320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    esiteks - see oli vist marvellous, kes väitis vist üpris sirge molliga, - vabandan, kui asja valesti tõlgendasin - et torrese/evansi-puude oli kõvem kui young/branja oma. mida iganes sa tarbid; mulle topelt!
    Minu soovitus on, et ära üldse tarbi, clearly silm niigi udune ja tõlgendamisoskus kehva

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Suurim jura ning ebaõiglus kohtuniku otsuste osas on lihtsalt see, et Young võis kukkuda minimaalse kõksu peale ja punase teenida vastasele, aga Torres ei võinud kuigi selge kontakt oli.
    Kõks sama, tulemus erinev, oli point.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      pane ennast nüüd clattenburgi olukorda. kui üks tont teeb veel poolteist sammu ja siis blond kihar ees murru maandub, siis mida sellisest asjast arvata? ja jään enda seisukohale, et youngi puhul oli puude - või oskus jalg vastu branja jalgu jätta - tugevam. baidebukk punane. aamen.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        pane ennast nüüd clattenburgi olukorda. kui üks tont teeb veel poolteist sammu ja siis blond kihar ees murru maandub, siis mida sellisest asjast arvata? ja jään enda seisukohale, et youngi puhul oli puude - või oskus jalg vastu branja jalgu jätta - tugevam. baidebukk punane. aamen.
        Clattenburgi töö on näha puudet mitte sinna järgnenud samme. Tugevusest ja nende võrdlusest pole ma midagi rääkinud. Ivani punane õige, Torrese oma vale.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous
          Clattenburgi töö on näha puudet mitte sinna järgnenud samme. Tugevusest ja nende võrdlusest pole ma midagi rääkinud. Ivani punane õige, Torrese oma vale.
          Väidetavalt ta nägi puudet.

          Gallagher said: "What Mark has said is he felt it was an over-exaggerated fall. It wasn't natural. He's tried to deceive him, to get a free-kick and Jonny Evans into trouble."
          Source

          Kommentaar


            Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
            Gallagher said: "What Mark has said is he felt it was an over-exaggerated fall. It wasn't natural. He's tried to deceive him, to get a free-kick and Jonny Evans into trouble."

            Source
            Mhm, nägin intevjuud SSNi pealt isegi. Gallagher ise ütles Clattenburgile, et temaarust oli Torrese minemasaatmine viga, Clattenburg ütles ok, tore on et sa nii arvad, aga ma jään endale kindlaks kuna ta arvas, et blondinka üritas teda petta. Aga kuna me ju näeme kordusest, et oli puude siis Torres päris välja ka ei mõelnud olukorda.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Clattenburgi töö on näha puudet mitte sinna järgnenud samme. Tugevusest ja nende võrdlusest pole ma midagi rääkinud. Ivani punane õige, Torrese oma vale.
              Collina ütles väga lihtsalt, et kui mängijale tehakse viga, siis on tal õigus kukkuda.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                feer inaff.
                lähme sinna teemasse ka, et transa poleks pidanud enam teisel poolajal üldse platsil viibima? eniveis; fergit parafraseerides: need asjad taandavad enda hooaja lõikes niikuinii ära. ja marv vist üldse ei lugenud seda poolkõva moraalijüngerluse osa...

                edit:
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Mhm, nägin intevjuud SSNi pealt isegi. Gallagher ise ütles Clattenburgile, et temaarust oli Torrese minemasaatmine viga, Clattenburg ütles ok, tore on et sa nii arvad, aga ma jään endale kindlaks kuna ta arvas, et blondinka üritas teda petta. Aga kuna me ju näeme kordusest, et oli puude siis Torres päris välja ka ei mõelnud olukorda.
                  Hea küll. Ma ei viitsi ega näe mõtet enam sellel teemal vaielda. Viimased 2-3 lehekülge siin teemas on täis erinevaid arvamusi, et kuidas tegelikult oleks pidanud olema jne. ja nägu näha pole eriti kaugele sellega jõutud. Igatahes ma ei oleks üllatanud kui antud olukorras oleks saanud kollase Evans, aga samas ma mõistan ka Clattenburgi otsust - korralikult ülepingutatud kukkumine oli ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Collina ütles väga lihtsalt, et kui mängijale tehakse viga, siis on tal õigus kukkuda.
                    Nojah, aga kukkuda saab mitut moodi. Rõhutatult teatraalne kukkumine on muutunud Premieris normiks, mida madalamates liigas veel õnneks ei näe. Ühest küljest võib öelda, et kaarti väärisid teatraalsuse eest nii Torres kui Young - teisalt võib öelda, et kaarti väärisid puute eest hoopis Ivanovic ja see, kes iganes Torrest taga ajas.
                    Aga minu meelest buukida kõigepealt Ivanovic ja seejärel Torres - polnud õigustatud.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      feer inaff.
                      lähme sinna teemasse ka, et transa poleks pidanud enam teisel poolajal üldse platsil viibima? eniveis; fergit parafraseerides: need asjad taandavad enda hooaja lõikes niikuinii ära. ja marv vist üldse ei lugenud seda poolkõva moraalijüngerluse osa...
                      Ei ole vaja mujale minna, milleks? Ennemgi neid kõrgeid jalgu mis tabavad/ei taba mängijat kollastega karistatud ja keegi hiljem ei räägi, et oleks pidanud juba dussiall olema. Bullshit jutt praegu, et õigustada Clattenburgi valikut ignoreerida tehtud viga ja hüpata samm edasi selle kukkumise teatraalsuse juurde ja seda karistada pigem kui viga ennast. Muud miskit.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Sama sitt ikka ja jälle, ehk Suure kisa-kära ja pussuhaisu taandumise järel on päeva lõpuks ikkagi Mänkul 3 silma tabelis ja Edkar liiklustrahvist prii. Boonusena on kõik saanud siin arvata ja üksteist õpetada. Tore ju?!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Ühest küljest võib öelda, et kaarti väärisid teatraalsuse eest nii Torres kui Young - teisalt võib öelda, et kaarti väärisid puute eest hoopis Ivanovic ja see, kes iganes Torrest taga ajas.
                          See on väga tabav märkus, sest:

                          Gallagher told Sky Sports: “He said to me, in his opinion, when he saw Torres going through he felt that it was an unatural fall. He said he felt that he had over run the ball, he felt that he was trying to get Jonny Evans in to trouble and he was willing to go to ground easily which, in Law 12, he is covered because an exaggerated fall is a caution-able offence.
                          Ehk siis reeglite järgi oleks kõige õigem olnud Torresele kollane ja nägemist, Evansile kollane ja karistuslöök Chelseale? Ja kui hindas Youngi kukkumist ülenäitlemiseks, siis Ivanovicile punane ja Youngile kollane? Ei ole ka üldse lihtne see kohtuniku elu.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ei ole vaja mujale minna, milleks? Ennemgi neid kõrgeid jalgu mis tabavad/ei taba mängijat kollastega karistatud ja keegi hiljem ei räägi, et oleks pidanud juba dussiall olema. Bullshit jutt praegu, et õigustada Clattenburgi valikut ignoreerida tehtud viga ja hüpata samm edasi selle kukkumise teatraalsuse juurde ja seda karistada pigem kui viga ennast. Muud miskit.
                            elik siuke olukord, et ükskõik, mida ta (mark webb...ptüi...clattenmisiganes) ka teinud poleks (torresele teine kollane/evansile punane/lasknud mängul jätkuda), oleks kõigist tegevustes oma õigustus ja laitus. null-kohast ei võlutud ju midagi.

                            aga nagu cannu õigesti ütles: 3p kirjas ja liivaseid (nagu tavaliselt, asjase mitte-puutuvaid) tutte kõik kohad täis.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              elik siuke olukord, et ükskõik, mida ta (mark webb...ptüi...clattenmisiganes) ka teinud poleks (torresele teine kollane/evansile punane/lasknud mängul jätkuda), oleks kõigist tegevustes oma õigustus ja laitus. null-kohast ei võlutud ju midagi.

                              aga nagu cannu õigesti ütles: 3p kirjas ja liivaseid (nagu tavaliselt, asjase mitte-puutuvaid) tutte kõik kohad täis.
                              Vigiseda saab alati, kui tahta aga enamasti pole nagu pointi. Minule lihtsalt jäi mõistetamatuks see, mismoodi teatraalne kukkumine peale puudet on hullem reegliterikkumine kui puude ise. Pakun, et kui Evans oleks kollase ära saanud ja Chelsea freekicki siis ei oleks peale mängu tulnud kellegile mõttesegi isegi mainida, et Torres va plika tegi seal graatsilisi liigutusi.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Nojah, aga kukkuda saab mitut moodi. Rõhutatult teatraalne kukkumine on muutunud Premieris normiks, mida madalamates liigas veel õnneks ei näe.
                                Kohtunikud ei peaks tegema Jüri Naela, Arne Niidu ja Linnar Priimäe tööd.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X