi.Sama kinnitab ka Unitedi kodulehekülg.Põhjendus on järgmine " A club spokesperson told ManUtd.com: "This definitely isn't another injury setback. It just doesn't fit in with Owen's training schedule." "
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Stretford end eile


      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ma toetan lihtsalt seda meeskonda ja see ei muutu isegi siis, kui kõik maha müüakse ja liidsi tehakse.
        Noh, see küllap seob kõiki, nii punaseid rüütleid, rohekollase salliga tühja vehkijaid kui ka neist distantseerujaid.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          See Red Knights on ka kahe otsaga asi.Jah, klubi juhiksid tulihingelised fännid. Samas on seal paar aga ka küljes.Niipalju kui ma praegu olen aru saanud, oleks neid ligi 20-40

          nende meeste puhul tundub küll praegusel hetkel veidi see teema olevat, et kui nad pukki saaks, siis oleks "Yeah! we made it!" aga peale võidurõõmsat joomist OT konverentsi ruumis ja seal hommikul pohmelliga üles ärkamist mõeldakse ikkagi, et oot-oot, kes kuidas seda asja siin siis juhtima hakkab. Kui mehed suudaks selle skeemi üksipulgi kuskil lahti seletada, tehes kindlaks kes kuidas klubi juhtima hakkaks, siis ostaks ma meelepärase nägemuse puhul isegi Aarbamilt 20naelase salli ja karjuks nädalavahetuseti arvuti taga striimides Fuck glazers! muidu tundub see küll meelevaldse vihma käest räästa alla ronimisena.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            See Red Knights on ka kahe otsaga asi.Jah, klubi juhiksid tulihingelised fännid. Samas on seal paar aga ka küljes.Niipalju kui ma praegu olen aru saanud, oleks neid ligi 20-40 :O .Liverpool ei saa 2 omanikugagi asju selgeks tehtud, rääkimata siin mingist 40nest.Ja suure tõenäosusega võtaksid nemadki laenu klubi ostmiseks.Seega ei ole see ka nagu kõige parem variant.Muidu olen nagu positiivselt sellesse kogu värki süvenenud,aga nüüd kui mõtlema hakkasin , siis Glazerid on mängijate ostmiseks ju SAFile vajadusel alati raha eraldanud.Pileti hinnad OTl on küll kõrged, samas on pea alati täismaja.Lihtne mikromakroökonoomika, kui sul on nõudlus suurem kui pakkuda suudad, tõsta hinda.Teisalt jälle on häbiväärne,et fännid plekivad seda Glazerite klubi ostmiseks võetud laenu intresse kinni.
            Midagi võiks ju nagu muutuda,aga kas need Punased Rüütlid nüüd just kõige õigem variant on ,ei tea.Glazerite suuuur miinus on olematu suhtlemine fännidega,ometi oskavad nad eeldatavalt inglise keelt...
            Kõige targem jutt selle koha pealt, Vinci ja fitti jutt kisub juba veidi niisama lahmimiseks!
            Ega Glazerid lollid pole, miks nad siis juba klubi maha pole müünud?
            Arvatavasti, sest nemad teavad midagi ,milleni meie mõtted parimatel päevadel ka ei küündi.

            Muide see võlg ei tulnud Manchesterile klubi ostust! Kui kellelgi meeles, siis - '' In July 2006, the club announced a refinancing package. The total amount will be £660 million, on which interest payments will be £62 million a year. This result of this new financing plan will be a 30% reduction of annual payments.'' + suurendati siis staadioni ja osteti ka Carrick, panimajes?

            Kommentaar


              Valencia on kunagi naeratanud ka ever ? Väga kuri poiss tundub.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                moneyclub? peeglisse oled vaadnud ikka ve?
                Vaatame siis korra peeglisse.

                Real Madrid'i eilne koosseis maksis neile €324 Miljonit, kusjuures välja jäid sellised nimed nagu Pepe (€30M), Benzema (€41M), Xabi Alonso (€36M) ja Drenthe (€14M). Korralik vms?

                Manchester United'i koosseis siis €175 Miljonit, suurimad väljajääjad olid siis Carrick (€18M), Anderson (€18M) ja Hargreaves (€17)

                Poole vähem, niiet, millest me üldse räägime?
                Mida sa lahmid seal niisama, purjus olid v?

                Kommentaar


                  Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                  Ega Glazerid lollid pole, miks nad siis juba klubi maha pole müünud? Arvatavasti, sest nemad teavad midagi ,milleni meie mõtted parimatel päevadel ka ei küündi.
                  Ma arvan, et järgmise majandus-nobeli peaks sulle andma.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Ma arvan, et järgmise majandus-nobeli peaks sulle andma.
                    Fitti, ära solvu nüüd kohe

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                      Muide see võlg ei tulnud Manchesterile klubi ostust! Kui kellelgi meeles, siis - '' In July 2006, the club announced a refinancing package. The total amount will be £660 million, on which interest payments will be £62 million a year. This result of this new financing plan will be a 30% reduction of annual payments.'' + suurendati siis staadioni ja osteti ka Carrick, panimajes?
                      issand jeesus halasta.


                      mis muidu veel kõike seda finantsjuttu puudutab, siis tuletan meelde, et sissetulekud on viimasel paaril hooajal olnud tegelt võrdlemisi maksimaalse võimaliku piiri peal. igavesti see nii ilmselgelt ei kesta. kui toitvaks Glazerite majandamismudel siis osutub - ma ei ole väga kindel, et selle omal nahal järeleproovimine oleks tingimata üleliia meeldiv väljavaade.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                        Vaatame siis korra peeglisse.

                        Real Madrid'i eilne koosseis maksis neile €324 Miljonit, kusjuures välja jäid sellised nimed nagu Pepe (€30M), Benzema (€41M), Xabi Alonso (€36M) ja Drenthe (€14M). Korralik vms?

                        Manchester United'i koosseis siis €175 Miljonit, suurimad väljajääjad olid siis Carrick (€18M), Anderson (€18M) ja Hargreaves (€17)

                        Poole vähem, niiet, millest me üldse räägime?
                        Mida sa lahmid seal niisama, purjus olid v?
                        Selle loogika järgi on maailma rikkurite nimistus esikolmikust väljajääjad pehmod ja tegelt üldse mitte niiväga rahakad? Vaatame ikka peeglisse, mis ei ole roosa või kõver.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          issand jeesus halasta.


                          mis muidu veel kõike seda finantsjuttu puudutab, siis tuletan meelde, et sissetulekud on viimasel paaril hooajal olnud tegelt võrdlemisi maksimaalse võimaliku piiri peal. igavesti see nii ilmselgelt ei kesta. kui toitvaks Glazerite majandamismudel siis osutub - ma ei ole väga kindel, et selle omal nahal järeleproovimine oleks tingimata üleliia meeldiv väljavaade.
                          Probleem on, aga ma kordan, Glazerid pole idioodid, issand jeesus halasta!
                          Vincent, kas sa arvad, et oled targem kui Glazerid?

                          Siis oleks juba tõesti nagu liids, kui etteotsa saavad sellised tolad nagu Harris ja O'Neill, arvad, et nemad saavad võlgadega paremini hakkama?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                            Vincent, kas sa arvad, et oled targem, kui Glazerid?
                            Jaa, loomulikult. See oligi kogu jutu mõte.

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Jaa, loomulikult. See oligi kogu jutu mõte.


                              ......

                              MOTT

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust

                                Real Madrid'i eilne koosseis maksis neile €324 Miljonit
                                Manchester United'i koosseis siis €175 Miljonit

                                Poole vähem, niiet, millest me üldse räägime?
                                Minuarust ka, millest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X