320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas akal Vaata postitust
    paistab küll nii, et asi on nüüd veel ainult palganumbri ja muude "pisiasjade" taga, sao paolo olla olnud nõus 26 miljoni naelaga.
    AnderSon II
    .

    Kommentaar


      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
      Lucas Moura?Mitte, et mul midagi selle vastu oleks, aga kuhu me tema panema peaks?Ning kas mõni muu positsioon ei vajaks rohkem täitmist?Aga diil on vist veel suht kaugel tehtust, kuigi delfi ja õhtuleht suure suuga pasundavad sellest kui tehtud diilist.
      Rotation ?! Tuleb Moura või hoopis keegi kolmas hea klassiga sinna keskväljale, on ainult kahe käega tervitatav. Viimased hooajad, eriti CL-is on näidanud ilusti selle puudujäägi ära. Koosseisu nimekirja järgi pole küll puudust olnud, aga mida sa teed, kui läbi hooaegade on mõnel vigastused, oskamatus palli ründemängijateni viia ja enda õige mina leidmine juba 5 hooaega . Jutu järgi vähemalt näha on, et ka SAF-il on lootuste karikas täis saanud selle koha pealt. Kaua võib! Ju näha ole, mis see Anderson nüüd korda saatma hakkab, arvata võib, et same old. Paratamatu samas muidugi, et poissi vigastused kimbutavad pidevalt, aga millegi pärast usun, et tema comebackid platsile tagasi nagu nad on olnud, pole ainult selle laatsaretis veedetud aja probleem. Ei kujuta teda ette hambad ristis trenni tegemas, et first team player olla, vaadates platsil tema laiska kehahoiakut ja viril nägu. Sai ka siiani tema nn. avanemist oodata, aga enam ei. Kes meil siis hetkeseisu järgi keskväljale 50 pluss mänguks jäävad. Ennast veel meie särgis mitte tõestanud Kagawa, loodame, et vigastused selja taha jätnu Cleverley, raudne Carrick, Giggs ja Scholes. Fletcheri ümber valitseb teadmatus, Andersoni mina ei näe terve hooaeg vedamas oma suure kõhuga juba oskuste poolest, kui suudabki läbi ime vigastustest hoiduda. Aitab motost, elame üks päev korraga. Järeldus: minu arust sobiks Moura tüüpi mängija nagu rusikas silmaauku veel üheks keskvälja täienduseks ära.
      Ja LB kohta on Ferguson öelnud, kui leiame sobiva mängija õiglase hinna eest, võtame ära.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
        Rotation ?! Tuleb Moura või hoopis keegi kolmas hea klassiga sinna keskväljale, on ainult kahe käega tervitatav.
        hmm..ma ei ütleks, et Lucas nüüd mingi ilge klassiga vend oleks - pigem selline poolkõva talent, kellest võib hea õnne korral midagi tulla, aga võib ka tulemata jääda. Teiseks, niipalju kui ma aru saan mängib ta nö. wingeri positsiooni ja ilmselgelt sinna mingit täiendust pole vaja, eriti veel peale Kagawa ostu.

        Uusi nägusi tahaks näha hoopis vasakkaitse positsioonile, sest see mida Evra viimased hooajad teinud on, on midagi müstilist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          Rotation ?! Tuleb Moura või hoopis keegi kolmas hea klassiga sinna keskväljale, on ainult kahe käega tervitatav. Viimased hooajad, eriti CL-is on näidanud ilusti selle puudujäägi ära. Koosseisu nimekirja järgi pole küll puudust olnud, aga mida sa teed, kui läbi hooaegade on mõnel vigastused, oskamatus palli ründemängijateni viia ja enda õige mina leidmine juba 5 hooaega . Jutu järgi vähemalt näha on, et ka SAF-il on lootuste karikas täis saanud selle koha pealt. Kaua võib! Ju näha ole, mis see Anderson nüüd korda saatma hakkab, arvata võib, et same old. Paratamatu samas muidugi, et poissi vigastused kimbutavad pidevalt, aga millegi pärast usun, et tema comebackid platsile tagasi nagu nad on olnud, pole ainult selle laatsaretis veedetud aja probleem. Ei kujuta teda ette hambad ristis trenni tegemas, et first team player olla, vaadates platsil tema laiska kehahoiakut ja viril nägu. Sai ka siiani tema nn. avanemist oodata, aga enam ei. Kes meil siis hetkeseisu järgi keskväljale 50 pluss mänguks jäävad. Ennast veel meie särgis mitte tõestanud Kagawa, loodame, et vigastused selja taha jätnu Cleverley, raudne Carrick, Giggs ja Scholes. Fletcheri ümber valitseb teadmatus, Andersoni mina ei näe terve hooaeg vedamas oma suure kõhuga juba oskuste poolest, kui suudabki läbi ime vigastustest hoiduda. Aitab motost, elame üks päev korraga. Järeldus: minu arust sobiks Moura tüüpi mängija nagu rusikas silmaauku veel üheks keskvälja täienduseks ära.
          Ja LB kohta on Ferguson öelnud, kui leiame sobiva mängija õiglase hinna eest, võtame ära.
          Nagu ma mainisin, siis mul poleks selle täienduse vastu midagi.Lihtsalt see positsioon ei ole hetkel vast esmane prioriteet.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            niipalju kui ma aru saan mängib ta nö. wingeri positsiooni ja ilmselgelt sinna mingit täiendust pole vaja, eriti veel peale Kagawa ostu.
            ehk siis u. sama posititsiooni winger/mängujuht,
            vananematud Scholes-Giggs mängivad oma viimaseid hooaegu (seda mitte näha tähendab olla nagu chelsea fänn enne eelmise hooaja algust: et Drogba-Anelka on olemas ja kõik on korras), Rafaeli enam keskpoolikus näha ei tahaks,
            Andersonil on ilmselt tõehetk, Fletcher tippjalgpalli vaevalt iialgi naaseb


            Uusi nägusi tahaks näha hoopis vasakkaitse positsioonile, sest see mida Evra viimased hooajad teinud on, on midagi müstilist.
            ja ometi mängis Evra vaatamata kõigile oma kaladele kaitsefaasis meeskonnas enim liigamänge
            ja Fabio, kes teda asendada võiks või aeg-ajalt oma pidevalt vigastatud venda paremkaitses vahetada, saadetakse hoopis laenule (vist temas lähiajal asendajat ei nähta, kui jahitakse hoopis L. Bainesi Evertonist)
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas Chemic Vaata postitust
              hmm..ma ei ütleks, et Lucas nüüd mingi ilge klassiga vend oleks - pigem selline poolkõva talent, kellest võib hea õnne korral midagi tulla, aga võib ka tulemata jääda.
              Raske uskuda, et 19-aastaselt Brasiilia koondises juba 15 mängu pidanud mehe puhul lõpuks "tulemata jääb".

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees
                ja ometi mängis Evra vaatamata kõigile oma kaladele kaitsefaasis meeskonnas enim liigamänge.
                Seda ma just silmas pidasingi, ning lisaks sellele, on tal vanust ka juba omajagu.

                Algselt postitas Epic
                Raske uskuda, et 19-aastaselt Brasiilia koondises juba 15 mängu pidanud mehe puhul lõpuks "tulemata jääb".
                Ma ei väidagi, et temast ei saa tulevane Messi ja Ronaldo sohilaps, aga neid vaeseid Brasiilia noori ennegi nähtud, kes küll oskavad oma kodumaal osavalt palli liigutada ja imevigureid teha, aga Euroopasse tulles kaob see nö. magic järsku ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Raske uskuda, et 19-aastaselt Brasiilia koondises juba 15 mängu pidanud mehe puhul lõpuks "tulemata jääb".
                  Mõista, mõista kes see on, 2007-2008 tegi 8 kohtumist brasside eest ja oli sel hetkel sama vana.
                  .

                  Kommentaar


                    just, tahtsin küsida, et mis tal viga on? pole ammu näinud teda

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RVN Vaata postitust
                      Mõista, mõista kes see on, 2007-2008 tegi 8 kohtumist brasside eest ja oli sel hetkel sama vana.
                      Ei maksa veel Andersoni maha kanda. Vanuse poolest alles täitsa nooruk, küll see vigastuse tont ka kunagi endale uue ohvri leiab.

                      Meenutades helgelt mõne aasta tagust kohtumist Arsenaliga, kus Fabregasest pühapäevapalluri mulje jäeti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                        Ei kujuta teda ette hambad ristis trenni tegemas, et first team player olla, vaadates platsil tema laiska kehahoiakut ja viril nägu.
                        kuni siit teemast sellist möga saab lugeda, ei ole ka mõtet üritada mingite loogiliste argumentidega vestlust tekitada. ajaraisk.

                        jah, ta on liiga palju vigane ja kui see veel ühe hooaja jätkub, siis tuleb ilmselt mõelda müügi peale, paraku, aga osade vähemalt nime poolest manufännide vajadus oma lemmikmeeskonna mängijaid suhteliselt pimesi materdada on ausalt öeldes ikka käsitlematu.

                        ja see üks brass = teine brass = kõik brassid on muidugi samuti nii geniaalne valem, et siga ka ei söö.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                          Ma ei väidagi, et temast ei saa tulevane Messi ja Ronaldo sohilaps, aga neid vaeseid Brasiilia noori ennegi nähtud, kes küll oskavad oma kodumaal osavalt palli liigutada ja imevigureid teha, aga Euroopasse tulles kaob see nö. magic järsku ära.
                          No siis ta ei peakski äkki Euroopasse tulema, äkki saab temast järgmine ajaloo parim jalgpallur?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas akal Vaata postitust
                            paistab küll nii, et asi on nüüd veel ainult palganumbri ja muude "pisiasjade" taga, sao paolo olla olnud nõus 26 miljoni naelaga.
                            kuule tont, ära usu igast paska. moura agent ütles, et diil jääb ilmselt ära, sest united ei pakkunud piisavalt palju raha:
                            The latest football news, transfer news, rumours and speculation from TEAMtalk. Plus press conference updates, expert opinion and more.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                              Et Manu on nii kõva sats, et kedagi välja vahetama ei pea ? Scholes, Giggs, Fletcher ja Carrick keskväljal on ju tõesti maailma tippmehed
                              Kas sina, kodanik, oled jobu või??!! Ei tahaks küll halvasti öelda, kuid kui nad regulaarselt punaste eest algkoosseisus väljakul käivad, kas see ei teegi neist tippmängijaid? Tule taevas appi, ega see mõni Welco Elekter ei ole.

                              Kommentaar







                                Kui nüüd Ando suudaks midagi sellist pakkuda nagu sellel viimasel gifil siis just seda olekski meil laias laastus vaja.Heiterid heidivad niikuinii,aga mina arvan ,et selle aasta võiks veel anda proovida.Ehk õnnestub terve olla ja saab korraliku arvu mänge järjest alla ja nõnda ka ennast käima.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X