320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Millest sa aru ei saanud?
    Kui ma ei näinud, et Evans oleks Torrest puutunud, siis minu arust oli tegemist daiviga (seega on tegu kollasega).

    Võibolla mõnel on paremad silmad ja oskab lahti seletada mulle

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust

      Lisaks jäeti üks käsi andmata, kui Valencia tsenderdas. (Järvela eksis). Lahtine käsi ja takistas tsenderduse kohale jõudmist
      Eksid. Kui sulle lüüakse nii lähedalt vastu kätt, siis sul pole võimalust midagi teha(ei jõua reageerida, et käsi ära võtta). Keha ta suuremaks ka ei teinud, vaid seisis normaalselt ja käsi kõrval nagu inimesel loomulikult. See, kas ta takistab tsenderduse kohale jõudmist ei mängi mingit rolli juba ammu. Samamoodi võib pea või jalg seda takistada. Tuleb aru saada, et käsi on ka keha osa. Käsi oli, aga käega mängu(mis on keelatud) ei olnud. Igati õige otsus kohtunikelt(abikohtuniku otsus ilmselt).

      Kommentaar


        Kaitsja enda süü, kui tagumiku peal ei suuda oma käsi peidus hoida. Niiet oli täiesti võimalik ära hoida seda olukorda.

        Usun, et kui mitte just Suarezt teha, siis ei mängita kunagi meelega käega, niiet see pole vabandus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Millest sa aru ei saanud?
          Kui ma ei näinud, et Evans oleks Torrest puutunud, siis minu arust oli tegemist daiviga (seega on tegu kollasega).

          Võibolla mõnel on paremad silmad ja oskab lahti seletada mulle
          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Kaitsja enda süü, kui tagumiku peal ei suuda oma käsi peidus hoida. Niiet oli täiesti võimalik ära hoida seda olukorda.

          Usun, et kui mitte just Suarezt teha, siis ei mängita kunagi meelega käega, niiet see pole vabandus.
          Ok, ok võid paugutamise lõpetada praeguseks, paneme sulle "kõige humoorikama postitaja" nominatsiooni ära foorumi aasta auhindade jagamisel
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Kaitsja enda süü, kui tagumiku peal ei suuda oma käsi peidus hoida. Niiet oli täiesti võimalik ära hoida seda olukorda.

            Usun, et kui mitte just Suarezt teha, siis ei mängita kunagi meelega käega, niiet see pole vabandus.
            Vahe on, et Luizi käsi oli loomulikus asendis. Ega sa terve mäng ei mängi ju käed seljataha seotud. Käed olid tal täpselt seal, kus olema pidid ja Valencia löök 2 meetri pealt lihtsalt tabas seda kätt, ilma et ta oleks tahtlikult selle ette tõstnud. Keegi siin kunagi võrdles seda olukorda ja vist oli 2007/08 aasta kodumängu Manuga, kus Carrick mängis kastis käega ja meile määrati pennal. Seal tuli tsenderdus üsna küljejoone lähedalt, ning Carrick oli oma käe pisut ülesse tõstnud. Pall tabas kätt, ning kuna käsi polnud loomulikus asendis (pluss palli ja mehe vahel oli oma 10m vs Luizi 2m) siis määratigi penalt. Antud olukorrast pennal käristada oleks ikka küll rumaluse tipp olnud.

            Kommentaar


              Mälu järgi polnud käsi penalti kastis ja Luizi käsi oli keha kõrval siiski

              Penalt oleks jah võibolla liiga võigas olnud, aga tavalise karistuslöögi otsa joone pealt üle poleks olnud väga põhjust vaieldagi

              Aga eks ma vaatan millalgi mängu uuesti üle, sest seda olukorda hetkel vist gifi vms ei liigu netis

              Kommentaar




                25 sekundit ja sealt edasi. Keha kõrval oli see käsi pärast palli selget takistamist.
                .

                Kommentaar


                  Tra Slava käsi, jätke see käsi rahule, 3 pointsi kirjas ja elu läheb edasi. Aga see ,et peale 0-2 vajuti liialt ära tekitab rohkem muret, kui need käed ja punased kaardid kokku.
                  "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ok, ok võid paugutamise lõpetada praeguseks, paneme sulle "kõige humoorikama postitaja" nominatsiooni ära foorumi aasta auhindade jagamisel
                    Kes se TEIE on? priit toobal ja rvp v?
                    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                      Kes se TEIE on? priit toobal ja rvp v?
                      Oih, kas astusin foorumi usinamale üritajale sama kategooriat võita nüüd varba peale?
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Oih, kas astusin foorumi usinamale üritajale sama kategooriat võita nüüd varba peale?
                        jah.

                        Mind huvitas rohkem kes need "Teie/Meie paneme" on?
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Mängu poolest ütleks, et raske on loota, et kui 12.minutiga on 2:0 eduseisu saavutatud, suudetakse samamoodi edasi rünnata ja loota, et Chelsea jätkab passiivselt.
                          Kuna kaitsega on lood sellised meil nagu nad on siiani. Siis selle hooaja motoks on kujunemas sarnaselt brasiillastele : lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            Sellise mänguga Manu kaugele ei jõua ei Euroopas ega ka Inglismaal, mingi hetk ei saa enam nii palju jopata ka, ebanormaalne.
                            Ma arvan ka, et suht joppamise peale juhime Cl-is oma alagruppi täiseduga ja PL-is oleme 1-ga Chelseast maas. Ometi ei saa olla ju, et meil rünnaku pool on siiamaani suht hästi tootnud ja kompenseerinud sellega kaitse poolt. Puhas joppamine.
                            Järgmise kuu sees on oodata tagasi Smallingut, Jonesi ja Vidicit, ainult paremaks peaks saama minna.

                            Oh wait! Korras nädalavahetus jälle. 3 punkti ja üks kohtunik jälle meil tagataskust võtta. Selle hooaja lõpuks ehk saab kohtunike nii palju endale scoutida, et esindus- ja reservmeeskonna kallid lepingud hooaja lõppedes lõpetada ja järgmisele hooajale vastu minna hoopis U-16 ga. Saaks ehk vähe võlga vähendada.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              kuna suurem räntimine on nüüdseks vist lõppenud ja oli oodatust tagasihoidlikum, siis kõikehõlmavat esseed seekord ei tule.
                              kaks asja jäid küll südamele, üks konkreetsem, teine üldisem. nimelt:
                              esiteks - see oli vist marvellous, kes väitis vist üpris sirge molliga, - vabandan, kui asja valesti tõlgendasin - et torrese/evansi-puude oli kõvem kui young/branja oma. mida iganes sa tarbid; mulle topelt!
                              teiseks - kõva kuradi topeltstandarditega moraalijüngerlus käib. siinses teemas käib alati kaks-kolm päeva korralik stalingrad: tabelid ja miljonid näited kuidas juba aastaid kui mitte dekaade mingeid elukahtlasi otsusi tuleb. kui aga evertonilaadsed meeskonnad täiesti ausatest väravatest ilma jäävad, või a la demba ba och crouch käega/käe abil palli väravasse saab (ja ma räägin ainult praegusest hooajast), ollakse vait nagu viienda klassi poisid küsimuse peale, et kes pärmi peldikupotti pani. minge pange taha endale, sest moraalijünger saab olla kõikjal või mitte kuskil.
                              ainus perses otsus selles mängus oli herne suluseisu värav, selline, et vaatad kordust ja saad kohe aru, et keegi käperdas korralikult ära. branja punane oli selge, torres mõtles enne kukkumist liiga kaua ja selle karatekicki gifi pole veel vist olnud...
                              bisaids. minu meelest võiksidki kohtunikud kogu selle daivaimise valguses hakatagi selliseid asju korralikult ära karistama. kelle iganese puhul. valencia see kollane oli ju ka tegelikult tervitatav otsus, sest ta läks jobi mikelile seda teist kollast otsima. joont hoida.
                              aaa. ja siinkohal minu lugupidamine ka smurfide fanboydele, kelle viinamarjad on ainult veerandhapud olnud ning kriitikagi konstruktiivne.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                minu meelest võiksidki kohtunikud kogu selle daivaimise valguses hakatagi selliseid asju korralikult ära karistama. kelle iganese puhul. valencia see kollane oli ju ka tegelikult tervitatav otsus
                                ära hakka, manu mängijad panna teistega samale pulgale? get real. (kontekstist välja rebimise võime + töga)

                                küll aga hetkel, kus sagenevad kohtunike sügavad apsakad anda neile veel kohustusi juurde?! kohustusi peaks kärpima - alustades näiteks sellest, et nad ei pea turumutti mängima ning ainult kaptenil oleks õigus kohtunikuga möliseda.
                                praegu mängijad tunnetavad, et nad on jumalad ning võivad kõike teha - taoline käitumine on lumepall.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X