320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    12 minutiga 2:0

    Kommentaar


      Young poleks ehk pidanud alustama.
      Cleverley on hea ja Torres on noku, sest oleks peaaegu Tomi katki teinud.
      Kui Chelsea surve samamoodi jätkub, siis läheb väga raskeks.
      Tegelt oleks võinud poolajani taga puhtana hoida.

      Kommentaar


        T**a KÜLL!! Kui niimoodi surve alla jääda ja karistuslööke ning nurgalööke vastastele kinkida, siis karta on, et see värav ära tuleb. Kõva raisk. Chelseal kõik variandid õhus veel.

        Kommentaar


          Keskväli täiesti olematu. Palli ei suudeta hoida. Young on täiesti mõku - paar ilusat liigutust ja kaotab palli. Ootan Scholesi teisel poolajal. Ainuke keda kiita võiks on vist Rafael ja RvP.

          Kommentaar


            Clattenburg oli lihtsalt Fungusele võlgu ühe korraliku partii
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Antud härra vilistas siis ka 6-1 derbit, lihtsalt mainin.
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                No kui üks meeskond laseb endale 6 lüüa, siis ei saa see küll kohtuniku süü olla.
                Aga 2 punast, torresele üsna pehme, esimest ei näinud ja siis suluseisust värav ka. Ainult Manu penalt on veel puudu, siis oleks täiskomplekt

                Kommentaar


                  piisavalt sobiv hetk http://www.refereedecisions.co.uk/ho...u-last-season/ selle postitamiseks. Mitte et ma arvaks et isegi teravamad pliiatsid siinsest kontingendist tahaks endale teatud asju oma lemmikklubi juures tunnistada aga proovida ju võib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas coco Vaata postitust
                    piisavalt sobiv hetk http://www.refereedecisions.co.uk/ho...u-last-season/ selle postitamiseks. Mitte et ma arvaks et isegi teravamad pliiatsid siinsest kontingendist tahaks endale teatud asju oma lemmikklubi juures tunnistada aga proovida ju võib.
                    Ja mine nüüd palun vaata sellelt samalt saidilt ka Chelsea kohta neid samu andmeid . Muidugi, need 2 otsust olid Chelsea vastu ebaõiglased, ma ei vaidle sellele üldse vastu, aga ManU on Chelsea vastu viimastel aastatel nii palju ebaõiglaseid otsuseid saanud, et Chelsea kohta võib ka väita, et kohtunikud on neid eelistanud

                    Kommentaar


                      Halisemine alaku.
                      (Mitte, et ma oleks kahe käega poolt, et väärisime neid 3 punkti.)
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                        Ja mine nüüd palun vaata sellelt samalt saidilt ka Chelsea kohta neid samu andmeid . Muidugi, need 2 otsust olid Chelsea vastu ebaõiglased, ma ei vaidle sellele üldse vastu, aga ManU on Chelsea vastu viimastel aastatel nii palju ebaõiglaseid otsuseid saanud, et Chelsea kohta võib ka väita, et kohtunikud on neid eelistanud
                        Tuleb meelde üks, Drogba suluseisust värav Old Traffordil. Värskenda mu mälu nende teiste osas, et ma oma närvilisust saaksin maandada ja kinnitada endale, et it all evens out. Ei ürita teravat tõmmata vms, otsiks kõige selle emotsionaalsuse vahele ratsionaalsust.

                        Kommentaar


                          homme kirjutan essee pealkirjaga "miks mul on pohhui (kui peale sellist mängu mingid tuustid järjekordselt paugutama tulevad)". nüüd aga hakkan superstaaris preili reiteri tisse vaatama.


                          ps. mäng oli jubedus. de gea on ikkagi rets.

                          edit. liis reisner, siiski.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            manu ei väärinud täna sittagi. kohtunikud soosivad taas ainult ühte meeskonda, nagu itaalia juba

                            Kommentaar


                              No tuleb tunnistada, et mõnus s**amaik jääb juurde mängust. Algus oli okei aga edasi ? Jalad võeti perse alt välja siis, kui sinisärgid olid kahemehelisse vähemusse jäänud.
                              Young sitt.
                              Carrick - kui see vend pöörab või liigub palliga on alati oht, et jääb pallist ilma ja tuleb kiire kontra vastu. Puudub see palliga liikumise kiirus lihtsalt.

                              Suluseisust löödud värav ja Torrese teine kollane. Kaks otsust Chelsea vastu. Samas kui üritada Clattenburgist aru saada, siis kuigi minimaalne puude oli, viskus Torres liiga hilja pikali, kukkudes esmalt teisest jalast nö. Sellegipoolest, teine kollane oli liiga karm. Ainus positiivne asjaolu, et võtsime 3p ja Chelsea jäi 0 peale. Okei, mõned mängisid oma taseme välja ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                                Tuleb meelde üks, Drogba suluseisust värav Old Traffordil. Värskenda mu mälu nende teiste osas, et ma oma närvilisust saaksin maandada ja kinnitada endale, et it all evens out. Ei ürita teravat tõmmata vms, otsiks kõige selle emotsionaalsuse vahele ratsionaalsust.
                                Usun, et neid näiteid on võtta veelgi rohkem, aga kui paar tükki kohe juurde tuua, siis näiteks
                                1) Kui Malouda lükkas Stamfordil Carrickut ilmselgelt, aga ManU ei saanud penaltit
                                2) Luizile andmata jäänud punane
                                3) Chelsea sai mõned hooajad tagasi ManU vastu samasuguse käe eest penalti nagu täna see pall vastu Luizi kätt läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X